Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baskasinin basarili yatirimlarini kopyalayip para kazanmaca

Tim

Öne çıkan mesajlar

Quo-Vadis said:

Thardas kim yaw ?

Linkin birine tıkıladım arkadaşın Thardas seni invite etti, dedi ?
Kapattım.

Accık daha inceleyem ben bunu, ilgimi çekti, aslında ilk başta ufak tefek bir şeyler atılabilir.

abi lamerin teki o thardas ya. herkesi ekliyo.

invite a kufur yaz kapat
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Valla ben attim gidiyo bakalim. 400$ icin 6$ karda suanda, denicem bi sure bakalim ama hala totom yemiyo yuklu girmeyi.

İşte bende atayım diyorum bir şeyler, deneme maksatlı, ama parayı çekebilme belirsizliği beni frenliyor.

Bu durumda seni bekleyeceğim, sen çekebilirsen. O zaman atarım birşeyler.

NOt: sisteme uygun olarak seni kopyalayacağım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

herhangi bi asset management fund'dan ne farki var bunun? orda da parani verip fund manager'in tercihlerini kopyaliyorsun teoride.

@Tim - ben Fidelity International'a veriyorum ISA allowance'i canavar gibi kasiyo adamlar her sene.

ISA account limiti pek az degil miydi ya?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o degilde spamleyip duruyolar verification diye beni.

said:

You have yet to verify your eToro trading account. Account verification is a legal requirement that is mandated by our regulatory authorities
Please be advised that if you do not verify your account within 5 days of your first deposit, your account will be limited.
If you fail to verify it within 15 days, your account will be closed and your deposit will be refunded.

Bu ne yani? First depositten sonra verify etmezsen limited olcan, ama yok fail olursan verify'da accountin kapanicak diyo sdgf hangisi gecerli suan anlayabilmis degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...