Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık veya Kiralık PS4 oyunları

Chastor

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, arkadaşım tatile gitti 1 aylığına PS4'ünü bana bıraktı. Bu fırsattan yararlanıp exclusive oyunları bitireyim diyorum. 1 ay kullanacağım için ucuzsa satın alabileceğim veya 1 aylık kiralayabileceğim oyunlar istiyorum.

İstek oyun listesi;
- Last of Us Remastered
- Uncharted 4
- Beyond Two Souls ve Heavy Rain (ikisinin bir arada bulunduğu bir versiyonu varmış)
- Horizon Zero Down

Aklıma gelenler bunlar.Tabi şu da iyidir kesin bitir dediğiniz oyunlar varsa onlara da talibim

Edit: Ankara'da olan varsa daha makbule geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth said:

çalışan biri için ilk 2 oyun yeter bence 1 ay için
Last of Us total 20 saat falan sürdü, Uncharted 4 hatırlamıyorum da çok daha uzundu.

Yine de 1 aylık sendeyse hepsini oynayabilirsin. Bi de çoğu insan dijital alıyor artık, arkadaşının hesabında yok muymuş hiç biri?
Sosyal ağlarda paylaş

20 saatte % kaç bitirebildin ?

böyle %100 yapma sevdam var ama oyundaki collectible ıvır zıvırı zor bulunuyor, her odaya gir çık, dolaplara tek tek bak falan cok daha uzun sürdü benim bitirmem yine de bir ton eksik var.

geri dönüp toplayabileceğin bir bölüm seçme mantığı da olmadığı için baştan oynamak gerek :/
Sosyal ağlarda paylaş

Last of Us'ı bitirdim efsane yapmışlar hakkaten. Buradan gaza gelerek hala aşağıdaki oyunları arıyorum;

- Heavy Rain / Beyond Two Souls
- Uncharted 4
- Horizon Zero Down

PS Store yaz indirimlerini bitirmiş ondan fiyatlar uçmuş yine satın alma opsiyonum da kalmadı. Ankara Bahçelievler civarında oturan varsa satın alma / kira v.s. bir şekilde anlaşabiliriz. İlginenlere filtre kahve ikramımdır :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...