Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 15. Hafta | Bursaspor-Fenerbahçe 08.12.2017 Cuma - 20.00

Celtics

Öne çıkan mesajlar

maçın ilk dakikaları millet yerleşene kadar sorun yapmıyorlardır diye düşünüyorum. maç süresindeki ihlalleri de gözlemci raporuyla değerlendiriyorlardır, tüm liglerde oynanan tüm maçları oturup izlemiyorlardır ceza verirken. raporda varsa kesiyorlardır cezayı. tff ya da bjk'nin bu olaya dahil olacağını düşünmek saçma yani bence.

ha şekip de zaten eski üyesi o kurulun bunları çok iyi biliyor yani, açıklamalarla amacı gerginlik yaratmak sadece. bana kalırsa tamamen kendi hallerine bırakılmalı ama taraftarın büyük çoğunluğu baskı yapıyor yönetime cevapsız bırakmayın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide iki farklı takıma aynı durum için farklı davranılmış

bizim maçın başında merdivenler dolu diye takımı pfdk'ya sevk ediyorsan bjk'yıda etmek zorundasın. yoksa gayet itiraz edilir bu duruma. eğer dediğin gibi maçın başındaki ihlaller gözardı ediliyorsa fb'nin durumu neden gözardı edilmedide pfdk'ya sevk edildi? derbi maçı diye çifte standart mı oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben hakkını aramasın demiyorum zaten ama bunu 'basın açıklaması' adıyla kamuoyunu taraf etmenin bir anlamı yok. böyle yapınca karar verici bjk'li algısı yaratılıyor. başvurusunu yapar tff'ye değerlendirilir. kayseri de itiraz etmiş mesela kalecinin cezasını kaldırmışlar. delilin varsa zaten gözardı edemiyorlar seni ama tutup başkasını ayıklanmış görüntülerle suçlarsan o iş başka yerlere kayıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

çakallık olduğuna bir şey demiyorum. aziz ve tayfasının alayının tarzı bu zaten ama senin bir savunman var mı neden bjk'nın pfdk'ya sevk edilmediği ile alakalı? haklı oldukları gerçeğini değiştirmiyor motivasyonlarının hoşumuza gitmemesi.

tribünde merdivene yakın yerdeyim.

elinde telsiz siyah ceketli bir adam var, tüm tribünü oradan idare ediyor, sağ tarafta merdivende birisi mi var oradakilere telsizle ulaşıp onları oradan çekiyor, ters tarafta başka birileri mi merdivende oradaki güvenliğe telsizle ulaşıp onları oradan kaldırtıyor.

bu adamı kulup atamış olabilir ve bu konularda gerekli hassasiyet gösterilmeye çalışılıyor bu sebepten gözlemci raporlarına yansımamış olabilir bilmiyorum.

ayrıca TFF'de mantık aramak sizin hatanız en başta.

GS-FB maçında gs tribünleri kapatıldı küfürden.
numaralıda 1 tane bile blokta ceza yok geri kalan tribünlerde ortalar cezalı köşeler açık

BJK-GS maçında BJK tribünleri kapatıldı, ben de cezalıyım osmanlı maçına giremicem

orta bloklar kapatıldı, köşe blokların hepsi açık.
numaralıda ceza yok.

adamların cezaları bile ezbere ve sallama abi çok takılma.

olay tamamen fenerin gündemi değiştirme çabası, Beşiktaş çok konuşuluyor CL falan filan şuan parlayan yıldız olarak görülüyor ülke futbolunda, biraz çamur atalım biraz pisleyelim, ilgi çekelim bize de baksınlar falan.

Beşiktaş 2 puan alıp 4. olsa gruptan Şekip şu açıklamayı yapmazdı, sen yapardı diyebiliyor musun ??

o yüzden bom boş ağlaklık işte. ilgi ırıspılığı yaptığı şey ve daha çok gerginliği körükleyen şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...