Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

algıcılar sıraya girmiş

ekmek çıkmaz beyler üzgünüm.

kırmızı doğru hayvan gibi tekme atıyo. öncesinde faul var gibi ama gayet maç içinde olabilecek pozisyon.

sow'un kk attığı gole laf atıyor olmak için zaten sorunlu olmak lazım.

Dostum direkten topu olduğu macta ba'ya sikeci dediniz.

Atif rakibin baglarini kopardi bacagina basip faul calinmadi.
Volkan kaleden cikip adami dusurdu devam dendi.

Ekmek bol da iste...
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

mokoko said:

algıcılar sıraya girmiş

ekmek çıkmaz beyler üzgünüm.

kırmızı doğru hayvan gibi tekme atıyo. öncesinde faul var gibi ama gayet maç içinde olabilecek pozisyon.

sow'un kk attığı gole laf atıyor olmak için zaten sorunlu olmak lazım.

Dostum direkten topu olduğu macta ba'ya sikeci dediniz.

Atif rakibin baglarini kopardi bacagina basip faul calinmadi.
Volkan kaleden cikip adami dusurdu devam dendi.

Ekmek bol da iste...

maçta önce kulup başkanı "sow'u sezon sonunda almak isteriz" tarzı bi cümle kursaydın bi düşünürdük tabi ama öyle bişi olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

hakemin gözünden kaçabilecek pozisyon demek istedim. her hakem her faulu her maçta görüyor mu anlamadım ki? daha maçın başında kalecinin öküz gibi guilano'ya girişine de devam dedi. olabilecek pozisyon derken bundan bahsediyorum.

Burada nasil gözünden kaçmış ?

https://twitter.com/mrtymr/status/993145299181981696?s=19
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

mokoko said:

hakemin gözünden kaçabilecek pozisyon demek istedim. her hakem her faulu her maçta görüyor mu anlamadım ki? daha maçın başında kalecinin öküz gibi guilano'ya girişine de devam dedi. olabilecek pozisyon derken bundan bahsediyorum.

Burada nasil gözünden kaçmış ?

https://twitter.com/mrtymr/status/993145299181981696?s=19

hmm yere atlayan adam suratını değilde bacağını tutuyor inandıramamış belli ki hakemi
Sosyal ağlarda paylaş

tekrarını izlemem gerek ama akan oyunda yemek yaparken izlediğime göre bence aşırı ağır karardı. bir hakem kararı da maç skorunu daha nasıl etkileyebilir net örneği yok uzun zamandır, bu ligde görmedim yani.

bursa'yı maçtan koparmak için hangi adamı atmak gerek desen direkt bu hamleyi yapardı kimse olursa olsun. yayında bile kırmızı ağır dendi ki her şeyi geçiştiren ekip buna sessiz bile kalamadı.

dediğim gibi tekrar izlemem gerek ama ilk izlenim direkt aşırı ağır olduğu yönündeydi ve maçı fener'e getiren hamle oldu.

kusura bakılmasın da fırat ile bu kaçıncı bu sezon, fener maçlarına en çok verilen hakem yanılmıyorsam vs. hepsi üst üste binince herkesin bu boktan ülkede komplo teorisine girişmesi doğal ki şikeden kanun değişikliği ile yırtan bir yönetici grubu halen baştayken o yapıya karşı böyle maçlarda algı yaratılması da doğal.

bu ülkede hakemleri en çok savunan, daha doğrusu bunların hepsi çok kötü hakemler olduğu için birilerinin ağzına sıçıyorlar diyen ben bile bu maçta aynı kafada olamıyorum. izlediğim maçın özellikle ikinci yarısında adil bir yönetim kesinlikle yoktu ki valbuena'yı atmak yemedi mesela fırat'ta hepsinden önce. 2. sarıdan en az 2 kere atılması gereken çok net pozisyonlar vardı.

vs... gider böyle. neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

olm josef'in pozisyonunda dirsek falan yok gidin bi gözlük falan alın dijital yayında bile uzağı göremiyorsunuz

hadi dediğiniz gibi dirsek var diyelim fizikte bir kural vardır hani enerjinin korunumu diye. josef dirseği atıyorda attığı dirsek nereye gidiyor? adamın suratına olmadığı baya net çünkü darbe olsa kafası bi tarafa doğru hareket eder değil mi? gayet adam yere düşüyor arkasından koştururken josef'in hatta birde bacağını tutuyor sonrasında.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

bu dikiştaş lafını kısmazsan yörüngeden izleme ihtimalin var yalnız

niye? hakaret yok küfür yok aşağılama yok. hoşunuza gitmeyeni yazamayacak mıyız?

3 yaşında velet gibi ağlayanla onun seviyesinden cevap yazıyoruz. dirsek olmayan pozisyona utanmadan arsızca dirsek diye yazıyosun sonra bi de laf söylüyosun. harbiden arsızsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...