Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Granblue Fantasy

Sam

Öne çıkan mesajlar

summer jeanne süper güçlü ama güçlü olmasa da istiyorum, jeanne olması kafi. :p

summer ilsa nasıl olacak bilmiyorum, sevdiğim için istiyorum ama onu da.

summer için beklemeniz daha mantıklı olur bence şu anda. summer draw pool en son eylül, sonra bir daha gelecek yıla. ve summer limited pool diğer seasonal poolların aksine güçlü charlara sahip. xmas ve halloween pool'da birşey yok buna kıyasla.

tabii bu dediğim gameplay, swimsuit skinler = priceless (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Bana da Sumanai-kun tekrar çıktı, ona üzüldüm. Kılıcı da pek işe yarar bir şey değil herhalde, direkt reduce etsem mi, şimdilik kullanılır diye yedirip uncaplesem mi diye bakınıyorum. Tabi gachadan ilk gold moonumu da almış oldum :p
Bir de şu yeni eklenen embesil bard üst üste geldi SR olan.

Neyse bir de Aoidos çıktı, tırt olsa da fire SSR işte en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

bayağı şanssızlık olmuş cüce. :p

reduce edebilirsin de henüz weapon stone ihtiyacın yoksa reduce para yiyen birşey. sonraya bırakmak daha mantıklı yere ihtiyacın yoksa, no limit tab'inde bırakabilirsiniz ama gacha silahlarını, sınırsız dururlar öyle. bende 60 tane filan duruyor öyle aylardır lol.

buradaki sieg sumanai değil ya, earth sword takımının kıdemli üyelerinden. hoş gerçi alexiel gelince yerini aldı optimum takımda.
Sosyal ağlarda paylaş

bende de lag var 2 gündür ama network error yapacak kadar değil neyse ki. ücretsiz bir vpn deneyebilirsin sorun geçene kadar, ben çok bunaltırsa öyle yapıyorum, biraz daha iyi oluyor genelde.

101 olduğunuzda bu eventlerin HL sürümleri var, 10m değil 100m hp filan olduğundan 1-2 kere vuracak kadar yaşıyorlar. persona eventinde koymadılar ama çıldırdım son gününde, 45dk sürdü daily bitirmesi. :p
Sosyal ağlarda paylaş

mfw
https://orig00.deviantart.net/295e/f/2015/290/1/c/_guraburu__hecatoncheir_get__by_2unkown2know-d9dgv0v.jpg
ahah aylardır diyordum sana abi summer ilsa diye, praise be to kmr!

jeanne, ilsa, tweyen, threo, dlf, rosetta, off ne kadar mükemmel olacak ya, aynı anda poola eklenirler inşallah yoksa kahrolacağım ama.

dlf, katalina gibi eski art'ları da güncelleyeceklermiş, ellerinden öperim hideo.

yalnız wind gw gelmeden alamadım wind summer jeanne'ı, o kötü oldu. :/ neyse ilsa ile jeanne aynı poolda gelsin de esas önemli olan. birini ilk, öbürünü ikinci summer limited poola koyarlarsa yandım.

oyundaki yenilikler
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de tam tersine, bikini waifu bannerını bekliyorum. Ne çıkarsa şansıma :p

Bu arada sıradaki event için Wind element mi lazım? Şimdiden kasmaya başlayayım. Wind partyme SSR buldum ama grid filan tırt hala.

Bir de şu orchestra charlarından hangisini iyi? Buffer konusunda sıkıntılı element var mı?
Ya da özel olarak şunun buffları iyi diyebileceğimiz bir şey var mı? Sanırım en önemli buff multiattack, o da Wind'ın CAsında varmış. Fire da fena değil hem ATK hem CA bonus.

Yoksa direkt waifu mu seçiyoruz? (Fire ile Water arasında kararsızım bu konuda da)
Sosyal ağlarda paylaş

summer limited normal limited'in üstüne gelir ama summer charları ortalama olarak daha iyi normal charlardan, bence hata olur şimdi çekmek.

evet sıradaki gw wind elem için.

orkestra charları zaten demiştim daha önce, ileride kullanılacak charlar değil pek yani waifu seçin bence.
https://danbooru.donmai.us/data/__ilsa_granblue_fantasy_drawn_by_myusha__54ddd9f298bbecd464124bbe82cc54ef.jpg
always pick waifu
https://t00.deviantart.net/Jru6Nltsg-zAcl96gD83eBK-RfM=/fit-in/300x900/filters:no_upscale():origin()/pre00/b427/th/pre/f/2012/341/4/e/not_a_single_regret_was_given_by_cooltaff12-d5naom8.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Yok summonları demiyorum, skill fodder olarak sakladığım HP boostlu Omega Weaponları filan mı yaksam diyorum. 11 tane orb veriyor.
Summonlardan orb düşmüyor, Quartz diye ayrı bir şey düşüyor, ne işe yarıyor bilmiyorum.
Neyse o zaman, event bitsin Angel Halo ya döneyim.

Mystic i açmama da daha çooooooo~k var. Extra class değil mi o? Row4 açamadım daha ^^
Sosyal ağlarda paylaş

hayır yapma, fodder olarak kat kat değerliler senin için şu anda. wpn stone filan gerekse belki derdim de orb için çok yanlış.

angel halo ve cerulean stone trade shopta dediğim gibi low orb için.

extra'yı row4'ten önce aç zaten, öyle bir sınırlama yok. ex2 row4 gibi. extra ise row 1-2-3 gibi. extra'yı direkt reqlerini tamamlayıp açmaya başlayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha onu bilmiyordum, Row3->4->Ex1->2 diye gidiyor sandım.
Extra da yine Row4 lerle aynı şekilde mi açılıyor? (co-op quest?)

Bir de Renaissance Harp var, Earth EX Harp. Xeno Harp ı tamamlayamamıştım 1 kopya alıp bırakmıştım, 1 sene bekliycem herhalde onun için, bu iş görür mü?
Eventte 2.5m Honor kasmam lazım, değer mi?
Sosyal ağlarda paylaş

ex2 row4 gibi açılıyor ama her ex2 için champ class silahı lazım, kazık yaptılar onu. row4 için tek silah hepsine kafi. ex1 sadece ne req yazıyorsa o, coop ex stage achiler vs.

eh, harp işini söylemek zor. onu motocal'da filan hesaplamak lazım çünkü xeno harp massive skill ama lvl40. bu ise lvl100 yapacaksın ama big skill. bilemiyorum doğrusu. gride 2 tane ex lazım ama her halükarda. MH olarak diyorsan gene söylemesi zor, efektlerden hangisini istiyorsan.

ben olsam gridimde ikinci ex yoksa alırdım, geçici filler upgrade niyetine. ama sonra ex başka bir silah gelebilir, harplar gridlerde düşük atk nedeniyle hızlı demode oluyorlar, tek istisnası xeno harp.
Sosyal ağlarda paylaş

Dagger of Bahamut hayvan gibi fark yaratıyormuş ya. Auto da seçmediği için farketmemişim, bi denedim wind party de dmg 16.1k dan 18.5k ya çıktı dedi ^^
Weapon skillini kasmaya çalışsam mı? Diğerlerine göre 5 kat filan daha zor diye yazıyor wikisinde ama fodder SSR wpnları yedirsem skill lv. 3-4 filan yapabilirim sanırım, faydasını görür müyüm, yoksa en sona mı bırakayım?

Bir de Raid tabımda Omega raidlerden çok Twin Elements, Proto Bahamut filan çıkıyor. Bunları farmlamaya başlayayım mı? Omega weapon filan da düşürüyorlar sanırım ama beni aşar mı yoksa?

Bu arada Angel Halodan sadece low orb düşüyormuş, 5* uncapler için high orb lazımmış. Scarlet trial ya da wind trial a mı bakmam lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...