Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

güvenilir parfüm sitesi

Valeron

Öne çıkan mesajlar

arkaaşlar

parfüm alcam da şu perfume point'te fiyatı 270 tl Armani Stronger with You adı parfümün,internette çok uygun fiyatlara var ama sahte mi bilemiyorum.

güvenilir orjinal olduğunuzdan emin olduğunuz kullandığınız vs bi parfüm sitesi var mı önereceğiniz ?

çok parfüm sitesi var piyasa da güvenilmiyor,yoksa paşa paşa gidip 270 bayılcam mı bi ses verin be

tşk
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada deneyip sevdin mi stronger with you yu?
Seveni var ama genelde fazla aromatik bulunan bir koku, top notedaki mint aklimda kalmis benim de, fazla baskindi sanki

Deneme sansin varsa, yine armani den code profumo yu siddetle oneririm, yine stronger with you cizgisinde ama daha balsamic. Top notalarda cok daha dengeli dagitilmis
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

Yeni bir parfüm denemek isteyen varsa

d&g pour homme tavsiyemdir. karşıdaki kadın üzerinizde kokan şeyin nolduğunu anlamaya çalısıp size yaklaştıkça yaklaşacaktır ve sonunda soracaktır. ;)

Tobacco giden adama cok guzel uyar aynen
Tam bi sonbahar kokusu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

dylanN said:

ginaly said:

dylanN said:

Orjinal kokmak istiyorsan paşa paşa gidip o parayı vereceksin.
Yok öyle hem aşım dursun hem karnım doysun.
Hadi yallah

Güvenilir parfüm sitesi

Guveniir dedigin yer iflasin esiginde

Hadi ya. Ben de paramı oraya yatırmayı planlıyordum.

stoklarda biriken parfümlerin tarihinin eski olabileceği ihtimali gelmiyor değil mi hiç aklına.

internetten orijinal diye satılan ve gerçekten de orijinal olan parfümlerdeki falso, üretim tarihlerinin üzerinden uzun zaman geçmiş olması oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...