Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gameshow 1-40 taramalari..

dana22

Öne çıkan mesajlar

tomkat said:

...
Pax corpus diye bi oyunu tanitiyolardi ama oyun hakkinda bahseden kim?

Yazar sanki stand up yapiyor, hayalinde herifi sahnede falan canlandiriyosun
...

şu çok doğru, sırf çevrilen geyik için alakam olmayan oyunları bile hatta derginin künyesi vs. falan dahi okuyordum, hey gidi günler, basılan kağıdın hakkını veren böyle yayınlar gerçekten az
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi yazsalar okuyup bu kadar sever miyiz bilmiyorum, nostalji işte. Küçüktük, sorumluluk yoktu, en büyük dert sınavlar falan. Yazıcıoğlundan 1 milyona cd alıp oyun oynamak gibi basit bi zevk bize yetiyodu.
Gameshow da bizim dilimizden konuşuyordu diye bağlılık yapmıştı bence.
Şimdi de çocukluk günlerimizin özlemine "gameshow" diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Larry 7 walkthrough vardi bi sayida

Kutuphaneci boyle ice queen bi kadin vardi, ona salca olmaya calisiyodun ama kadinin bilgisayarina bisey yazman gerekiyo, search box’a ama bilmiyosun tabi

Muder is the best yazin diyodu walkthroughda

Tutup mal gibi muder is the best yazmistim, sonra da prompt gelmisti oyundan yeh bebe diye

Kendi kendime demistim oha herif oyuna girmis

Cok sonradan anladim o box’a dhdhdhdgsg bile yazsan oluyomus

Maksat kadini distract etmek

Lol
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Şimdi yazsalar okuyup bu kadar sever miyiz bilmiyorum, nostalji işte

Okumazsin. Gameshow 90larda degil de simdi ciksa ayni kadroyla ve formatla, ayni geyiklerle falan direk cringe diye atarsin bi kenara 5 sayfa okuyup.

Her ne kadar kabul etmek istemesem de zaman degisiyor ve biz de buna ayak uyduruyoruz, yas ilerlemesini saymiyorum bile. Hatta biz bu dergiyi okuyoruz, okulda hakkinda konusuyoruz diye kendimizi cool zannederdik bi mutlu olurduk. Gameshow 90larin cocuk/ilk genclik/ergen dergisiydi niche bir kitle icin.Hatta eminim liseliler bile okumamistir zamaninda. Gameshow bizim kulturumuzdu, oyun saatimiz bitince yatakta gizli gizli okudugumuz, her zaman odamizin bi kosesinde duran bi demirbasti. Dial upla arkadasinin evine baglanip red alert, fifa oynamakti. Uzun yolculuklardaki yoldasindi, burak kut, yildiz tilbe, kenan dogulu, mustafa sandal ve tarkandi. Bodrum daha bok olmamisti, Golkoyun yaninda turkbuku vardi, tertemiz ve tenhaydi, hep aydinlik icin bir dakika karanlikti. Time Commando oynarken saatin aksam 9 olmasiyla butun mahallenin tencere tavalari birbirine vurarak, isiklari acip kapatarak kendi capinda eylem yapmasiydi.

Ortaokul sonlarina dogru biraktim gameshowu

Artik siniftaki repim, haftasonu ne giyicegim, quicksilver cuzdanim, kizlar, anne baba yokken kizlarin bizi eve cagirmasi, ilk randevum, bitmek bilmeyen ergen sex geyikleri daha onemli olmustu ve gameshow benim cocuklugumla beraber mezara girdi.

Artik odamda gameshow yerine FHM vardi, esquire vardi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah bi de pc oyun diye bi dergi vardi, cok ilginc bi dergiydi ya

Oyun tanitimlarinda menuleri de tanitirlardi

NEW GAME

Yeni bir oyuna baslamak icin

LOAD GAME

Oyuna kaldiginiz yerden devam etmenizi saglar

OPTIONS

Bu menude oyunun ayarlarini degistirebilirsiniz (ses, cozunurluk gibi)

EXIT GAME

Oyundan cikmanizi saglar

Ya velet aklimla yuh demistim beyin ozurlu mu zannediyolar bizi diye

Strateji oyununa walkthrough yazarlardi, dunyada ilk olabilir

9.GOREV

Iste burda oyun biraz zorlasiyor, sik sik save etmenizi oneriyoruz

Factoryniz bittikten sonra direk beygir tank uretimine baslayin zira dusmanlar kunduz motorlarla ussunuze geleceklerdir

10 sayfa boyunca boyle giderdi
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

Ahah bi de pc oyun diye bi dergi vardi, cok ilginc bi dergiydi ya

Oyun tanitimlarinda menuleri de tanitirlardi

NEW GAME

Yeni bir oyuna baslamak icin

LOAD GAME

Oyuna kaldiginiz yerden devam etmenizi saglar

OPTIONS

Bu menude oyunun ayarlarini degistirebilirsiniz (ses, cozunurluk gibi)

EXIT GAME

Oyundan cikmanizi saglar

Ya velet aklimla yuh demistim beyin ozurlu mu zannediyolar bizi diye

Strateji oyununa walkthrough yazarlardi, dunyada ilk olabilir

9.GOREV

Iste burda oyun biraz zorlasiyor, sik sik save etmenizi oneriyoruz

Factoryniz bittikten sonra direk beygir tank uretimine baslayin zira dusmanlar kunduz motorlarla ussunuze geleceklerdir

10 sayfa boyunca boyle giderdi

cd oyun değil miydi o, o kadar kötüydü ki iyiydi asd. yok önce pcoyundu sonra 97de falan cd md yaygınlaşınca cd verip cdoyun olduydu galiba şimdi hatırladım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...