Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forgotten Realms DemonStone PC

Elandoriel

Öne çıkan mesajlar

Şu mage, warrior yada rogue olduğun, atari oyunu Shadow Over Mystra dan daha kötü olan, baldur3 yerine çıkardıkları oyun mu? Playstationda kalsaymış keşke.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

lord of the ring:two towers ve return of the king gibi.Güya rpg eklemeye çalışmışlar olmamış.
Örnek;ilk boss un ölümünden sonra cesedi inceleyen rogue-aaa bir eldiven bunu sen al sen savaşcısın...(gauntlets of ogre power)-aaa bir yüzük,sen büyücüsün bun sen al(ring of hede hödö)-aaa ben de rogue üm şunu alıyım...ölen yaratık tahminimce bir ogre ama üzerinde herkese göre bir item çıkıyor.
Oyunda üç kişi ilerliyosun,bir kişiyi yönetiyosun,istediğin zaman yöneteceğin karakteri değiştirebiliyosun,gelenleri kesiyosun,bossları dövüp,itemları topluyosun:)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm
öss olduğumdan almayı zaten düşünmüyodum da içimde kalmayacak en azından:)
galiba öss sonrasıda almayacam hatta:D[signature][hline]Bana tepeden bakarsanız, bir aptal görürsünüz.
Bana aşağıdan bakarsanız, tanrınızı görürsünüz.
Bana tam karşıdan bakarsanız, kendinizi görürsünüz.
Charles Manson
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

şunu belirtmek isterim bu oyun rpg deil action hack'n slash bir oyun forgotten realms olması illa rpg olmasını gerektirmiyor.Adamlar,diğer oyunlarda olduğu gibi (icewind,baldur's ) kafa patlatmak yerine powerplay'e ağırlıklı bir oyun yapmışlar bence gayet guzel olmuş hangi oyunda bir orc'un kafasına cıkıp kılıçları batırırıp geri takla atarak yere iniyorsunuz hangi oyunda bir red dragonla bu kadar gerçekci bir savaş yapıyorsunuz???[signature][hline]Korku Kızgınlığı Kızgınlık Nefreti Nefrette Acıyı Getirir...
http://www.lucasforums.com/images/smilies/LSVADER.gif

-www.hisaroyun.com -
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben oyunu aldım cok güzel surekli action olması insanı hiç sıkmıyor ayrıca oyunu oynamayıpta yorum yapanlara soyluyorum Drizzt ile oynuyabilirsunuz eh artık kotu diyenlerde Drizzt'ten mahrum kalır napalım[signature][hline]Korku Kızgınlığı Kızgınlık Nefreti Nefrette Acıyı Getirir...
http://www.lucasforums.com/images/smilies/LSVADER.gif

-www.hisaroyun.com -
Sosyal ağlarda paylaş

en ben de alırım filan diyordum ama bunun kamerası ileri geri abuk sabuk oynuyordur kesin..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

öümüze gelene bi tekme oyunu mu??
hmmm......
aslında painkiller var bitirecek:P gidip alayım mı şimdi? sevidiniz mi oyunu[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Release:Insomnia..... cık, olmadı:(
Deli_Haci in, Borbag out :hrr:
beleş D&D 3.5 ed.e, maksat wizards batsın. tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Ya ben sourun yaşadım deli oldum :/ Gittim kopyasını aldım ama adam yüklemiş oyunu zip yapıp cd lere koymuş :/ bende hepsini zipleyip direk oyunu açarım dedim .dll dosyaları eksik filan dedi yükledim yükledim .dll leri şimdi kernel32.dll die bi hata verdi yüklüyorum ama geçmiyor çözüm bilen :/[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

msn : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bellow, 13 Şubat 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
Ya ben sourun yaşadım deli oldum :/ Gittim kopyasını aldım ama adam yüklemiş oyunu zip yapıp cd lere koymuş :/ bende hepsini zipleyip direk oyunu açarım dedim .dll dosyaları eksik filan dedi yükledim yükledim .dll leri şimdi kernel32.dll die bi hata verdi yüklüyorum ama geçmiyor çözüm bilen :/

Hem oyunu kopya almıssın hemde calısmıyor diye yakınıyorsun cık cık cık (ilk zipi actıktan sonra readme dosyası var onu oku yazıyor orda. 2 kere sıkıstırmıslar. 3 cd yi acınca yaklasık 3 gb dan fazla yer kaplıyordu.)

Bence oyun bir pc oyununa gore gayet guzel. Oynanısı lord of the rings gibi, aynı bolumde 3 karakterle oynuyorsunuz (thief, mage, fighter) ve istediginiz zaman birinden digerine gecebiliyorsunuz. Bolum atladıgınızda xp ve para ile alet ve hareket alabiliyorsunuz. Oyunda konusma secenegi filan yok direk hack&slash.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...