Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Granblue Fantasy

Sam

Öne çıkan mesajlar

ben 9 ay boyunca fire'da sr kullandım, dur daha sen. (:P)

redy gürey def down caplemek için kullanılabilir gene şu anki halinle, ben de 100'lemek üzereyim onu büyük ihtimalle kullanmayacağım halde ama bende 10'dan fazla dark char var.

backline'ı da ssr doldurmak lazım zaten, daha zayıf charlar illa gelecek bu süreçte. çok seçenekten işte optimum lineup kurmak iyi. ayrıca fate epler filan her zaman için ssr char çekmek iyidir zayıf da olsa.

ben gold moon çekiyorum artık, o en kötüsü. :P

bizim crew'da 3 yıldır oynayan adam var, daha yeni dark takımı 5-6 ssr oldu lol. dileniyordu resmen aylardır. :p
Sosyal ağlarda paylaş

aynı trade kısmı, 2-3 yeni chapter, yeni ending, yeni extreme+, maniac+ ve nm120 boss gelecek. bir free char daha gelebilir ayrıca. yeni gelecek bosslar daha zor ama daha çok mat harcanan ap başına öldürebilirseniz.

bu arada uma musume'yi de izlemeye başladım, fena çıkmadı. spor anime ile idol anime arası bir kıvamda olmuş. prodüksiyon çok iyi ehu.

ben şahsen ağır farm için ikinci yarıyı bekliyorum bu yüzden ama size fazla zor gelebilir, beklemeden zamanınız oldukça yaparsanız en makul gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

çok süper diyemem belki de eğlendirdi hani ilk bölümler, birazdan kalanı izleyeceğim. charlar da sempatik.

ssr hiç olmadı ikinci char henüz, inşallah ama sanmam. kostüm verse keşke.

iyi ya, yarış sporu animei gibi, eğlenceli. deneyebilirsiniz. :p oyunu da çıkınca bakarım belki ingilizceyse, türünü bilmiyorum gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Quest yerine raidle kassam mı? Weapon/Summon drop chance ne kadar yazıyor mu herhangi bir yerde?
Raidi kendim açarsam MVPleyebiliyorum öküzün teki denk gelip 2 saniyede yardırmazsa. 2 red chestle weapon/summon düşürürüm belki (başkalarının raidinde dürtecek zamanı bile zor buluyorum tabi ^^)

Questler için Part 2 yi bekliyorum, wikide bayağı fark var gibi gözüküyor Extreme ve + arasında.
Gerçi questten de weapon/summon düşüyor demiş te bayağı kastım hiç düşüremedim, raidde de aynı derecede az mı düşürme şansı, wikide yazmamış. 3. 4. kopyaları almak ta bayağı pahalı, onlara kasmak zor. Final uncap için de mat biriktirmek gerekecek üstüne.

Bir de 2. Prem Draw Ticket için 100 Medallion/60 Doll/30 Card istiyor oha, single draw lan bu. 1x10, 1x1 aldım yeter o kadarı, 2 tane de eksik kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi wiki sayfasında var ne ne kadar düşürüyor. raid mat için kötü, drop şansı kısmını bilmiyorum ama onun üzerine strateji kurmak yerine düşerse bonus diye düşünmek lazım genelde.

summon bir tane düştü bana extreme veya manyakta, önemli herşeyi alacak kadar oynayınca düşer birşeyler genelde. dediğim gibi uncap matını da toplayıp event bitişinde satın almak lazım düşmemişleri. bana titan eventte üç kılıç düşmüştü uncap matını toplarken lol.

kabaca 9 extreme filan bir ticket, keşke 100 tane olsa storeda, autoya bırakıp hepsini toplasam lol. fgo ticketlardan çok daha değerli aslında burada single ticket, alabildiğiniz kadar alın. eskiden hiç yoktu bunlar, 10 draw da yeni eklendi diye havalara uçtu millet. bir ticket 300 kristal, 300 kristali de almak oyunda iş yani. bütün eventi trophylerle bitirse bile insan 800 filan alıyor. yerinizde olsam abanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte atağa basınca sol altta auto tuşu çıkar, ona basarsan takım ölene dek atak germeye devam eder. Yeterince güçlenince hayat kurtarıcı farming için. Fire emblem heroesda da banal farmingi öyle yapıyorum, bir tek fgo işte koymadığından sıkıyor eventleri.
Sosyal ağlarda paylaş

banlanmaya varıyor o işler, hiç bulaşma derim.

bu auto feature hariç otomasyon işleri, script, macro vs banlanmaya açık, carpet ban basıyorlar arada.

viramate kullanıyoruz ben ve knox pc'de ama o da link kısayolları üzerinden filan çalışan kısımlarını, otomasyona dönük hiçbir özelliği devrede değil ban yememek için.
Sosyal ağlarda paylaş

her türlü otomasyon yasak o şekilde, bayağı araştırdım, söylenen o. dediğim gibi carpet ban geliyor otomasyonculara. tespit eden kodlar koyuyorlar bildiğim zaten. capctha çıkıyor vs, knox ban yemişti bir günlük öyle ama kalıcı ban yiyen de çok.

fgo'da farm yapana koymaz ya bunlar, güçlendikçe dediğim gibi 1-2 bilet almak iş değil yani bir noktada. film izlerken tele basıp kenara koyuyorum. :p şu oyunda beni yoran sadece eternal 5* farmı ve poker oldu, pokerden de kurtuldum bir noktada, eternal 5* da yapınca bitti zaten devamlı yapılan birşey değil.

hatta viramate dedim ama o tarz yardımcı programlar bile yasak ama ona bulaşmıyorlar, sadece otomasyon, klavye kısayolu atamalar vs tarzı şeyler banlanıyor sanırım. ama benim dediğim de garanti değil hep risk. otomasyona sıfır tolerans sadece.

bence iyi de oluyor yoksa bayağı bozulur oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

yarın magnafest yeniden başlıyor, bir hafta sürecek. eventler dahil değil elbette:

200 Login crystals

1.5x RP/EXP (excludes Co-Op)

1/2 AP/BP

1/2 AP Free Quests

1/2 AP Extra Quests

1/2 AP Side Stories

1/2 cost Side Story shops

Bonus Pendants + cap

Double JD effects
https://pbs.twimg.com/media/DcnkUWzV0AAKIrr.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...