Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

dramsız gün geçmiyor ya.
talisca'ya teklifler olduğu için benfica ağırdan alıyormuş işi. 25m opsiyonu nisan'da dolmuş, bjk izin vermeden satamıyorlar. hukuken bizde olay fifa'ya başvurulmuş.
bjk teklif varsa bölüşelim ancak o zaman izin veririz diyormuş. başkan yüksek ihtimalle 10 kağıt ateşleyin bırakalım felan diyor lel.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

dramsız gün geçmiyor ya.
talisca'ya teklifler olduğu için benfica ağırdan alıyormuş işi. 25m opsiyonu nisan'da dolmuş, bjk izin vermeden satamıyorlar. hukuken bizde olay fifa'ya başvurulmuş.
bjk teklif varsa bölüşelim ancak o zaman izin veririz diyormuş. başkan yüksek ihtimalle 10 kağıt ateşleyin bırakalım felan diyor lel.

şu gerçekleşirse eğer inanılmaz bir boyuta geçer olay...

ama sanmıyorum yooohhhh artık ali sami
Sosyal ağlarda paylaş

Talisca 25e kakalanirsa bjkya 10-15 falan yedirtmezler.
Cengiz ve Bruma'ya 15 verilen ligde 25 zor. Ha keske satilsa, max 2 sezon sonra geri gelecek zaten sdffgh
Eski Sosa olsa lens q7 negrodu uclusu cilgin atar. Buraya takilip kalmaya gerek yok.

La gene bir transfer sezonunu stopersiz kapayacaz heralde sdff Cl grup kuralari transfer doneminden once ise duruma gore gerek kalmayabilir. Degilse bi stoper daha sart. Olumcul kura cekersek gg deyip dtopere para bayilmayip devre arasi vida alinacak heralde. Gecen seneki gibi kura cekilirse para basip bi stoper alinabilir gruptan cikartsin diye dfggh
Sosyal ağlarda paylaş

Yonetici said:
Maalesef böyle bir tatsız durum var. Fakat 'ödeme yapılmadı, ondan çağrılıyor' diye şeyler yazılıyor. Onlar gerçek değil. Tahmin ediyorum Benfica’ya bir teklif var. Bizim onayımız olmadan şu anda satma durumları sıfır. O yüzden böyle bir çamur yapıyorlar. Ama sorun yok, aşacağız. Bir haftaya kadar da evraklar verilir. Hiçbir türlü gitme ihtimali yok. Takımda kalmasını istiyoruz. UEFA’ya bugün başvuru yapmayı düşünüyoruz

emsali var mi bilmiyorum. anlattigi gibiyse benfica'nin basini yakmalari lazim. aksi durumda ise buyuk bir ihmal soz konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

Cengiz ve Bruma'ya 15 verilen ligde 25 zor. Ha keske satilsa, max 2 sezon sonra geri gelecek zaten sdffgh

bu konuda olmaz diyemem ben bile ki ben 15'ten fazlaya tr'den adam gitmez diyen adamım yıllardır biliyorsunuz.

burada olay talisca'nın benfica oyuncusu olması ve satışı onların yapacak olması.

menajerler ile bağlantıları kullanarak ederinin 5-15 üstüne satan adamlar bunlar porto ile birlikte. alıcı buldularsa gayet 25'e satılır.

sıkıntı enayi değiller bu adamlar 10 atmazlar satılacak diye. 5 kalsa iyidir böyle bir satıştan ki bu da kar.
Sosyal ağlarda paylaş

diallo felan yem ya talisca giderse tek gelecek adam sosa olur.
şg'ye bugün sorsan talisca'yı omzunda ahl'ye kadar taşır sosa'yı o kadar seviyor.
ha talisca kalıp sosa da alınırsa bu kadar oyuncuyu uefa listesine nasıl yazacağız bilmiyorum, cezasını ödeyip fazla oyuncu yazma olayı var mı acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...