Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alinik Telefon

oldun

Öne çıkan mesajlar

Her aldigim telefonu birkac ay icinde kirdigim icin artik hazir kirilmis telefon almak istiyorum.Elinizde duzgun calismayan arizasi olan ama bununla da hayatina devam edebilen telefonunuz alabilirim. Tek bir ozellige ihtiyacim var cift sim tasiyabilmesi.Bunun disindaki durumlar burdan yada özelden konusulabilir.
Suan asus zenphone 2 kullaniyorum sag üstünü kirdim kamerasini kirdim(hala bir sekilde fotograf cekiyo). Aslinda kullanmaya devam edebilrim ama alt tarafdaki dokunmadigi sapitti mesaj yazarken tum tuslara basiyor.Whatsapp webde bir yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şekilde ekranında ufak bir çizik olan (alt tarafta ince yanlamasına) iphone 6 plus 64gb var. Kenarlarda ufak tefek çizikler var 3 senelik olduğu için haliyle. Sim çift değil maalesef ama telefonu yenileyeceğim için ucuza bırakacağım. 700tl düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:

Aynı şekilde ekranında ufak bir çizik olan (alt tarafta ince yanlamasına) iphone 6 plus 64gb var. Kenarlarda ufak tefek çizikler var 3 senelik olduğu için haliyle. Sim çift değil maalesef ama telefonu yenileyeceğim için ucuza bırakacağım. 700tl düşünüyorum.

Bu ciddi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...

Merhaba yaklasik 2 sene once burdan aldigim telefonu gene 6-8 kere düsürmek suretiyle gene heryeri kirildi. Ikinci el kirik telefonunuz varsa ben gene talip olabilirim. Dedigim gibi kötü mal ariyorum az para veriyorum. -Bir önceki hem iyiydi hem ucuzdu gerci- 

Gene tek özellik ariyom cift sim tasiyabilsin. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...