Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monitör, Anakart, İşlemci.

Draculiablo

Öne çıkan mesajlar

GIGABYTE GA-X58A-UD3R / Hiçbir sıkıntısı yok çok kaliteli bir anakarttır - Garanti, fatura yok - Tertemiz - Ayna mevcut.
INTEL I7 950 / 8 Çekirdek - Sıkıntısız - Fatura, garanti yok - Hiç o/c yapılmadı.
NOCTUA NH D14
Fiyat: 750

İki adet BenQ 24" GL2460HM 2ms/60Hz

Birinin garantisi devam ediyor. Kutu ve faturaları mevcut.
Ölü pixel, çizik vs yoktur.
Fiyat: 900

Başlıkla alakasız olacak ama konu kirliliği olmasın diye ekleyeyim

İki aylık Kron xc100 biraz çizikli ama rahatsız etmez. Sıfır çantası ve jel sele kılıfı var. Arka aktaracı kaliteli olanla değiştirildi yaklaşık 200 lira masraf ettim ama kullanmıyorum 700 e alın bunu da.

Ayrıca Dynamic r210 eliptik bisiklette var kozmetik açıdan kötü ama kullanıma engel değil patiye özel 50 lira şuan sıfırı 356 lira.

Beykoz civarı teslim ederim
Sosyal ağlarda paylaş

monitörün 2si birden mi 900? tekinin sıfırı n11de 733 tl
https://urun.n11.com/monitor-ve-ekran/benq-gl2460hm-24-gl2460hm-led-2ms-fullhd-dvihdmi-P97814709?cid=604001&gclid=Cj0KCQjwprbPBRCHARIsAF_7gDaZlDRfYDLWczUbAAnwUq8mT-tu-nqddcDH3ogmvviW2Llilfbr7dkaArPSEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

wedbenal'da 650ye var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Draculiablo said:

Hadi ya ben 4c/4t diye biliyordum meğersem 12 çekirdekmiş teşekkürler.

Alacak arkadaş bu cahillere bakmasın 4 core 4 threat yani 8 çekirdek işlemci sdfs

i7 950 Performans
Çekirdek sayısı 4
İş Parçacığı Sayısı 8

Çekirdek sayısı
Çekirdekler, tek bir bilgi işlem bileşenindeki (yonga veya çip) bağımsız merkezi işlemci birimi sayısını belirten bir donanım terimidir.

İş Parçacığı Sayısı
İşlem Parçacığı ve işlem parçacığı işleme, tek bir CPU çekirdeğinden geçen veya bu çekirdekte işlenen basit düzenli talimatlar sırası için kullanılan yazılım terimidir.

Bye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...