Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [17/18]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

jupp "başgan" nereye harcamaya çalıştı be öyle golleri bize yese bjk de yarı finale çıkabilirdi dee işte kaleye şut çekemedik, ah vida ah

lewandowski istanbulda da içine belhanda kaçmış gibi şut çekmeden bitireydi keşke maçları

nazi dede anca 4-0 öndeyken riberyi robbeni oyuna alsın

klopp onlara nazi dehasını asıl finalde gösterir inş hehu
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Real'i biraz sansli buldum ya su turlarda. Yani cok kirilma anlarinda sans hep yanlarinda oldu. Ilk mac hicbisi oynamadilar, cilgin bir Marcelo golu, sonrasinda hata filan derken. Bayern'de istenilen seviyede oynamadi belki ama sporlarda her zaman onemli olan motivasyondur ve su kupayi gectigimiz 2 sene kazanan bir fubolcunun motivasyonuyla hayatinda belki 1-2 kere bu sans gelebilecek L'pool'lunun motivasyonu ayni olmayacaktir. Ha ters tepebilir tabii ama ben Liverpool'un kazanacagini dusunuyorum (daha cok diliyorum diyelim)
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de bizim her eşleşme erken final gibi oldu. bal var mıydı, e yani, ama erken final gibi eşleşme dediğin durumda da olsun yani biraz.

yani 2 takımın elediklerine bakıyosun arada dağlar kadar fark var:
liverpool - porto, city, roma
r.madrid - psg, juve, bayern

bizim elediğimiz takımlar hem liverpool hem city'ye karşı oynasa hepsi çok net favori olur.
Sosyal ağlarda paylaş

çoğunluk olarak türk futbolu manyağı olduğunuz için komik gelmesi normal zaten. bana da süper lig ve tartışmaları çok komik geliyor.

yani ne bileyim çok küçük yaşlardan beri raul sayesinde taraftarı olduğum takım ve abim de barçalıdır sdf aile içi de rekabet oldu hep bizde, CM'de barça ve real alır oynardık hep. onunla da transfer, maç sonucu vs konuşurken biz, siz diye konuştuğum için ayrıca alışkanlık var.

yalnız dark da burada liverpool için bizim der ama ona hiç tepki geldiğini görmemiştim. bana gelince biraz garibime gitti açıkçası. liverpool taraftarı olmak daha ender olduğu falan için sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

mascio said:

gerçekler acı olunca acıtıyor tabii.

yıllardan beri "gösö ölö föbö kötö döyö söz şömpöyönsönöz" diye ağlayanlar aynı muameleyi gördüklerinde hemen nasıl kabarıyorlar balon balığı gibi.

dipnot olarak da liverpool'u bayağı seviyorum klopp'tan ötürü. fakat madrid'in madrid olduğunu hızlıca unutmanız çok komik geliyor ağzımla gülemiyorum.

"rakiplerinden 4 gömlek üstün kadro" iddiası gülünç bir kurmaca, teker teker oyuncuları kıyaslamaya enerjim yok, kendiniz yapın.

"gs fb kötü diye şampiyonsunuz" dediğim yine kurmaca (tabii yine benim mesajıma cevaben arkasından yazıp isim vermeme çakallığı var, palavra ortaya çıkınca sana dememiştim ki başkasına dediydim diye kaçılacak)

Ortada bir "kabarma" olduğu yine hayal ürünü, kurmaca, sadece komik bir mesajla dalga geçme var hem burada hem o mesajın altındaki diğer yazar yorumlarında. Zaten bugüne kadar futbol bölümünü sık takip edip de en azından benim herhangi bir takım olayında "kabaracak" kadar futbolu veya takım(lar)ımı umursadığımı düşünenler çevre etkileşimlerini ve değerlendirmelerini tekrar gözden geçirmeli. Bu kadar yanlış yargılar iş hayatında da çok üzer sizi ileride.

Gerçeklerden bahsedildiği zaman gerçeklerin acılığını tatlılığını tartışırız.

Yalnız bozuk saat misali bir doğru ifade var, Real'in Real olduğu unutulmuş son mesajlarda.

Abi bjkliye laf anlatmak çok zor.
Her zaman 3. sırada olduklarının farkındalar ama en önemli Türk takımı onlarmış gibi davranıyolar.
Harbiden değişik kafalar.
Hani Gs= Barca, Fb=Real ise Bjk=Valencia falan. Atletico bile değil çünkü Atleticoya hakaret olur bu benzetme. Asdf.
Sosyal ağlarda paylaş

TheGreatWall said:

Kloop kazansın çok istiyorum kupayı ama Madrid gerçekten çok üst düzey bi takım. Orta saha ve defans oyuncularının oyuna katkısı çok fazla ve belki de kadro olarak dünyanın en iyisi hepsi kendi bölgesinde.
İlerde de Ronaldo gibi bi saçmalık olunca dominasyon kaçınılmaz oluyor.

Real çok güçlü değil çok ters takım abi. Bizim Terim'in eskiden oynattığı asimetrik 4-4-2'si gibi(10 gömlek üstünde) kaotik, herkese ters gelen, sahanın her noktasında sanki daha fazla oyuncu ile oynuyorlarmış gibi takılan, merkez orta saha ağırlıklı değişik bir takım şu an.Çok güçlü takım mesela Ronaldinho'lu, Eto'o'lu Barça idi. Ne bileyim Giggs'li, Ronaldo'lu, Scholes'lu Manu idi ya da Los Galacticos kadroları. Forveti Benzema, kalecisi Navas falan olan takım kendi bölgesinde en iyi oyunculara sahip takım diye anılamaz, Vazquez bek oynadı son Bayern maçında. Bench olarak da Asensio bu kadar gelişmese yine çok über değiller.

Ronaldo'yu ayırıyorum, Kroos-Ramos-Marcelo dışında mevkisinde en iyi tartışmasına da giremezsin hiçbir oyuncuları için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...