Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep telefonundan internette %50 vergi zammı

mokoko

Öne çıkan mesajlar

https://img.memecdn.com/Here-comes-Johnny_o_116414.jpg

"Devletin Özel İletişim Vergisi (ÖİV) tahsilatının büyük kısmını yaptığı internet hizmetlerindeki verginin 2018'den itibaren yüzde 50 zamlanacağı öğrenildi."

https://tr.sputniknews.com/ekonomi/201709291030357838-cep-telefonu-internet-zam/

BİRAZ DAHA VERGİ İSTİYORUM HADİ DEVAM ET EVET

not: bu arada "zammı" mı doğru kullanım yoksa "zamı" mı?
not2: "zammı"ymış iyi oldu işimize yarar bu aralar
Sosyal ağlarda paylaş

haa secimler var lelele bunlar oy kaybi olarak yansiyacak diye sevinen guzel kardeslerime...

seninkilerin planinda bu paralardan bir kismini bir havuzda toplayip secimler oncesi iyice sosyal yardima-bildigin elden nakit yani- oncelik verilecegi yazilmis..sana 40 takla atacagina 40 koyu olan asiret agama bir guzellik bir hediye mesela..
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

yetmez ama evet

90larda 56k surekli kopan internet vardi, bizzt bizt otuyordu onumu ozledin? ekolaydi, turknetti tokatlanmayi ozledin? 900 lu hat arayip ocaga incir agaci diken modemleremi hasret duydun yoksa?

bu hukumetin gelmesi sevindirici birsey bak fiber internet kullanabiliyorsun, 90 li yillarda cifors bile alamiyorduk vodoo muduuu kakaliyorlardi
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

olum ne manyak zamlar geldi ne zaman millet isyan eder ?
ya da oylar %60 olur

abi ne isyan etcek millet. benim en yakın arkadaşlarım dan biri AKP li. ADam MTV zammı için " her ailede 2 -3 tane araba var. koymaz millete" diyor. kendisi de eski model c3 e biniyor. sana koymuyormu bu durum diyorum . koymuyor diyor. bize koyan onlara koymuyorsa. herhalde isyan etmezler diyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

bilincli bir algi operasyonu yapiliyor bir kisim medya tarafindan

5%'ten 7.5%'a cikmis.

yani 2.5% artis var.

yani şuan alınan vergiden %50 daha fazla vergi alınacak, ödediğin verginin %150sini ödeyeceksin, şahane algı operasyonu!

kdvnin %27 olması ile eşdeğer! atalarımınızın matematiğini unutturdular!
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Lopeth said:

yetmez ama evet

90larda 56k surekli kopan internet vardi, bizzt bizt otuyordu onumu ozledin? ekolaydi, turknetti tokatlanmayi ozledin? 900 lu hat arayip ocaga incir agaci diken modemleremi hasret duydun yoksa?

bu hukumetin gelmesi sevindirici birsey bak fiber internet kullanabiliyorsun, 90 li yillarda cifors bile alamiyorduk vodoo muduuu kakaliyorlardi
h

hic ujutmam 146 dan baglanmistim bir gece once ice dragon kesmistim, arfindan 2 daemon sonra 2 de kraken. krakenlerden +12 cikmisti. lisedeydim sikko bir ask acisi cekmeme ragmen yasadigim sevinci tarif edemem.

yani yasasin yeni hokumet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...