Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netspeed

Arondrin

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel, 27.03.2024 10:42 tarihinde dedi ki:

geçtim gigaspeed'e. tahmin ettiğim gibi aynı hizmet aynı bağlantı. biri kapandı çat diğeri açıldı anında. ekstra bir ücret falan da vermedim.

şimdi aynı interneti aylık 350tl yerine 150tl'ye alıyorum.

Anlatsana bi nasıl geçiş yaptın ne yaptın, evrak filan gerekiyormu ? nasıl işliyor prosedür, değiştirem bende, netspeed fiyatı zebellah oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

@Quo-Vadis

başvur zaten arıyolar. evrakları mail atip gönderiyolar. çıktısını alıp imzalayıp ücretsiz mng kargo ile gönderiyosun. kimlik fotosunu da mail ile atıyosun.

bi de aylık 150 tl ücreti yatırıyosun daha evrakları göndermeden açıyolar neti.

başka bi işlem yok bu kadar. netspeedi onlar hallediyor zaten sana sadece son fatura geliyor kac gun kullandiysan oduyosun uyelik sonlaniyor.

bu arada senin bolgende internet nasil degisir veya musteri hizmetleri nasildir bilmiyorum. ama kendi adima direkt ayni interneti kullandigimi soyleyebilirim.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel, 27.03.2024 08:42 tarihinde dedi ki:

geçtim gigaspeed'e. tahmin ettiğim gibi aynı hizmet aynı bağlantı. biri kapandı çat diğeri açıldı anında. ekstra bir ücret falan da vermedim.

şimdi aynı interneti aylık 350tl yerine 150tl'ye alıyorum.

Ben de bu hafta annemlerin evine gigaspeed'den internet bağlattım.

Çarşamba aradık, bugün açıldı. Zaten telekom ekipleri bakıyorlar, telekom alt yapısını kullanıyorsun. Ne kadar farklı olabilir dedim, öyleymiş. 35 Mbit bağlattık, 30-32 arası bir hız alıyorum. Şimdilik sorun yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel, 29.03.2024 16:36 tarihinde dedi ki:

@Quo-Vadis

başvur zaten arıyolar. evrakları mail atip gönderiyolar. çıktısını alıp imzalayıp ücretsiz mng kargo ile gönderiyosun. kimlik fotosunu da mail ile atıyosun.

bi de aylık 150 tl ücreti yatırıyosun daha evrakları göndermeden açıyolar neti.

başka bi işlem yok bu kadar. netspeedi onlar hallediyor zaten sana sadece son fatura geliyor kac gun kullandiysan oduyosun uyelik sonlaniyor.

bu arada senin bolgende internet nasil degisir veya musteri hizmetleri nasildir bilmiyorum. ama kendi adima direkt ayni interneti kullandigimi soyleyebilirim.

Başvurdum bakalım, ee kullanıcı adı şifre filan giriyon mu modeme ? yoksa aynı mı kalıyor ? Ya bunlar şimdi ilk ay  170 tl deyip ikinci ay gömçürmesinler 500 tl

Sosyal ağlarda paylaş

Evet son gelişmeyi aktarıyorum. Bağlantı kopması için ticket açtım, 2 gün sonra telekom geldi bütün ev içi kabloları kontrol edip yeniden bağladı, olayı çözdü ve gitti. 

Netspeed'in aylarca 10'dan fazla destek talebini geçiştirerek (hızınızı bi 24'e sabitleyelim bakalım belki düzelir hmmm) verdiği hizmetten sonra bunların çat diye adam gönderip ücretsiz bir şekilde çözdürmesi ile ekstra beğenimi kazandı. Zaten yarı fiyatından daha ucuzdu, bu destekten sonra da iyice tavsiye ediyorum.

Belki bunlar da popüler olur ve iplememeye başlarlar ama bu dönem için iyiler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
razzRaziel, 29.06.2024 18:14 tarihinde dedi ki:

150'yi 260 yapmislar onumuzdeki aydan haziran 2025e kadar. bence gayet makul.

Sms geldi de sitesinde benim 100 mb tarife 299 yazıyor. Gerçi haziran 2025 e kadar sabit fiyat garantisi diyor. O güzel bir olay, 300 lira bu devirde güzel fiyat.

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...