Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konser Ajandası

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Aceace, 09.01.2024 14:43 tarihinde dedi ki:

Bilet çıkmadı ki zaten buna. Saat 11.01'de bilet bitmişti...

Çıldırmamak elde değil.

delirdim ben de, kendimi geçtim kızıma sahne önü alacaktım alamadığım gibi şimdi 4 bin+ fiyata satıyolar onlara da elim varmıyor

çocuk 14 yaşında, 100 parçalarının sözlerini biliyorumdur falan diyo inanmadım rastgele açtım spotifydan 15-20 şarkı dinledik en az, dedim tamam sen haketmişsin bileti, ona sahne önü alırım kendim genel alanda izlerim dedim ama nerde, keşke 20 dolar verip fan club üyeliği alsamışım dedirtti, 600 lira daha fazla para verirdim böyle olacağını bilsem

Sosyal ağlarda paylaş

megadethi göremeyecek olmak can sıktı biraz, karaborsacılara hayatta 1 kuruş para vermem. en azından konserler sold out oluyor belki bu olumlu bir şeye dönüşür, ileriki yıllarda daha fazla büyük grup gelmek ister veya gelenler stadyum konseri yapmak ister, neyse kısmet judas'a artık.

S-H tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yahu sınırlı sayıda ayırdık fan cluba diyip de iki satır aşağıda %50den fazlasını orda sattık ne salak bi açıklamadır, deyin ki satabildiğimiz kadarını orda sattık eyvallah diyecem de...

sınır neresi?

satabildiğimiz kadar

bi sınır koyarsın orda o kadar bilet sold out olur, orda sınır koymayacağınızı bilsek 600 lira daha verir kluplerine üye olurduk bu malların, o halde bile sahne önünü 2 bine alabilecekken en ucuzu 4k+ şu anda

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 10.01.2024 20:23 tarihinde dedi ki:

ya adam yurtdışından bir şekilde bilet alır gelir o başka da, bir ülkede yapacağın konser için başka ülke vatandaşlarına nasıl ayrıcalık yapabiliyorsun. aptallık resmen. 

cyber army ile alakalı olay, böyle üyelik sistemi olan grupların hepsinde bu uygulama var diye biliyorum. ayrıcalık yurtdışı/yurtiçi'ne değil cyber army üyelerine.

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad, 10.01.2024 20:39 tarihinde dedi ki:

abi her ülkede biletlerin yarısını bu adamlar alacaksa kendi aralarında çevirip dursunlar konserleri. Blackrose'a üzüldüm mesela adam o kadar heves etmiş kızı için. Bir kız babası olarak çok iyi anlıyorum hislerini. 

Sorma, insanın böyle bir şey için deli olan çocuğuna "alamadım başaramadım" demesi ne zormuş, sıkma canını buluruz bi şekilde diyebildim, iki sene önce yazın da Manneskin konseri vardı ona da birlikte gideriz demiştim covid olduğum için gidememiştik

• Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose, 10.01.2024 22:36 tarihinde dedi ki:

Sorma, insanın böyle bir şey için deli olan çocuğuna "alamadım başaramadım" demesi ne zormuş, sıkma canını buluruz bi şekilde diyebildim, iki sene önce yazın da Manneskin konseri vardı ona da birlikte gideriz demiştim covid olduğum için gidememiştik

sıkma canını, sağlam konser söylentileri var daha güzeline gidersiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

S-H, 10.01.2024 15:28 tarihinde dedi ki:

açıklama geldi, biletlerin yarını önsatışta bitmiş, bot vs yokmuş, satışlar organikmiş. bilet sayısı kişi başına 5 ile sınırlıymış falan filan.

Açıklamanın skkoluğu da ayrı seviye... Okumak da bile zorlanıyorsun.

bu arada Rusya'dan baya insan geliyor konsere. Onların da etkisi dicem de bu kadar hızlı tükenemsi normal değil. Bir bk yediler toplarlayamıyorlar. 

Güzel bir tweet vardı, stadyum neden olamıyor diye. Alkol satamama, haliyle sponsorda patlama üstüne takımların istememesi bir ton sebep... 

Sosyal ağlarda paylaş

alkollü etkinliklerin önüne tonla sorun çıkarıldığından hiç şüphem yok. yerel festivaller kaç kez iptal edildi haddi hesabı yok. yerli gruplar alışıktır buna ama stadyuma megadeth getirip bilet satıp sonra iptal olduğunu dışarıdan birine anlatmak zordur. zaten öyle bi durumda gelecek diğer grupların da ayağı kesilir. mevcut batak düzende bi şey yapmak zor.

Sosyal ağlarda paylaş

Katatonia - 20 Ocak 2024 Pazartesi - Zorlu PSM

Septicflesh - 16 Şubat 2024 Cuma - IF Beşiktaş

Emma Shapplin - 19 Şubat 2024 Pazartesi - Zorlu PSM

Cradle of Filth - 1 Mart 2024 Cuma - IF Beşiktaş (TÜKENMİŞ)

Dark Tranquillity - 4,5 Nisan 2024 - Ankara (JollyJoker) - İstanbul (IF Beşiktaş)

Nouvelle Vague - 17 Mayıs 2024 - Zorlu PSM

The Blaze - 18 Mayıs 2023 Cumartesi - KüçükÇiftlik Park

Scorpions - 23 Mayıs 2024 Perşembe - KüçükÇiftlik Park (TÜKENMİŞ)

Scorpions - 25 Mayıs 2024 Cumartesi - KüçükÇiftlik Park

Marduk - 2 Haziran 2024 Pazar - IF Beşiktaş

Andrea Bocelli - 8 Haziran 2024 Cumartesi - Beşiktaş Stadyumu

Megadeth - 12 Haziran 2024 Çarşamba - KüçükÇiftlik Park (TÜKENMİŞ)

Bruce Dickinson - 19 Temmuz 2024 Cuma - KüçükÇiftlik Park

Therion - 5, 6, 7, 8 Eylül 2024 - Eskişehir (Milyon) - Ankara (Milyon) - İstanbul (Zorlu PSM) - İzmir (SoldOut)

Bosphorus Open Air Metal Festival (Headliner Sodom - devamı açıklanacak) - 21 Eylül 2024 - KüçükÇiftlik Park 

-- Güncelleme | 12.01.2024 --

Yenileri bold yaptım. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Tranquillity - 4,5 Nisan 2024 - Ankara (JollyJoker) - İstanbul (IF Beşiktaş)

Judas Priest - 24 Temmuz 2024 Çarşamba - Park Orman

Fontaines D.C. - 20 Ağustos 2024 Salı - Zorlu PSM

Therion - 5, 6, 7, 8 Eylül 2024 - Eskişehir (Milyon) - Ankara (Milyon) - İstanbul (Zorlu PSM) - İzmir (SoldOut)

Bosphorus Open Air Metal Festival (Sodom - Samael - Ancient - Legion of The Damned - vb.) - 21 Eylül 2024 - KüçükÇiftlik Park 

-- Güncelleme | 17.01.2024 --

Yeniler bold. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Lara Fabian - 25 Nisan 2024 - VW Arena

Judas Priest - 24 Temmuz 2024 Çarşamba - Park Orman

Fontaines D.C. - 20 Ağustos 2024 Salı - Zorlu PSM

Bosphorus Open Air Metal Festival (Sodom - Samael - Ancient - Legion of The Damned - vb.) - 21 Eylül 2024 - KüçükÇiftlik Park 

-- Güncelleme | 29.01.2024 --

BiTcH_oFBaT tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...