Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ev arkadaşı arıyorum (göztepe)

yav

Öne çıkan mesajlar

pazar alanına açmak garip oldu biraz ama en uygun yer burası gibi.

ilk buraya yazıyorum çünkü geçen sene ev/arkadaş ararken burdan bulmuştum, bir seneyi kendisiyle tatlış bi şekilde geçirdik, adam gurbet yolcusu şimdi. referans alabilir hakkımda gıybet yapabilirsiniz. senko oluyor bahsettiğim.

---

eve gelirsek,

göztepe minibüs caddesi üzerinde, benzinciyi geçtikten az sonra (bostancıya doğru)
2+1, eşyalı (eksik eşya ne kalacak kestiremiyorum yakında belli olur ama temel eşyalar full)
2.kat, odalar arkaya, salon caddeye bakıyor.

odalar ve salon gayet geniş, mutfak küçük.
evin tek kötü yanı ki bu evin kirasına yansıdığından şahsım adına o kadar kötü bir durum değil; apartman epey eski. İç kısım ise o kadar da eski değil. Kombili, salonda klima bile var.

kira 1.5 + faturalar, direkt 2'ye bölüyoruz.

20-40 yaş erkek kadın lgbti kedili köpekli farketmez easy going bir insan istiyorum. pati'de orda burda yazdığım şeylerden bana aşırı çok fazla gıcık kapmamışsanız bu zamana kadar, bence gayet anlaşırız, zaten ev 2 kişinin de kendi yalnızlığında yaşayabileceği boyutta. Yarın itibariyle istanbul'dayım, ev/oda arayan varsa gelin görün biralayalım.

fotoğraf daha sonra sonra koyabilirim.

Eylül sonu itibariyle müsait.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada çökmez demiyorum ama etrafı boş ikiz apartman ve ev ikinci kat (apt 3 katlı)
yumuşak bi çöküş olabilir hani en azından :F

erasmus'a hala geliyo mu insanlar yav? marmara üniv'e yürüme mesafesindeyim. craiglistten yardırıyodu bizim arkadaşlar, onlara da soracağım gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

:D
haklılar abi deprem fobisi olana hitap eden bir ev değil neticede. ne kadar ekmek o kadar köfte
kadıköy'e 10-20dk dolmuş, cadde'ye 20dk yürüyüş, kozyatağı'na 15dk, y.sahra metro'ya 20dk, marmara ünv.göztepe kampüsüne 20dk yürüyüş mesafesinde cadde üstünde 1.5k'lık geniş kombili havadar bir ev işte, alternatifi yoktur öyle diyeyim.
GARAJI bile var hemen arkada ehueh
mcdonalds ve marmaris büfe'ye 1dk mesafede olduğunu da eklemeden geçmeyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

depremi düşünürseniz istanbul'da yaşancak ev yok ki. ben de çıktım kadıköyde 30 yıllık binaya. deprem olacak diye gidip kurtköyde siteye mi çıksaydım. gereksiz. senin binan yıkılmasa bile istanbulda oluşacak kaosu yaşamak isteyeceğinizi sanmıyorum

kurtköy iyi di mi ya, güvenli di mi? lütfen öyle olsun çünkü sdfdsf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...