Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ehhhhhh, kartlar her zamanki gibi sadece görsel olarak farklı diye bakmadan direkt aldım. salon de marie de en kötüsüymüş neredeyse.

bir de 3* kartmış lmao, 5* ile yanyana koyuyorlar hiçbir stat birşey yazmıyor etmiyor. şu oyun harbi başarısız ya gameplay sistemleri olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

KnK eventi hiç bitmeseydi keşke ya, Black Catle QP farmlamak çok tatlı oluyordu. O eventi gördükten sonra başka bir şey farmlayasım gelmiyor.

İlk grailimi de Wavera gömdüm ki lvl92 olsun millet caster summonlayacakken en üstlerde benimki çıksın.
Evet bu kadar ufak hesapların adamıyım :p

Bir de Challenge Event geliyormuş, nedir bu? Bilgi bulamadım gelecek eventler listesinde filan.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah rip sam :D uzucu baya

https://i.imgur.com/atZL1X0.png

en kotu CE en iyi arta sahip, meme team direk :(

http://i.imgur.com/tCb0CYc.png

yeni event dantes gelicek, londoni bitirmek lazim yapabilmek icin o yuzden %50 az ap tutuyor london story. ben artik story yapmiyorum half ap gelene kadar zaten bole :p

https://i.imgur.com/utqYYf0.jpg

sen graillari gil'e basarsin ama supportlarinin cenazesine gene waver gider :(
Sosyal ağlarda paylaş

hayir guzel degil cunki cok ortalama, gidip herhangi bir rpg de her stata puan vermek gibi o yuzden en kotu

teacher and I in guzel kismi hem NP charge hem crit absorb ile geliyor, ikisinede genelde kim ihtiyac duyuyor? zerkerlar. zerkarlarin yanina en iyi giden servant kim simdiki metada? waver. waverin en yaygin kullanilan CE ne? 2030

sinerjisi guzel, waver + tama + vlad gibi sapik bi takim yapinca ilac direk farm yaparken

ilk CE yerine ise formalcraft at gec :p

bu eventin en iyi CEsi arjuna&karna olan, onun disinda kalanlar hep bi sekil ya daha iyisi var yada cok durumsal kullanima sahipler
Sosyal ağlarda paylaş

Arjunayı düşünmedim, Scathach var zaten diye. Çok güzel divine dövüyor. Bir de üstüne Gil/Orion/Arjuna filan bütün 5* archerlar divine olunca tadına doyulmuyor, eskiden en nefret ettiğim farm questi archerdı artık en sevdiğim o ^^
Gerçi onlar kesin stackleniyordur, divine dayağı konusunda daha da iyi olabilir yani. Ama yine de kararsızım.
Glass taki dmg nasıl işliyor onun açıklaması var mı? Eğer per hit filansa, NP multiplera dahilse filan çok güçlü olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

JP Serverında Valentine eventinde Semiramis gelmiş ya.
En beklenen servantlar arasındaydı sanırım :p
Bayağı güzel gözüküyor, Buster resist debuffı çok iyi iş yapar bence. Caster weaknessı kaldıran skilli filan da var ayrıca.
Bize gelmesi 2 sene tabi ^^
http://fategrandorder.wikia.com/wiki/Semiramis

Event CE ye de hala karar veremedim.

Diarmuid in damage stacki nasıl işliyor? Per hit mi? Mesela Quick attack ı 4x vuran bi servant toplamda 2400 dmg bonus mu alacak, yoksa bölüştürülecek mi? Bu tip bonus damagelar NP multipliera dahil oluyor mu? Oluyorsa çok iyi, olmuyorsa tamamen çöp.

Waver iyi ama aynı işi yapan daha iyi CEler var. NP için Halloween ve Kaledescope, Star Gather için Enforcer çok daha iyi. İkisi birlikte olunca bi çekiciliği var tabi ama ikisinden de yarım yarım olunca işe yarar mı emin olamıyorum.

Arjuna ya da bakındım da aklımı çeldiniz şimdi. Divine traiti bosslarda bayağı fazla geliyor şöyle bir düşününce. Damage bonuslar stackleniyorsa Scathach veya Nobunobu ile mükemmel bir sinerjisi olabilir aslında...
Diğer ikisi çok kullanılacak olsa da pek game changer değiller. Bu aşırı situational olsa da aynı oranda da OP yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu oyunda eventler beni çok tembelleştiriyor. Daha doğrusu farming zorluğu dailyler ve eventler arasında o kadar orantısız ki daily farmlamanın hiçbir anlamı kalmadı neredeyse.
Bir sonraki eventte ne lazımsa düşer zaten diyorum geçiyorum.

Free questleri yapmaya başladım dailyler yerine ama onlar daha da gereksiz sanki. Sırf competionism adına load süresi questin kendisinden uzun süren questlerle uğraşıyorum lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Gem veriyor işte, bu oyunlarda en önemli şey prem draw currency zaten, diğer herşey zamana yayılı farmla ergeç alınıyor nasılsa.

Oyunun dailysi tarihin en bayık dailysi zaten ama xp oradan geliyor diye mecbur yapıyorum işte buster zerker teamle. Drop matlar komedi dropratelerde çekilecek eziyet değil ama hakikaten.

Şu ara zaten gacha oyunlarını azaltmaya çalışıyorum, kuruttular resmen vaktimi lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl pişmanlığı JAlter bannerında yaşıycaz. Gözyaşları sel olup taşacak.
JP serverında Nisan ortasında gelmiş, bize de civarında filan gelir herhalde.

Challenge eventinde ne setup kullanıyorsunuz?
Waver-Jeanne ile survival settingine geri dönmek zorunda kalıcam sanırım, başka türlü bayağı kasacak gibi gözüküyor:/

Waver-Tamamo Support-Vlad üçlüsü burada bayağı iş yapabilir aslında ama invul gerekir mi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha londrayı bile bitirmedim berseria oynadığımdan ama anniversary haftası başladı gbfde, orada endgame free 5* charı max uncape kasıyorum. pas geçicem sanırım bu eventi, ne verdiğine bakmadım gerçi bir bakayım sonra.

ticket ve lore, uğraşamıycam herhalde. zamanım yok, vermintide 2 çıkmasına bir hafta kaldı, gbfde charı tamamlamam lazım half ap varken zaten ocaktan beri sallıyorum. feh ve fgoyu azaltacağım çok istediğim şeyler gelmedikçe. dün fehte zaten swimsuit corrin çıkarana kadar 350 orb gitti. :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
buraya bakmadan 60 quartz harcadım ama neyse, sawashiro'nun ikinci saber'ı rama çıktı en azından.

bu oyunun voice casting direktörü tüm zamanların en kötüsü ama sanırım:

"sawashiro'ya 2 saber, atsuka'ya 2 assassin seslendirelim ki aynı ekipte aynı sesi duysun insanlar"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...