Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Acil] Uzun erkek saçı kesebilen kuaför/berber

barbu

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

Voys said:

sırtımdaki saçlarımı kestirdiğim, o günden beri de 10 senedir değiştirmediğim kuaför:

Bostancı Micheal Kuaför

Kesen kişi Aytekin (kendisi gay ama saçınızı keserken kız gözüyle baktığı için harika işler çıkartıyor)

diğerleri ne gözle bakıyor

Oglum michealin sahibi kuafor benim anneannemin ogrencisiydi ya. Artik degismistir tabi adam bu dedigim 20 sene onceydi. Engin miydi ismi acaba
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

stres etkiliyodur benim beyazlama da muhtemelen ondan oldu ama ben hic jole sprey wax fln da kullanmadim ergenken onun da etkisi olmus olabilir dokulme konusunda sekle girmiyor ki hicbir turlu sac anca fonleyecen bi 5dk oyle

abi konuyla alakasiz olacak ama ayni durumdaydim, gittigim kuafor seminerlere filan gidip guncel olaylari takip eder surekli. bir bakim hedesi cikmis, herkes uygulatiyormus yurt disinda falan filan, tamam dedim uygula bana da cunku benim saclar da kivircik oluyor uzayinca.. bir seyler surdu, 20 dakika kadar durdu o. sonrasina sasirdim cidden, yikamadan sonra saclarim bildigin DUZ gorunuyordu. sana 4 ay garanti veriyorum dedi saclarin duz kalacak surekli fonlu gibi. hakikaten dedigi gibi oldu, 1 ayi gecti, kivircik saclarim bildigin 7/24 duz ve dalgali bile degil. ne dokusunda degisiklik var, ne sertlik filan. pamuk gibi haha. 120 tele vermistim. istanbuldan bir cok yerden giden var bu adama. adamlar fazla profesyonel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...