Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Binance hacklendi

akirafes

Öne çıkan mesajlar

Baslikta sorun yok, formatinda ve icerriginde var ki ne oldugu acik acik soylenmesine ragmen ayni tas ayni hamam devam ediyorsun. Ya inat ediyorsun ya okumuyosun ya da sikinti cok buyuk.

Boyle konu olmaz, kaynaksiz haber konulmaz. Su olmus diyorsan o haberi aldigin kaynagi da koyacaksinki bi ise yarasin. Belki gelip haber turkun btc haberini paylasiyosun, nerden bilsin kim senin neyi referans aldigini?
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

akirafes said:

Bahsedilen paramilitanlar 2 jet bir kaç top uyarı atışı görünce arkalarına bakmadan geri kaçmışlar.
Kaynak

kaynak on numara
anadolu ajansı asds

akirafes said:

Livered said:

Başka kaynaklarda kimsenin geri dönmediğini, tersine suriye topçusununda türk tarafına ateş açtığını belirtiyor.

Kaynagını ekler misin?

Mesela burada hic bir yönetici kaymağını sormuyor Bu kullanıcıya. Kullanıcı da kaynagını belirtmedi zaten. Ben kaynak yazınca dalgaya alınıyorum Onada bir yönetici müdahale etmiyor. Ama başkası sorulduğunda kaynağını bile göstermiyorsa tek bir yönetici bile ilgilenmiyor.BÖyle bir hack cok erken yazdım daha resmi kaynak yokken. Çok yakınımdaki 2 kişi hacklendi. Bunu kaynak olarak yazsam herhalde bana edilen alay diz boyunu geçerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

sen değilmiydin bitcoin tehlikeli yasal değil hede hödö diyen
şimdi binance hacklendi diye milleti mi uyarıyon asd

Hic bir zaman btc tehlikeli demedim. Ben btc den gelen geliri beyan etmemek tehlikeli dedim. Yurtdışından içeri belli borsalar aracı para sokup 10kusd üzeri bunu merkez bankasına bildirmemek Kanunlara karşı gelmek. Bu da size maliyeden tehlike doğurur diye en az 10 mesajım vardı. Tekrar okursan yazdıklarımı. Maliye nedir bilmediğin belli umarım hic de öğrenmezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...