Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paten

feverfeverray

Öne çıkan mesajlar

feverfeverray said:

Liebe said:

3-4 sene önce çok popüler oldu bu ara yine azaldı biraz o paten furyası. kilo verince hayalim yine paten kaymaya başlıcam 2 senedir sürmüyorum ben de :(

[video]https://www.youtube.com/watch?v=EERdJdlUP0M?feature=oembed" width="459">

şişkolar da kayabilir

baya psikopat gibi kayıyordum 3 sene önce, bir gün eşim videoya çekti 1-2 hareket denerken hayattan soğudum bu ne ya hakikaten böyle mi gözüküyorum diye :( bir kere de pendik sahilde bir gruba denk geldim kızlı erkekli 10 kişi falan, ben karşıdan gelirken çocuk koşarak kayalıklara kaçtı " GAÇIN LA GAÇIN GAMYON GELİYO ÖEHAHEHA" diyerekten herkes yıkıldı tabi :'(
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

Liebe said:

3-4 sene önce çok popüler oldu bu ara yine azaldı biraz o paten furyası. kilo verince hayalim yine paten kaymaya başlıcam 2 senedir sürmüyorum ben de :(

[video]https://www.youtube.com/watch?v=EERdJdlUP0M?feature=oembed" width="459">

şişkolar da kayabilir

Oha helal olsun ben fit vucudumla yapamam bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

kilo konusunu saldım artık, evet kilo vermeye çalışıyorum ama o progress süresince, 2-3 yılı "ay şişkoyum bana yakışmaz ki" diyerek harcayacağıma, istediğim şeyleri yaparak harcamaya karar verdim.

knee socks yakışmıyosa ne olmuş yani. ya da ne bileyim paten kayarken komik görüneceksem ne yapayım. bi daha 23 yaşında olmayacağım. :'(

he bunu günümüzün popüler kültürü olan beden olumlama mıdır nedir, onla karıştırmamak lazım. bedenimi hala sevmiyorum. bu göbekle crop top giymiyorum. bu bacaklarla kot şort giymiyorum.

ama yakışmayacak diye bir şeyi yapmamazlık etmemeye karar verdim. ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gayet şekil kayıyor göbekli dayı

https://youtu.be/syIfFmsb3_w
Sosyal ağlarda paylaş

Foto da çektirirsin artık

" GÜNLERDEN RETRO :) "

şaka bi yana quad rollerskate diye geçiyo
Sosyal ağlarda paylaş

feverfeverray said:

kilo konusunu saldım artık, evet kilo vermeye çalışıyorum ama o progress süresince, 2-3 yılı "ay şişkoyum bana yakışmaz ki" diyerek harcayacağıma, istediğim şeyleri yaparak harcamaya karar verdim.

knee socks yakışmıyosa ne olmuş yani. ya da ne bileyim paten kayarken komik görüneceksem ne yapayım. bi daha 23 yaşında olmayacağım. :'(

he bunu günümüzün popüler kültürü olan beden olumlama mıdır nedir, onla karıştırmamak lazım. bedenimi hala sevmiyorum. bu göbekle crop top giymiyorum. bu bacaklarla kot şort giymiyorum.

ama yakışmayacak diye bir şeyi yapmamazlık etmemeye karar verdim. ;D

Gaza geldim yuzmeye gidiom ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Yuzerken kimse kimseyi gormuo, problem yok.

abi nasil gormuyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

olm paso suyun altinda oluon
zaten yere bakion paso, bi nefese kalkinca bisiler goruon onda da gordugunu anlamaya vakit yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...