Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

hayır bir de o uzun top ofsaytsa daha önceki hafta adriano aynı pozisyonda kaldı rakibe gitti top adamlar gol attı, var'a gitti gol dendi. bu pozisyonun ondan farkı ne?

ondan sonra var tabi güzel oturdu lige diyor gs taraftarı. zaten berbat kararlar verilen ligde artık geri geri sarılıp eşelencek pozisyon bakılıyor takımına göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

hayır bir de o uzun top ofsaytsa daha önceki hafta adriano aynı pozisyonda kaldı rakibe gitti top adamlar gol attı, var'a gitti gol dendi. bu pozisyonun ondan farkı ne?
Cunku ofsaytta olan adam nagatomo'nun topu uzaklastırmasını engelliyor pozisyonun icinde. Ofsaytın dumduz tanımına dahil bir ofsayt. Bildigin ofsayt. Uzun top atıldı. Adam defansın arkasındaydı. Top Dumduz kendisine geldi.

Baya 1925de ofsayt ilk tanımlandıgı gunku gibi bir ofsayt.

Kendinize olan garip pozisyon alakası olmayan herseyi buraya yormayı kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Stringray said:

Cunku ofsaytta olan adam nagatomo'nun topu uzaklastırmasını engelliyor pozisyonun icinde. Ofsaytın dumduz tanımına dahil bir ofsayt. Bildigin ofsayt. Uzun top atıldı. Adam defansın arkasındaydı. Top Dumduz kendisine geldi.

Baya 1925de ofsayt ilk tanımlandıgı gunku gibi bir ofsayt.

Kendinize olan garip pozisyon alakası olmayan herseyi buraya yormayı kesin.

her pozisyonu ona benzetmeye calisiyorlar ama benzeyen yok

apple da alakasiz bi pozisyon atmisti gecen

ha besiktasa olan pozisyonun aynisi premier ligde oldu ayni karar verildi zaten ertesi hafta.

bu pozisyonu izlemedim ikinci yari izlemeye basliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

sabonis said:

tam durduramadım da idare edin, benim canlı izlerken ofsayt diye gördüm diye bahsettiğim buydu. heralde bunu görüp iptal ettiler? çünkü bu noktadan sonra pek bişi yoktu?

top devam ettiğinde topa hangi takımın oyuncusu vuruyor?

Topu atilan adama gelmeden topla oynamiyor GS'li oyuncu o yuzden ofsayt. Besiktasin yedigi golu diyorsan alakasi yok yani,
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...