Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Juul

Pasha

Öne çıkan mesajlar

Paketi açılmamış son bir tane kaldı elimde, starter pack değil yanında pod yok yani.

200 tl istiyorum, eğer pod isterseniz cool mint 4 pack verebilirim bir adet yanında 100 tl'ye.

patiye özel fiyat, pazarlık yok :)

juul
ne olduğuna dair bir fikriniz yoksa youtube'da bol bol review var.
Sosyal ağlarda paylaş

kapalı devre e-cig bu. sürekli yanan sigara gibi düşün.

herhangi tuş yok, çektiğin zaman buhar geliyo. doldurması bilmem nesi yok, ucuna pod takıyosun aromalı. 1.5 aydır sigara içmiyorum sayesinde, kesinlikle aratmıyo.

starter packte 4 tane farklı aromalı pod veriyorlar yanında.

yedek olsun diye device only almıştım bunları ama her elimde gören biraz deneyip almak istedi verdim bende.

son bir tane kaldı onu da burdan vereyim dedim.

edit: uğraşırım derseniz podları açıp kendiniz doldurabilirsiniz, tutorial var youtubeda.
Sosyal ağlarda paylaş

bo hariç hepsini denedim, aralarında açık ara en iyisi bu.

bir pod 2-3 gün yetiyor bana, 1.5 pakete yakın kırmızı malbuş içiyodum daha önce. daha hafif birşey içiyosan daha uzun götürür diye tahmin ediyorum.

edit: her podda 50mg nikotin var, öyle hesaplayabilirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben şöyle bakıyorum olaya, kırmızı malbuşda 0.8mg nikotin var. 62.5 sigara yani 3 paket dengi nikotin var her bir podda. 12 paket marlboro kırmızı şu an 156 tl'ye geliyor.

hem daha ucuza geliyor, hem kokusu yok, hem bir sürü gereksiz kimyasal almıyorsun vücuda.
Sosyal ağlarda paylaş

doldurmamak benim için avantaj, türkiyede ne olduğu belirsiz 50 çeşit likit var. nerde yapılıyo nası yapılıyo belli değil, ünlü markaların likitleri de var ama onların da çakma mı orjinal mi olduğu belli değil :)

ha siz isterseniz açın doldurdun, dediğim gibi youtube'da bir sürü tutorial var bunla ilgili.

@Bright vape'den alınan nikotin daha düşük doğru yalnız juul nbase kullanmıyor, nicotine salt kullanıyor. 30 dk'da bir 2 nefes yetiyor. en başarılı cigalike demelerinin sebebi bu zaten :)

grafik dursun şurda :)

Sosyal ağlarda paylaş

von earl, cync ve myjet denedim ama nikotin tatmin etmiyo onlarda sigara gibi. boğazda, ciğerde o etkiyi vermiyo. eşek gibi alet taşımak istemeyip buhar çıkarsın yeter diyen insan için iyi aletler sadece.

juul bildiğin sigaradan hiç farkı yok içim ve nikotin tatmini için.

hatta juuldan 4-5 nefes üst üste alırsan nikotin bildiğin sersemletiyo insanı. el ayak boşalıyo o derece :)

edit: bo tc siparişi verdim, önümüzdeki hafta çarşamba perşembe elimde olur. onla ilgili yorumlarımıda yazarım yine buraya ama youtubedan reviewlara baktığım zaman diğerlerinden iyi ama juul gibi değil deniyor genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

sonraki podlari nereden temin ediyorsun?

bir de bunun icin "0 dk'da bir 2 nefes yetiyor." demissin. normal sigara gibi lonk lonk (kac nefes varsa artik) cekerse kullanan etkileniyor mu? sorun yasanir mi?

babama alayim diyorum da sigara icmesin.
(senin satman dert degil benim icin, nereden aldigini soylersen oradan siparis gecerim eve)
Sosyal ağlarda paylaş

lonk lonk içemez abi, nikotin fazla gelir sersemletir. ilk aldığımda oyuncak gibi çekiyodum ama bi hafta içinde alışıyosun olayına.

pilot, hostes arkadaşlar sürekli gidip geliyor amerikaya. onlardan rica ediyorum getiriyolar hem makineyi hem podları. kendim senede 2-3 kere gidiyorum, sorun olmuyor tedarik yani.

amerika harici bir yerden alamazsın malesef ve yurtdışına da göndermiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

14 yaşından beri sigara içen ve 24 sene içtikten sonra 6 sene önce bıraktım, günde 3 paket içerken.
Beyinde olayı bitirmedikten sonra vaporizer bir işe yaramaz.

İlla nikotin ihtiyacınız var ise , nikotin sakızı çiğneyin daha çok işe yarar.
Nicorette yi tavsiye ederim. Benim çok işime yaramıştı 2 ay kadar çiğnedim, her sigara canım çekişinde sakızı çiğnedim. 2 ay sonra onu da attım bitti. 6 yıldır da ne sigara çekti canım ne başka bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

bu aletleri almaktaki amaç sigara ve türevlerini tamamen bırakmaksa zaten yanlış.

kokusunu, ağızda bıraktığı kötü tadı, yanında gelen zilyon tane kimyasalı almadan verdiği hazzı alabilmek olmalı. öbür türlüsü anca kendini kandırmak olur zaten :)

edit: tabii ev içinde de içiliyorsa ev halkı içinde baya rahatlatıcı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...