Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Acil] Uzun erkek saçı kesebilen kuaför/berber

barbu

Öne çıkan mesajlar

Beyler çok acil. bugün ya da yarın sabah uzun saçı istediğim gibi kesecek iyi bir yer lazım. Benim saçları kesen adam uzuun bir süredir tatile ve hala dönmemiş. Bu kadar uzun saçlı adam var burada. saçlarını bok etmemiş iyi yerler biliyorlardır.

hadi kurtarın beni.
Sosyal ağlarda paylaş

bi berber tredi vardı ya, en ucuza giden en erkek oluyordu çünkü hem en kaynak yönetimi iyiydi hem de bakıma gereğinden fazla kaynak (para&zaman) ayırmak falan zaten karı gibi olmak demekti falan bişi çıkmıştı. güzel topic'ti ya :)

berbere gitmek ne kadar acil olabilir? uzun saçlıysan ya uzun saçlı olmaya devam edeceksindir, adamın tatilden haftaya dönse ne olur? uya da zun saça veda edicem, bi anda devlet su işleri'ne memur yaptılar beni case'iyse zaten herhangi bi berber saçını kısa saç'a dönüştürebilir.

bi de ben uzun saçlıyken (özledim :() berbere gitmiyordum, o ne öyle karı gibi :P
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

nişan için boka dönmüş saçı kestirmek için son 24 saati bekleyen genç. vay anasını

Belki son dakikaya kadar vazgeçme umudu vardı.
beşiktaş ta ıhlamurdere de (boschu falan geçince karşıdaki sokakların birinde tarif edemedim şimdi) fahri "abi" var, fena değildir. onun dışında seçkin yada adonis e gidebilirsn yine ıhlamurdere üzerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...