Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Megane 3 Coupe

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Rengi gayet güzel, nesini beğenmediniz ?

Bende vardı aynı bu renk bir Chevrolet Spark 1.2, rengine dua ediyordum resmen, iyiki almışım bu renk diye.

Otoparklarda tak diye buluyorsun arabanı. Hele AVM yeraltı otoparklarda, her yer beyaz,siyah, gümüş renk araba olunca, hiç arabamı aramadım diyen adam direk yalan söylüyor.

Not: Ben arabanın içinde otururken, dışındaki renk beni pek kasmiyor doğrusu. İsterse mor olsun. Milletin ne diyeceği çokta tın.
Sosyal ağlarda paylaş

@quo, seni germese bile satarken zorlanıyorsun işte.

madem dışındaki renk seni ilgilendirmiyor, e niye bu rengi alırsın ki o zaman. beyaz al siyah al, universal işte. akarı yok kokarı yok.
3 sayfa boyunca renge bok atmış millet. illa ki alan olur da, potansiyel alıcıyı traşlıyorsun bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla genelde, bayiye gidince varsa istediğim marka model, hangi renk var ise alıyorum.
2 nci elde de öyle, yeterki istediğim marka modeli ve özellikleri olsun. Rengi pembe bile olsa alırım. O derece nötrüm renk konusunda.

Renk konusunda, zevkler renkler çok farklı.
Bir de Her malın bir satıcısı ve her malın bir alıcısı vardır.

Spark a da yok ya rengi kötü satılmaz filan demişlerdi, ilanı koyduğum gün satıldı.

Sonra Kırmızı bir Hyundai i20 aldım, ama Kırmızı bildiğin parlıyor.
İstisnasız etrafımda herkes Yok artık satılmaz bu dedi. Abim bile sende çingenelik var galiba dedi ya bana. İlanın 2 nci günü gitti.

Bu megan da satılır. Hatta şu an durum müsait olsa idi, ben alırdım onu. Ama maalesef ülke gerçekleri, pek izin vermiyor.

Not 2 : Yanlış anlaşılmam umarım, Aslında daha çok, Mayhem niki seçmiş birinin adı Mümin olması ilgimi çekti.
Mayhem - kargaşa ingilizcede , Mümin adı - ise sakin oturaklı, dünya ve kendisi ile barışık kişi ile ilişkilendiriyorum.

Not 3 : 3 sayfa boyunca rengine bok atmış bizim paticik diyorsun da, o bizim paticiğin Mayhemi sevdiklerinden trollemesidir. Yoksa gizli gizli o rengi beğenen çok kişi vardır aralarında. Ama o lanet olası paticik mahalle baskısı kendilerini ifade ettiremiyor. Yoksa uçacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...