Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Imgur Mirror User Script

ad3m

Öne çıkan mesajlar

Link değişmemiş ki abi hala wikipedia.org a girmeye çalışıyor.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Anasayfa bu adresin https://tr.wikipedia.kim/wiki/Anasayfa buraya yönlenmesi gerekiyor sen de bir sıkıntı var yani şuan. Console bak hata var mı? script version 2.5.1 güncel mi? vs.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış yerde açmışsın konsolu linklerin çıktığı yerde açmalısın. Screen shotı aşağıdaki gibi alır mısın mouse wiki linkinin üzerinde olsun ki nereye yönlendirmeye çalışıyor göreyim ayrıca consoleda açık olsun (bendekinde açık değil unutmuşum)

SS

Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

duckduckgo üzerinden bişey aratıp girmeye çalışınca devreye girmiyor nedense
ama reddit'te bi wikipedia linki bulup tıkladım oldu

Hmm arama sayfaları hiç aklıma gelmedi bakınayım o zaman kendi url inject codeları muhtemelen sıçıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

2.6 çıktı güncelleyiniz.
Wikipedia linkleri arama motorlarında (google,duckduckgo,yandex,bing) çalışacak şekilde ayarlandı.
Yandex linklerini wikipedia ile çalışabilmesi için redirect remover ekledim default açık geliyor isterseniz kapatabilirsiniz.
Duckduckgo sonuçları js->html sayfasına yönlendirildi.
Reddit gifv linkleri fixlendi.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim değil sitenin problemi o. Mevzuda şu normalde bir popup belirip sana kardeş mining yapcam izin veriyor musun diye beliriyor. Ama adblocktan beliremediğinden kapanmıyor kullandığın adblockun manual engellemesi ile tıkla kara ekrana blockla çıkmaz bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaldırdım adblock sıkıntılı olanlar için hem kara ekranı hem de her sayfada abi yabıştırayım mı miningi diye çıkan pencereyi. Dediğim gibi class ya da id olmadığı için spesifik seçimlerle kaldırdım başka birşeyde aynı özellikleri taşıyorsa onlarda uçacak. Test ettikçe çıkar artık ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...