Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

applev0dka said:

Adriano-Pepe-Marcelo-GG geri 4lüsünü izlemek istiyordum, gol yemelerinin imkansızlığını görelim istiyordum.

bunun için ağlıcam yemin ediyorum tek hayalim bu idi ha böyle rahatlıkla ohh yapıcaktım ohh

Gol yemelerinden ziyade, rakibin uzaklaştırdığı her top hiç gevelenmeden tekrar isabetlli şekilde hücum alanına geri dönecekti.
Savunmadan ziyade hücumda baskı kurmaya katkısı çok fzla olacaktı.

Ben ŞG'nin "mitrovic sol bekte kötü, sağda daha iyi ama orda marcelo var" dediğini hatırlıyorum. Pepe-Mitrovic denenir umarım, Mitrovicin de ayagı daha düzgün çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Volkan şen 2. sezer öztürk olur bence. Rakipde iş yapmıyor ama biz adam ederizi gördük orada. Kaç sene adama boşu boşuna para verdik herif bıçaklandı sonra boksör oldu :P

Töre > Volkan aslında ama ikisini de sevmiyorum. Volkan tam şaban, Töre daha akıllı ama karaktersiz gibi sanki mmh , karar veremedim hangisi daha kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten yapılacak en mantıklı hareket 2m imza parasıyla vida'ya ön sözleşme imzalatıp pepe mitroviç tandemiyle devam etmek ara transfere kadar. vida gelmek istemiyorsa ya da bu tandemle şl yapmak istemiyorsan 2m bonservise verip kolarov'u alacaksın şimdiden.

kaldı elinde 6m, bununla forvet olayını çözeceksin artık gignac taksit mi yaparsın 2x5m yoksa opsiyonlu babacar mı kiralarsın bilmem.

forvete göre elinde kalan parayla lens nani vs kovalayacaksın, forveti satın alıyorsan da kanatlara beleş takılacaksın (moting / volkan şen / yusuf erdoğan)

şu ihtimallerle yine favori biz oluruz bence ama en önemlisi çöpleri satacaksın bir şekilde bu kadrodan marcelo gidip boyko pedro miloseviç aras veli pektemek oturamaz bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

abi highlightla olmuyo bu iş.

olm highlights'la alakası yok, ben izledim baya bursa'yı o sezon taş gibi top oynadı.

neyse volkan zaten muhtemelen gelir bize, oynadığı topa göre tartışırız ;)

ha @stringray

marcelosuz şl gruplardan çıkmak hayal ya da boş beleş grup gelecek.

sakın kimse de lige odaklanalım demesin abi, ligi zaten götürücez yani. şl'de aldığın galibiyetler bile zaten şu marcelo'dan aldığın parayı çıkartıyo. inş aramayız.
Sosyal ağlarda paylaş

neden hayal abi koy pepe'nin yanına kolarov / vida öyle bir çıkılır ki
marcelo / tosiç tandemiyle son maçta kaçırdık son 16'yı yani o kadar abartmaya gerek yok

ha bir de uefa listesi için bir domestic oyuncu zaten lazım ve kanat rotasyonunda hiç yok bundan. yani volkan şen / yusuf erdoğan ikilsinden biri kesin geliyor artık hangisini seçersiniz bilmem sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

aktiftablet said:

abi highlightla olmuyo bu iş.

olm highlights'la alakası yok, ben izledim baya bursa'yı o sezon taş gibi top oynadı.

neyse volkan zaten muhtemelen gelir bize, oynadığı topa göre tartışırız ;)

ha @stringray

marcelosuz şl gruplardan çıkmak hayal ya da boş beleş grup gelecek.

sakın kimse de lige odaklanalım demesin abi, ligi zaten götürücez yani. şl'de aldığın galibiyetler bile zaten şu marcelo'dan aldığın parayı çıkartıyo. inş aramayız.

Lig öncelikli abi. Kadroda 1 pepe 2 tane de marcelo olması lazım şl hedefi koymak için. Ligi kazanmak da ŞLye gidebilmek için esas önemli zaten ki para akmaya devam etsin. Bir de sıralama atlamak için 3. olup uefadan devam etmek daha karlı oluyo, boşbeleş bir tur daha geçiyosun en az.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...