Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nvidia RTX 2000 Serisi

Celtics

Öne çıkan mesajlar

Çalışmayacak dememişler de performansı bizim istediğimiz gibi olmayabilir demişler

BÜTÜN freesync ekranlarda manuel olarak gsync aktifleştirebilecez, sadece certificated olanlarda default olarak g-sync açık olacakmış

https://www.pcgamer.com/nvidia-brings-g-sync-support-to-freesync-monitors/

"For gamers who have monitors that we have not yet tested, or that have failed validation, we’ll give you an option to manually enable [G-Sync], too," says Nvidia's press release.
Sosyal ağlarda paylaş

Validasyon muhabbeti de, free-sync monitörlerin sync çalışma aralıklarının dar olması, o aralık dışına çıkışdığında farklı hatalar çıkması imiş.

O aralık dışına çıkmadığınız sürece bütün freesync monitörlerde çalışmada sıkıntı çıkmayacak demeye geliyor yani.

ki benim bildiğim g-syncde de 144hz monitörü 139 fpsde capleniyor sıkıntı çıkmaması için.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

ben de tetikte bekliyorum amd tarafını. anakart ve işlemci zaten amd, ekran kartı 1060 götürüyor şimdilik. amd yeni kartlarda 300 dolara falan 1080 performansını yakalarsa gömer geçerim.

Biraz abartmiyor musun 300 dolar ney
Suan RX Vega 64 nitro 510 euroya falan dustu. 1080 performansi da veriyor gibi undervolt ettiginde. Asus Rog Strix versiyonu hatta 450 euro falan. Meanwhile 1080 fiyati 650 euro civarinda. Her turlu AMD gogo.
Sosyal ağlarda paylaş

4k affordable değil ekran kartı olarak... anca nereye harcayacağını bilmediği kadar parası olanlar ve bilgisayar kurmak yüksek çözünürlük görmek falan aşırı hoşuna giden geek'ler falan para ayırıp iki tane 2080ti alır yani. saçmalık başka bişe diil. tek 2080ti bile 60-80 arası fps verebiliyor yani. zaten 4k'm olsun diyen adamsan bunu 60 fps'de kabul edecek kafada olmuyorsun, o yüzden 2 tane lazım.

ne zaman ekran kartları affordable olur, o zaman yaygınlaşır 4k monitörler. kısacası ekran kartı teknolojisi, çözünürlüğün gerisinde.
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

350$ lık kartı 545$ a satıyolar? lül dfsfsd trden kart mart alınmaz.

nerde bu 350 dolar muhabbeti bilmiyorum ama distribütörün firmalara satış fiyatı 400 den fazla zaten kdv hariç

bu arada bf v yada anthem geliyon 2060 ile. sanırım cod4 de gelecek ama emin değilim ondan henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

GONDARCENGIZ said:

350$ lık kartı 545$ a satıyolar? lül dfsfsd trden kart mart alınmaz.

nerde bu 350 dolar muhabbeti bilmiyorum ama distribütörün firmalara satış fiyatı 400 den fazla zaten kdv hariç

bu arada bf v yada anthem geliyon 2060 ile. sanırım cod4 de gelecek ama emin değilim ondan henüz.

https://www.amazon.com/gp/product/B07MC23VS4/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

2360 liraya geliyo kargo+vergi dahil.

az daha beklerseniz evga modelleride düşer amazona-newegg e, uluslar arası garantili alırsınız. 700 lira az para değil yani, burada ne zaman yeni bir kart çıksa eşşek yükü pahalı oluyo 200-300 lira fark olsa neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...