Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig 17/18

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Süper lig eski maçları izlemenin bir yolu var mı? Bugün Sivas - Göztepe maçını kaçıracağım. Zorunlu bir durum, izlemem mümkün değil. Ama sonradan maçın tamamını izlemek istiyorum.

Özet yetmez yani oturup 90 dakikanın tamamını görmek istesem nedir yolu? Var mıdır?

(not: fakir linklerinden izliyorum bu sene canlı izlediğim maçları-bein lig falan yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Halledilir. Nokta atış yapmaya çalışıyorlar minimum maliyetle, devre arasına çalışmaları başlamıştır.

Tamer hocada kariyerini tırnakları ile kazıyor resmen harbi; FB ve TS maçlarını da aradan çıkartıp 13 puan ile GS'nin ardında 2. bitirmeyi garantiler bu haftayı.

Bi yerde elbet düşecek takım buralarda kalmayacak tabii ama müthiş başlangıç üst ligdeki ilk senesinde olan takım için. Umarım böyle gider bozmaz hoca ve takım. Benim çok hoşuma gidiyor.

edit:

Bir de benim bi arkadaşım geçen sezon boyunca Göztepe'de çalışmıştı scout olarak, stajyerdi aslında da işte scoutluk yaptırtıyorlardı. Çalışma prensiplerini, bütçe kontrolünü vs. az çok anlattı da harbi ligde şuan 5-6 yıl sonrasını planlayan ender takımlardan biri Göztepe; umarım bu kafayı yönetimde hiçbir şekilde bozmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada BJK averajla göztepenin önündeymiş :(

GÖztepe geçen sene de TFF 1.ligi 1. sırada tamamlamıştı 2. sıra fena düşüş oldu ve neredeyse playoff u bile kaçırıyorduk. tabi bunda okan burugun yanlış kadro tercihleri sebep olmuştu.

Tamer hocanın oyun sistemi normalde oyun disiplinin den hiç kopmamak adına ama bu maçta 3-1 olduktan sonra rehavete bindiler. tayfur 4. golü atabilseydi çok daha iyi olacaktı. zaten bundan dolayı sivas son 15.dakika baskı yaptı ve göztepe de salak bir gol yedi.

HAftaya başak şehir maçına bilet bulabilirsem gidicem inşallah. başakşehir maçından da en kötü beraberlik alırız. hatta şu oyunla gene galibiyet bile gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...