Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [18/19]

Raylen

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Ayrıca Higuain - Bonucci takası olmuş.

Milan ekstradan Caldara'yı alacakmış. Geri alma opsiyonu yok.

Higuain içinde üstte dediğimiz rakamlar. 1 sene kiralık, sonra satın alma opsiyonu.

Bonucci direkt Caldara ile takas. Higuain'in anlaşması bağımsız benim bildiğim, ilk sene kiralık sonra zorunlu satınalma gibi birşey. Zaten FFP gereği bu sene ödenecek kira ücreti bonservisin bir kısmı gibi. Mbappe transferi gibi.

Bonucci>Caldara tabii ama Caldara şu an İtalya'nın en fişek stoplerlerinden, daha yaş 24. Birkaç seneye pişmanlık olur

Bu arada Moise Kean var 18'lik forvet. Kiralıktan geri döndü bu sezon, Allegri genç oyuncuları çok öne çıkarmıyor ancak şans bulursa tabanca gibi herif. Mino Raiola almış zaten haklarını
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

Bonucci para için terk etmişti. Şimdi geri dönüyor. Hatta Juve'ye golü atınca çıldırmıştı sevinçten. Taraftar ilk maçta yer onu yer. yemiyorlarsa adam değiller ahadas

Bonucci piyasadaki en iyi stoperdi 2017 yazında transfer edilebilecek, CL finalinde Allegri ile soyunma odasında kapışınca sildi Juve'yi, Milan'a gelene kadar Avrupa'daki Real, Barça, City dahil her takım istiyordu ama benim bildiğim çocuğunun büyük bir sağlık sorunu var ve İtalya'da kalmak istiyordu, ondan en iyi teklifi yapan İtalyan takımına gitti.

Şimdi artık ne oldu barıştılar mı nasıl ikna edildi bilmiyorum ama para için gitse devlere giderdi. Bana göre hala dünyanın en iyi stoperi.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

BiTcH_oFBaT said:

Bonucci para için terk etmişti. Şimdi geri dönüyor. Hatta Juve'ye golü atınca çıldırmıştı sevinçten. Taraftar ilk maçta yer onu yer. yemiyorlarsa adam değiller ahadas

Bonucci piyasadaki en iyi stoperdi 2017 yazında transfer edilebilecek, CL finalinde Allegri ile soyunma odasında kapışınca sildi Juve'yi, Milan'a gelene kadar Avrupa'daki Real, Barça, City dahil her takım istiyordu ama benim bildiğim çocuğunun büyük bir sağlık sorunu var ve İtalya'da kalmak istiyordu, ondan en iyi teklifi yapan İtalyan takımına gitti.

Şimdi artık ne oldu barıştılar mı nasıl ikna edildi bilmiyorum ama para için gitse devlere giderdi. Bana göre hala dünyanın en iyi stoperi.

şu da bir tuhafmış

09/10 1 Ağu 2009 Genoa Italya Genoa AS Bari Italya Bari 10,50 mil. €
09/10 1 Tem 2009 FC Internazionale Italya Inter Genoa Italya Genoa 4,00 mil. €
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...