Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

https://www.youtube.com/watch?v=Nbv3O3ciSK8

Yine denk geldim şuna, teytey Seba'nın ilk cümleleri resmen bugünün bile özeti. Ülkenin keko kesiminin 30 senede bir gram ilerlememiş olması zaten ülkenin özeti aksdjfh

Konuşmalarıyla, icraatlarıyla harbi herhangi bir kulübe daha iyi bir başkan, daha öncesinde daha iyi bir insan gelme ihtimali yok o koltuğa gibi duruyor.

*a wild fenerbahceli appears*

Edit:

"parasız başkan olur mu dediler, nereye kadar götürür dediler."

8 senede 4 şampiyonluk 4 ikincilik.

ve parayı bulduktan sonra kötü başı oynatmadı. menajerlere çalışmadı. bu yüzden indirdiler zaten...

fiko'dan da yenisi olması bekleniyordu işte, onu gördü yanında büyüdü diye bekleniyordu. 4 sene her şey güzelken işte boşuna hayallere kapıldık harbi. Artık böyle adama denk gelme ihtimali yok.

beşiktaş'a bu kadar hizmette bulunup, bir gram ego belirtisi olmaması da nasıl adamlık. bugün kulübün neyi varsa bu adam sayesinde ama mütevaziliğe bak...

özhan canaydın hariç seba'ya bir gram bile benzeyen adam çıkmadı daha o koltuğa oran harbi ondan beri.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne güzeldir ki Seba'nın o röportajının ardından Youtube şunu atıyor sıradan;

http://www.youtube.com/watch?v=5oZ_Xcnfwq4

Benim bilinçli şekilde takip edip, yorumlayabildiğim ilk yıllardı şunlar ve bayağı hatırlıyorum kimlerin gazına gelindiğini. O gün taraftarı gaza getirip, kulübü ele geçirmeye çalışan Fetoculara bırakmamıştı da Seba korumuştu BJK'yi, koltuğundan olmuştu ama onları da barındırmamıştı.

Babamda galeyana gelen taraftar kitlesindeydi, ben de o gazla çok saldırırdım pek bilmeden çünkü eskisini bilmezdim. Böyle geçmişe baktıkça, sonradan da o gün bu taraftarı gaza getiren tipleri gördükçe zaten daha da iyi anlıyorsun.

Bugün de yine halen aynı bokluklar destekleniyor, halen arka çıkılıyor bu kadar bariz ortadayken çoğu şey. Bu taraftar katiyen eğitilmezdir, ben 1 senedir ona ikna oldum artık işte harbi yapacak bir şey yok.

Gerçi bu GS ve FB taraftarı içinde geçerli hatta onlarda daha fazla bir tık ama yapacak bir şey yok kajsfhas
Sosyal ağlarda paylaş

alınanlardan çok gönderilenler önemli ara dönemde, sezon zaten yalan oldu veteranları gönderip iki üç nokta gurbetçi almak lazım, güven ve dorukhan'ın devamlı oynaması lazım, nayir ve orkan'ı da kiradan çağırsınlar
vida gönderilirse bayağı sıkıntı yalnız, sadık ile onu değiştirmeyi düşünmüyorlardır umarım
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

aktiftablet said:

geçen sene gs şampiyon olsun diye kontraya çıkan gsli oyuncuyu bilerek bırakan bu sadık değil mi? başkasıyla mı karıştırıyorum?

Adamlar ajanda yazıp çeteler tutarak ağlıyor.

Seviyeye bak.

Yazmış olsam hatırlamakta güçlük çekmezdim? Sadık mıydı o, sen onu söyle?
Sosyal ağlarda paylaş

http://haber1903.com/n-14557-torunogullari-fabrinin-menajerine-kiyak-mi-yapti.html

Ahmet bulut yine çalışıyor, küçük itlerine nasıl haberler yaptırıyor.

milyon dolarları götürüp, kulübün içine sıçan adama laf yok ama 125.000 dolar için bu kulübe senelerdir her şeyi kazandıran, kar ettiğin bütün adamları takıma getiren kişiye hesap sorma var. Ki 7 milyon euro kazandırmış bu transferle sana o adam, free getirtmiş. 125.000 dolar alacağı varsa vereceksin bu kadar basit.

kalleş piçler, bunlardan temizlemek gerek kulübü öncelikle.
Sosyal ağlarda paylaş

gercekse gayet fiyasko. kimin yaptigina bakmadan irdelenmesi lazim. 5 bin euro olsa yine bakarsin. hesap herkese sorulur. sadece bir kisim hesap verir haldeyse o zaman bugunki tablo ortaya cikiyor. onceki sayfada seba postladiktan sonra basarili yoneticilere bahsis vermecelerin manasi yok.

torunogullari'nin dile getirdigi gomez parasi daha buyuk olaydi. o konuda da gazeteciliklerini gormek isteriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...