Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

MÖD

Satılık Lego - Technic, Creator ve Architecture

Öne çıkan mesajlar

42029 (300 TL) - Kutu ve etiketler yok. Kılavuzu var. Yapılı halde duruyor.

10242 (300 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı, etiketleri yapışık halde duruyor.

42052 (350 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı, etiketleri yapışık halde duruyor.

Architecture Big Ben (80 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı halde duruyor.

Architecture Eiffel Tower (120 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı halde duruyor.

Kadıköy merkezde elden teslim edebilirim. İstenirse, teslimat öncesi seti parçalarına ayırabilirim fakat bütün halinde teslim etme taraftarıyım. Zira, parçaların eksik olmadığını bir nevi ispatlamış oluyorum bütün olarak teslim ederek.

Başka setlerim de mevcut fakat kılavuzlarını bulmadan ilana eklemek istemedim şu anda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
42029 ve 42052 satılmıştır.

10242 (300 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı, etiketleri yapışık halde duruyor.

Architecture Eiffel Tower (120 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var. Yapılı halde duruyor.

42007 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuz yok. Etiketler yok. Yapılı duruyor.

31011 (150 TL) - Kutu yok. Kılavuz yok. Yapılı halde duruyor.

75111 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuz var. Yapılı halde duruyor. (en sevdiyim karekter dark wader)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
MÖD said:

75111 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuz var. Yapılı halde duruyor. (en sevdiyim karekter dark wader)

darth vader ama en sevdigin karakter aslinda, ben biliyorum :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Güncel Liste

42007 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuz yok. Etiketler yok. Yapılı duruyor.

31011 (150 TL) - Kutu yok. Kılavuz yok. Yapılı halde duruyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Güncelleme

42007 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var (alternatifiyle birlikte toplam 2 kılavuz halinde). Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

31011 (150 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var (2 adet alternatifle birlikte toplam 3 kılavuz halinde). Yapılı halde duruyor.

Üçlü Technic Paket (200 TL)

42034 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler yok. Yapılı halde duruyor.

42027 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

42026 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
üstünde 7-12 years yazan bisey ne kadar ele ayaga dusmeyebilir
iki ust tieri fortnite iste.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
technic bile olmayan modüler serisi için için daha ürünün ne olduğunu anlamadan hepsini alıyorum diye öm atmanı, iki gün sonra içekaçıklık yapıp yeah almasam da olur aslında diye caymanı uzun uzun anlatmayayım istersen. mesajlar duruyo whatsappta, ahmetfin diye kaydetmişim sdf.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
MÖD said:

Güncelleme

42007 (100 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var (alternatifiyle birlikte toplam 2 kılavuz halinde). Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

31011 (150 TL) - Kutu yok. Kılavuzu var (2 adet alternatifle birlikte toplam 3 kılavuz halinde). Yapılı halde duruyor.

Üçlü Technic Paket (200 TL)

42034 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler yok. Yapılı halde duruyor.

42027 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

42026 - Kutu yok. Kılavuzu var. Etiketler çıkarılmamış halde var. Yapılı halde duruyor.

Güncel.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 24.10.2018 at 13:51, paramecium said:

Selam,

@Promenader
9396(motor eklenmiş) ve 42025 vereyim abime 🙂

Saygılar.

ben de bunu tekrar satıyorum ama parça halinde

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki