Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En kısa sürede lvl 60 olma rekoru

Malibu

Öne çıkan mesajlar

said:
kutay_can, 12 Şubat 2005 03:26 tarihinde demiş ki:
7 yıllık uo cyum uo ogretmenim Redthorne kendini 3 gun - 72 saat bir CAFEYE gece gunduz kitlemiş cıktıgında 7x char ı bulunmuş idi ... ayrıca ... bir rekoru da kırdı ama resmi deildi
o gunden beri gozluk takıyor :D:D:D:D

7 yıldır hocan o zman? vay be bi 7 da o öğrenmiştir 14 yıl. Şu dos ekranından onlinelar varmış bi ara onlardan heralde senin bu hocan.

kardeşim bi destek verin şu cocuga.destegi takmayı unutmuş

[Bu mesaj JuM tarafından 12 Şubat 2005 03:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sharky, 12 Şubat 2005 03:25 tarihinde demiş ki:
Benim asil merak ettigim sey, gercekten 10 saat veya 10 saatten fazla durmadan WoW oynayarak, bu oyundan zevk alabiliyor musunuz ?

Gercek anlamda, tibben incelenmesi gereken bir ornek bence cunku

evet.
aslında bazen sıkıldım fln diyosun 2 dakka ara veriyosun ama özlüyosun hemen oyunu.en azından benim için öyle.
2 gün sonra level 40 olacagım diyenler, bırrşşt çüş diyorum yavaş olun biraz kovalamıyo kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kazzuya_, 12 Şubat 2005 02:53 tarihinde demiş ki:
bence imkansız gibi birşey 60 saat oynamak ; çünkü uo 60 saat kesintisiz oynanıcak bir oyun değil

Bizim zamanımızda ne dövüşlü chatti nede diabloydu UO biz kah moonglow'u kurtarmaya yürüyerek giden moonglow kurtuşul ordusu, kah vasmussenin hikayelerini dinliyen bir avuç gezgin, kah minoc da şehrin tek savaşcısına para verip platemail aldırıp madeni korutan, kah 30 kişi gemilere doluşup Buc's ı basan, kah savaşlarda ordunun arkasında lute öttürüp şarkı söyliyen, kah "KACIN KACIN VORTEX GELİYO" diyip (bu vortex player vortex zamanın pk sı" şehrin kenarına köşesine sığınan, kah ölceğini bile bile eşkiyaların üzerine 30/3 saldıran ve o kadar coğunluğa rağmen ezilen oyunculardık, 60 sat azdı bile, keşke herşey o kadar güzelken daha fazla oynasaymışım.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

lineagete 39 saat oynamistim sonra baglantim gittiydide
yatmiştim baglanti gitmeseydi bi 5-6 saat daha oynardim
swgde max 12 saat sonraad amcroya birakirdim
evede 26 saat ertesi gün iş olmasaydi bi 12 saat daha oynardim sanirim
lineagete 60-70 saat uyumadan oynayan "turkler" vardi yane..
tamamen icinde bulundugunuz gruba oyuna bakış aciniza zamaniniza vede bünyenize bagli olan degiskenlere pozitif bakarsak 48saat+ ya olmaz demiyorum ben[signature][hline]
Creed Demastikus Captain of the Apocalypse Class Battleship Vampire
"Who wants to live forever?"
"Angel: Well, personally, I kind of want to slay the dragon. Let's get to work."
Sosyal ağlarda paylaş

lol yanlış okumuşum sorry :) [signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Fistan, 12 Ocak 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
İki gün sonra "Lan Niye Patlattınız benim öğle yemeğimi?" diye Mor yatatıklar basarsa dünyayı kimse tutmasın beni nasayı üzerim ozaman.

[Bu mesaj Ainu tarafından 12 Şubat 2005 11:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 günde 60 ancak rogue ile olunur acayıp grind yapılıyor karakterle şöyle yüksek respawn olan yerleri saptıycaksın sonra orada geçen görevleride biliceksin rahat 3-4 gunde level 60 olursun ama sen hal kalırmı ondan sonra bilinmez(yada 3-4 kişi anlaşırsınız herkes 8-10 saat oynar nöbetleşe halledilir ama herkesin bilmesi gerekir ondada) en iyisi zevk ala ala ilerlemek arkadaşlarla birlikte yavaş yavaş herşeyden sevk alarak gelişmek zaten 60 olduktan sonra pek zevk kalmıyor sırf eşya arıyorsun bide duel raid var işte
Sosyal ağlarda paylaş

Valla resmi forumlarda soyle br sey vardi -hunterler niye boyle zayif, ben 11 günde level 60 oldm hic begenmedim bu ne bicim bir class diye sikayet ediyordu adamin biri.
da 11 gün level 60 kelimesi geciyordu bir yerlerde usa forumlarinda ama.Ne kadar dogrudur bilemem tabi.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kraaz, 12 Şubat 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
Valla resmi forumlarda soyle br sey vardi -hunterler niye boyle zayif, ben 11 günde level 60 oldm hic begenmedim bu ne bicim bir class diye sikayet ediyordu adamin biri.
da 11 gün level 60 kelimesi geciyordu bir yerlerde usa forumlarinda ama.Ne kadar dogrudur bilemem tabi.

ahamda burda geciodu:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-hunter&t=40034&p=1&tmp=1#post40034[signature][hline]Tazdingo mon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sharky, 12 Şubat 2005 03:25 tarihinde demiş ki:
Benim asil merak ettigim sey, gercekten 10 saat veya 10 saatten fazla durmadan WoW oynayarak, bu oyundan zevk alabiliyor musunuz ?

Gercek anlamda, tibben incelenmesi gereken bir ornek bence cunku

ne yaptıgına bakar eyer yaratık kesip quest yapmakla ugrasırsan sıkması dogal ama raid yaparsan veya istance lere girersen degisir iyi bir raid veya istance insanı makineye baglıyor dogrusu (genel olarak)ama yaratık kesip quest yapmak insanı sıkmakta ustune yok
Sosyal ağlarda paylaş

Level 27-28 olurum diyordum, 24 de kaldım, gerçi leatherworking e abandim para gelsin diye onun da etkisi var. Bugün kasamadim, bu gece biraz geç yatıp telafi edicem artik =)[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...