Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Parabola - Twisting Nether - Horde

Konn

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
120 olma yarışı düzenlemiştik guild içerisinde. Bir saat önce falan sonuçlandı. 100k kadar bankadan ödül dağıtılıyor vs.

Guild kalabalık. Aktif/Pasif 98 tekil account mevcut. dün gece 2 gibi 45-50 kişi online'dı BfA Hype sebebiyle.

Guild'imizin web sayfasında kurallar var. Raider olunabilmesi için beklentilerimiz vs. orada yer alıyor. Dilerseniz Bnet'ten Sputzke (ben) 'yi ekleyip sonrasında Discord üzerinden de görüşebiliriz.

İyi oyunlar,
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
ya ben şeyi anlamadım. casual diyosunuz, ama warcraftlogs'da 4 gün log yüklenmiş. bide bu çarşamba fresh run yapmamışsınız, direkt mythrax(6w) ve ghuun(15w) denenmiş. raid lock extend edip progress yapıyosanız eğer, insanlar ondan önceki bossları puglamak durumunda kalır doğal olarak. bu da her oyuncunun extradan efor sarfetmesi demek.

yani tabii, tercih sizin; nasıl istiyorsanız öyle yaparsınız. ama casual demek bu değil. bayaa bayaa hardcore bi tablo var şu an. insanları casual diyerek lurelemeyin abi. gerginlik yaşanır sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuncuların tamamını homojen bir şekilde 2 gün oyuna girecek insanlardan seçmek mümkün olmuyor.

Haliyle, kadroyu geniş tutabilmek ve rotasyonu sağlayabilmek adına oyuncularımıza olabilidiğince erken Curve aldırmak istedik. Pushladık doğrudur.

Bu noktadan itibaren 2 gün Mythic + 1 gün HC raid yapacağız dileyenlerle.

Online zamanı raidlerle denk gelmeyen oyuncular için curve ile pug yapmak ve gear toplamak böylelikle daha kolay oluyor. Curve m+ için bile şu aşamada gayet yararlı bir Achi.

Eğer hardcore olsaydık fırsat değerlendirip HC pushlamak yerine her gün raid yapar HC'yi bir defa daha temizleyerek Ghuun denerdik. Guildin "düzenli" takvim düzeyi göz önünde bulundurulduğunda, bizim için çok önemli bir virajdı ve erken döndük. Loglara bakarken denemelere katılan oyuncular, healer kadrosu ve tank durumuna bakarsanız çeşitlilik olduğunu ve yaklaşık 30 farklı oyuncunun bu sürece iştirak ettiğini de görebilirsin. 20 tane adamı 4 gün raide kitlemiyoruz yani =)

Bu vesileyle de 8/8 HC 1/8 M olduğumuzu da belirtmiş olayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdiye kadar 2 kere raide katılmak için başvuru yaptım ve bir kere alındım casual palyer olmama rağmen HC 4 boss temizledik. Casual bir oyuncu olarak bence iyi gayet. Oyuna 10 gün geç başladım dolayısı ile raid e gitmek için yeteri kadar gearlanamdım haliyle geride kaldım briz toparlayınca başvuru yaptım ki guild aten HC 8/8 yapmıştı ve yinede yer bulabildim. Guild iyi yani casuallara göre. Haftada bir kere bana yetiyor, normali lfr den girdim halletim zaten ki lfm bazen iyi oluyor iki boss kesip çıkıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...