Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 23. Hafta | Beşiktaş - Fenerbahçe 25.02.18 @ 19.00

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

aynen arcane'in dediği gibi.

talisca'da quaresma'da bu arada istikrarlı şekilde iyi savunucu değiller. quaresma yüzünden 4 maçta 4 gol yedik, ilk üç maçta 4 puan kaybı onun tembellik ve kendi top kayıplarını takip etmemesinden geldi mesela.

talisca desek ben uzun zamandır ilk defa bayern maçında savunma yaptığını gördüm. öyle olunca da ileride verimi düştü de zaten ne kadar verimli olabilirdi bayern savunmasına karşı sdafdsa boateng'i başına dikmişlerdi.

bizim için en büyük şans aboubakar'ın 10 milyon euroluk opsiyonuymuş harbi ama işte ahh parasızlık ahh...

keşke riske girilip 10 bağlansaydı diyeceğim de o dönem hiç kolay bi karar değildi. doğru olanı yaptı zaten yönetim ne kadar kızsak da :(
Sosyal ağlarda paylaş

karar olabilmesi icin 10 milyonu verebilme ihtimalin olmasi lazim. hayaller 10 milyonu basip alabilmek, hayatlar marcelo'yu satmak zorunda kalmak.

bunlarin anlasma esnasinda opsiyonunu dusuk tutmak bile kolay degil. fakat en azindan gomez'i 1 milyona aliriz diye kolpalamasalarmis iyi olurmus.

simdi cok ilginc bir durum oldu bakalim talisca ile nasil olacak ayni mac. direkt referans alabilecegimiz bir mac oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

işte vardı, fiko kendisi de söyledi. sıkıntı ona 10 milyonu versek başka transfer yapamazdık büyük ihtimal. seçimi fazla adam almaktan yana yaptılar ki mantıklı olan oydu o durumda. marcelo'nun satıldığı durumda bile.

yoksa şimdi geri dönüp baktığımızda negredo ve lens'in sadece bu yıl ki maliyetleri 12 milyon euroyu falan buluyor. 10 milyon bonservis + 3 milyon yıllığa bağlasak yine (sözleşmesi geçen sezon ki gibi olsa diyelim işte) aynı hesaba geliyordu.

yani çok daha yararlı olurdu işte de o kararları vermek zor. ben de şuan ki yolu seçerdim asdfds o gün tek adama bjk'nin şartlarında 10 bağlamak cidden mermiye kafa atmak. ibo gibi sağ kalmayı dua etmen gerekiyordu.

negredo'ya 4.5 yıllık bağlamazdım ama, o kadar mal değilim. ya da çıkarcı diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 28'e sattı tamam da all-in yapıp devre arasında saçma bir adama mı gömseydi o parayı? Yaza saklıyor. Devre arasında Necati alınır, Nobre alınır ne bileyim Love gibi bir adam alınır.

Zaten kimi alırsa alsın devre arasında pahalıya gelecekti, Bayern'i eleyemeyeceğin belli; şampiyon olmak için de dediğim gibi orta kalite deneyimli yedek bir forvet lazımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen, ki ben bonservisine karşı çıksam da aslında harbi kelepire aldık love'u. yanı düşününce top class bayernde gitti 30 yaşındaki Sandro Wagner'e 13 milyon euro bağladı. takımı ileri taşısın diye değil, rotasyonda belirli bir seviyeyi korusun diye.

yazın yanına genç adam koyulacaksa mesela 10 numara iş bile devre arası için.

yazın artık 2 sene önceye dönüp özellikle potansiyel yerlileri çekmek gerek.

okay falan kasmak gerek aslında derdim de ingiltere'ye gidiyor o da sanırım. ozzy'nin yerini doldurmak gerek yazın bayağı zor olacak o. okay doldurmaz stil olarak ayrı konuda :(
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Abu kalsaydı ve bir sürü saçma sapan gol kaçırsaydı yıllık 3.5-4 m alsaydı nasıl eleştirilerin olurdu acaba.

Negredo 4.5 m alıyor ama sadece futbolu için değil aynı zaman da reklamı içinde alıyor.

abu burada sürekli kaçırırken de en çok savunanlardandım. Hepinizde kapışıyordum bu adam iyi diye bana bulaşmayın bu konuda da sadfsdaas

BJK'ye son 10 yılda Gomez'den sonra gelmiş en iyi forvet açık ara. Ondan önceki de Carew'di zaten. Gelseydi yine kaçırırdı reyiz, saçma sapan bi yerde saçma sapan bi şekilde atıp zaten affettiriyordu kendini hep sadfkhsdfa

Adam topu ayağına alıyordu, diyordun öldü bu burada bi bok yapamaz. Sonra hoop Ronaldinho çalımı falan atıp dar alanda yoktan pozisyon var ediyordu. İşin garibi bundan %100 eminim o an kendi de ne yaptığının farkında olmuyordu kral sadkfhasd
Sosyal ağlarda paylaş

evet kesinlikle katılıyorum Gomez'den sonra gelen en iyi forvet olabilir.

ancak şu an da kulüp senin beklediğin türden transfer yatırımları yapamazdı bu sene. yarışmacı olarak kalmak için gerekli hamleleri yapmaya çalıştılar sadece ellerinde ki imkanlar ile.

bunun yanın da genç oyuncular da alındı orkan ve larin gibi ileriye dönük olması düşünülerek. aslında şu önümüzde ki kupa maçında Larin'i denese hiç fena olmaz izlediğim kadarı ile çok iyi topçu.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

aynen, ki ben bonservisine karşı çıksam da aslında harbi kelepire aldık love'u. yanı düşününce top class bayernde gitti 30 yaşındaki Sandro Wagner'e 13 milyon euro bağladı. takımı ileri taşısın diye değil, rotasyonda belirli bir seviyeyi korusun diye.

yazın yanına genç adam koyulacaksa mesela 10 numara iş bile devre arası için.

yazın artık 2 sene önceye dönüp özellikle potansiyel yerlileri çekmek gerek.

okay falan kasmak gerek aslında derdim de ingiltere'ye gidiyor o da sanırım. ozzy'nin yerini doldurmak gerek yazın bayağı zor olacak o. okay doldurmaz stil olarak ayrı konuda :(

Wagner'i Nagelsman aldırdı, seneye Bayern'in başına geçirecekler illa. Zaten bu sene 3 Hoffenheim'lı geldi, Gnabry de kirada pişiyor. Amiri ve Kramaric de gelir
Sosyal ağlarda paylaş

Jupp reis; otellerde sürünüyorum karımı özledim dedi, seneye herhalde TD'yi belirlemiştir Bayern diyor.

Burada önemli olan başarı çıtası, Jupp bıraktığında hem başarı hem kadro olarak öyle bir miras bıraktı ki Pep'in bence Bayern standartlarında sıvadığı dönem bile koymadı hala aynı sistem devam ediyor. Şimdi bu sene yine CL'yi alırlarsa Nagelsman için gerekli zemin çok oluşmayabilir, Bayern vizyon olarak Bavyera bağnazlığına sahip biraz, çok radikal karar almayabiliyorlar, zamanında Brezilyalılardan verim alamadılar diye Neymar yerine Götze'yi tercih eden bir camiadan bahsediyoruz sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

Jupp zaten sezon sonuna kadar anlaştı, sözleşmesi bitiyor bırakacak tekrar. Daha da kalmam dedi en baştaç

Bavyera bağnazlığı bir de işte yaşlanan kadroyu duygusallıktan dönüştüremediler. Yaşlandıkça ve verimleri düştükçe, başarıya da sürekli alıştıkça onları destekleyecek adamlar bulamadılar. Bu sezon Bayern başarısız olursa sadece yaşlı tayfanın istikrarsızlığından patlar. ŞL'den bahsediyoruz tabii ki.

Ancelotti farkına vardı mesela, dönüştürme çabasında harcandı. Nagelsmann gelirse ama bunu Bayern bile kabul etti demektir.

Pep'inde bocaladığı dönem aslında bunun dışına çıkma çabasıydı. O da çıkamadı ama eldeki malzeme ile başarılı oldu. Nagelsmann'ında benzer süreçten geçmesi doğal.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani Bayern kalitesini üst seviyede tutabilecek tek adamları sanırım son 3-4 yılda Coman ya, geri kalanlar hep sistem için ideal ve çok kral adamlar olsa da işte patlayıcı bir gücü yok adamların. En büyük sorun bu. Patlayıcılığı halen Ribery'den Robben'den bekliyor adamlar.

En temizi işte BJK maçında Robben girene kadar 100 tane atak yaptılar resmen hiçbir sonuç alamadılar adam gibi. Robben'den sonra delip geçtiler çift taraflı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de yazdıktan sonra aklıma geldi. Pep aldırtmıştı. Kimmich büyük ihtimal 1-2 yıl sonra Lahm seviyesine erişir, hatta belki geçebilir bile. Müthiş adam, onu unuttum.

Ama işte 5 yılda başka net transferleri yok böyle harbi üstte bahsettiğim gibi ana bacı yapacak. Hummels belki ama o da belki. Bence o da top class dişlisi o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

söylendiği kadarıyla çoğu yöneticinin vs. haberi yokmuş, çoğu yalanlamış haberi önce ama harbi işten çıkarılmış. yine söylendiği kadarıyla metin albayrak kendi verip hemen çıkartmış işten.

o yüzden olay büyüyor zaten. kim ki bu lavuk falan diyorlar tek başına hareket ediyor vs...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...