Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alakasız yerlerde oyun müziklerinin karşınıza çıkması

arcane

Öne çıkan mesajlar

valla ben fazla izlemem haber maber
ama ne müziği bulurlarsa koyuyor adamlar.
dramatik bir haberde nothing else matters
savaş haberinde ride of the valkyries
terrör haberlerinde terminator 2
sinema/kültür haberlerinde de apollo 440 - ain't talkin bout dub veya brooklyn funk essentials - ska ka bop
çok duymuşumdur.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

onlar normal abicim (ride of the valkyries ın savaş haberinde çalması dışında lol)
arena nın korn çaldığı bi ülkenin insanlarıyız ehe

ama oyun müzikleri.. nereden bulurlar abi bunu.ne alakadır nerden esip de bulmuşlar dune 2000 in müziğini ohannes[signature][hline]"Zz.. Me busy, go away!"
Arcane, Lazy Peon
Sosyal ağlarda paylaş

böyle en küçük şeyde müzik-olay bağıntısını kurmak için metal/hardrock kullansınlar sonra rockçı=satanist var mı öle..[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
I'm not fat!I'm big-boned..(obeLix)
Üstüne Şehir Örten Şehir

[Bu mesaj Cthulhu_ tarafından 09 Şubat 2005 00:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ah ah keşke her yerde diablo, warcraft, starcraft müzikleri çalsa, haberler starcraft intro müziğiyle başlasa
programlar reklamlardan önce bu oyunlardaki videolardan birer tanesini gösterse, ara sıra goblinin veya zerglingin teki ekranın bir köşesinden çıkıp el sallasa (zergling ve el? hadi bakalım)
televole de şebeklerle değil de blizzard elemanlarıyla röportaj edilse..

zevkli olurdu aslında :-P[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 09 Şubat 2005 02:59 tarihinde demiş ki:
Asıl bombaya bakın!
Geçen gün izledim Star Wars 4'te SWG müziklerinin aynısı kullanılmış abi, ayıptır ya

oha be bokunu çıkartmış onlar artık ya, hadi çalacan bari alakalı birşeyden çal.. töbee

oyun müzikleri çalmak ayrı bi geyik bi de oyun ses efektlerinin çalınması var ....bir çok oyun birbirirnden efekt çalıo ztn... ( bkz : uo nun ayı ve wisp efekti warcraft3 tarafından çalınmıştıR)... bi ara da bi reklam vardı arabada bi ayı fln.. o ayının sesi de uodaki grizzly idi... böle bir ton örnek var bu saatte gelmio aklıma :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu müzikler bir tarafa, bilumum anime ve yabancı dizide oyunlarda kullanılanlarla aynı ses efektlerini duyar oldum. kapı açılışından ışınlama efektlerine kadar birebir aynı olan sürüyle efekt duyuyorum. ha belki inanılmaz derecede benzerlik vardır ama tek bir ses arşivinden faydalanıyor olabilir mi herkes sorusu geliyor aklıma.. :)

öyle ki mesela full metal panic!'teki kapı açılma efekti ile 24'te kullanılan aynı.. :-o[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Asansör kapısının açılışı-J.Park Raptorun sesi
Maçtan önce turkcell maskotunun santra noktasından çıkması-Terran binalarının havalanması
Reha muhtar-The rock ın müziği
Maçla ilgili bi yerdede sc deki siege tankın kurulma sesi vardıda unuttum şindi.[signature][hline]-Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol
-Şefkat ve merhamette güneş gibi ol
-Başkalarının kusurlarını örtmede gece gibi ol
-Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol
-Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol
-Hoşgörülülükte deniz gibi ol
-Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol--Hz. Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 08 Şubat 2005 23:46 tarihinde demiş ki:
haberler zibil gibi kullanıyo zaten.

Ama beni en cok şaşırtan kanal 7 miydi neydi onların cizgi filmleri varya orda Age of empires 1 muziklerini duymamdı =)

Ohaa harbiden aoe müziklerimi çalıyo :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...