Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bodyguard - 2018 ( BBC )

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

Efenim dizide başrolde Richard Madden aka Robb Stark abimiz var. Kendisi eski asker yeni görevi iç işleri bakanın yakın korumalığıdır. Dizi 6 bölümlük mini bir bbc dizisi diyebiliriz. Söylentiler var netflix devam ettirecek diye doğrulandımı bilemiyorum. İzleyin iyi dizi.

https://www.imdb.com/title/tt7493974/
Sosyal ağlarda paylaş

Ya güzel diziydi de finali beğenmedim açıkçası. Herşey çok

mutlu bitti. Tüm gizemler çözüldü kötüler yakalandı. Hadi ona itirazım yok da içişleri bakanına bombalı suikast düzenleyip tüm güvenlik kameralarının görüntülerini silebilecek kadar eli uzun bi mafya lideri yanına sadece tek bi koruma alıp rüşvete bağladığı polis şefini şahsen mi görmeye gidecek? O koruma da aptal olup silahını kaybedecek bizim eleman bunları 5 dakikada şakır şakır konuşturtacak falan.. Baya bi tutarsızlık vardı orda.

Nadia twisti iyiyi ona itirazım yok, ama şu mafyanın yapabildikleriyle akabinde yakalanması arasında bi orantısızlık var.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ya güzel diziydi de finali beğenmedim açıkçası. Herşey çok

mutlu bitti. Tüm gizemler çözüldü kötüler yakalandı. Hadi ona itirazım yok da içişleri bakanına bombalı suikast düzenleyip tüm güvenlik kameralarının görüntülerini silebilecek kadar eli uzun bi mafya lideri yanına sadece tek bi koruma alıp rüşvete bağladığı polis şefini şahsen mi görmeye gidecek? O koruma da aptal olup silahını kaybedecek bizim eleman bunları 5 dakikada şakır şakır konuşturtacak falan.. Baya bi tutarsızlık vardı orda.

Nadia twisti iyiyi ona itirazım yok, ama şu mafyanın yapabildikleriyle akabinde yakalanması arasında bi orantısızlık var.

mafya

mafya tamamen tutarsızdı, stayjer şaneli hem kovulduğunda hem de bizim elemanı trapladığında arabasıyla kendi gelip alıyo, o kadar polisi bile bağlayacak mafyaysa hiç mi adamın yok lan göndertecek. zaten aradaba o olmasa bağlantı çıkmayacaktı polisle= gg dizi asd

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...