Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ev haşat

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Yarı açık balkon diyelim, şu kapanan ince camlardan vardı ama dolu ordan gelmediği için tuzla buz olmamışlar.

Bide ilk fırtına değil ki hep orda o saksılar, dolu saksıları kırıp parçalayıp düşürüyor hani rüzgardan düşmüyorlar sağlam takılı vaziyetteler. Ama ilk defa böyle bi olay gerçekleşiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Koşuyolu'nda kozalaklardan büyüktü dolu, süperhücre (supercell) downburst'ün etkisiyle duvarlar camlar vs. paramparça, araçlar ağır hasarlı, kurşunlanmış gibi her yer.

Dünkü hadise sırasında radar görüntülerini aldım MGM'den, 50 dBZ üzeri olası iri taneli dolu lokasyonları, GFS simülasyonunu da yapacağım veriler gelince.

http://imgur.com/a/l0rIa
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bizim evde kapalı balkon camını kırıp panjurları delip geçmiş bide açık balkonda saksıları parçalayıp her yeri toprak içinde bırakmış falan da komutanların ev baya fantastik ya.

Tekrardan geçmiş olsun hacıt sigorta neyin gelip baktı mı? Bizim evden önce seninkini görünce olayı o kadar da büyütemiyorum gözümde lel

Sigorta yok maalesef ama AFAD ödeme yapıyormuş. Gelen usta onlarla bağlantı kurmaya çalışıyor ama haliyle çok meşguller, buraya sıra geleceği şüpheli.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

böyle vakumlu bir şeyle cokcok çekmiyorlar mı işte onu.

bomb has been planted

bundan 6-7 sene once bizim de basimiza gelmisti. evet boyle bi aparatla dedigin gibi cok cok cekiyolar. mini onarim kapsaminda yaptirmistim kaskodan.

genel olarak duzeliyor ama gozle dikkatli baktiginda her halukarda gorebiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...