Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
Beşiktaş Kulübü, Gökhan İnler ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini fesih etti!

TS'ye hayırlı olsun. Bi olay var aramızda bilmiyorum adamlara paso peşkeş çekiyoruz, bufflıyoruz resmen ya...

Diğer yandan kontratından yer açılacak. Bi orta saha takviyesi daha gelecek ayrıca anlamına geliyor tabii ki.

Ve Oğuzhan ve Tolgay birlikte kesin olarak kalıyor demek bana kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben halen merak ediyorum. fiziki istikrarı yoktu sezon boyu ayrı konu ama düzenli oynama ile geçebilecek seviyede miydi yoksa yine şg takıntı yaptı diye sadece oynatılmıyor muydu.

öyle olsa gerçi free yollamazlardı falan ne bileyim.

benfica maçı 3-3 resmen onun girişiyle dönmüştü. cenk'in kanada atılması da büyük etkiydi tabii ama orta sahada olayı değiştiren resmen gökhan inlerdi. formda gökhan'ın ne kadar dominant oyuncu olduğu vs. görülmüştü yine resmen de işte onun yarısı kadar iyi performans yıl boyunca yoktu yalan yok.

güzel anı olarak kalsın reyiz. kariyerine tr şampiyonluğu da ekledi, yolu açık olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

alakası yok. gökhan inler bizde oynatılmaya çalışıldı ilk dönemde. sürekli sağ sol kanada çapraz uzun top oynuyordu. atiba'yı hatırlıyorum o dönem. hatta atiba formsuz falan denmişti de, caner orta sahadan ceza sahasına şişirdiği için, inler kanatlara şişirdiği için atiba'ya literally top gitmiyordu. e top gelmeyince atiba da oynayamıyordu tabi. inler'in yedeğe çekilmesi ve caner'in de sakatlanması ile takım toparlandı. gg kadroya monte edildi falan.

dolayısıyla şenol güneş de zaten belirtti toplantıda, çok kaliteli bir oyuncu ama sistemimize uymuyor, dolayısıyla oynatamıyorum diye.
Sosyal ağlarda paylaş

inler ve caner'in o oyunu daha iyi oynamis olmalari neden oynamis oldugumuzdan bagimsiz. transferlerin gec bitmesi ve ideal kadroyu oturtamayinca dogru duzgun hucum planlamasi yapamamak senol gunes'e doldur bosalt oynattirdi. yine de caner sakatlanana kadar israrci olmasinin affi yok.

inler'in fiziki durumu bu seviyede beklenileni veremeyecek duzeyde. acik acik soylemenin kimseye faydasi olmayacagi icin dile getirilmiyor. son sezonlarinin da, buraya gelisinin de, oynamayisinin da, gidisinin de tercumesi o.

trazbon ile iliskilerin sebebi ahmet nur cebi. benim gozlemledigim hep trabzon kar ediyor. aksini gozlemlemis olan var mi? yusuf yazici'yi bedava veriyorlarsa aliriz demis bir adam bir de bu ahah. olcay'i o paraya satarken neredeydi sormak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

inler 2m kazanıyordu karşılığı feshedilmiş, herifi acayip seviyorum ama aboubakar'dan sonra takımın en fazla maaş alanıydı ve şg asla ilk 11'e koymayacaktı bu adamı. öyle bir maaş da olacak şey değildi doğal olarak. yine de çok güzel ayrılmış helal olsun, umarım jübile maçını bjk ile yapar sonra da kulüpte görev alır.
Sosyal ağlarda paylaş

veli'nin futbol hayati bitti. anca memleketinde ve benzeri liglerde oralarin standardi maasla oynar bundan sonra. sakatligina bir turlu tehsis konulamiyor. dort kez falan ameliyat oluyor. hala sorun. agrisini gec adamin kolu kilitleniyordu. senol ile hicbir alakasi yok bunun. acikcasi atiba-oguzhan birlikte oynayabilir hale geldikten sonra manasi da kalmamisti. yedek desen daha ucuza altyapidan necip vardi.

aras'i neden aldigimiz bile soru isareti. denenmesi bile akil kari bir is degil. o hocadan once yonetime sorulacak futbolcu.

boyko oynamaya devam etse tolga kadar sevilmeyen bir adam haline gelirdi. kaptandir, adamdir falan diye de yediremezsin ukrayna'liyi. adam kotu diye demiyorum ama olmadi iste. israrci olmak zarar disinda bir sey getirmezdi.

SG kesinlikle takiyor ama ona katiliyorum. benim icin en net SG takintisi ligin ilk yarisinda sikinti cekerken inatla kerim'i oynatmamasiydi. zahmet edip kupa'da oynatmisti da kerim patlamisti. tabii ki ligde oyle oynayamaz, ilk 11 olamaz. ama inada bindirip lazimken kullanmadi.

bana da pektemek tekrar denenecek gibi geliyor. KABUS GIBI.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ahmet Nur Çebi: Quaresma'ya teklif var. Dünya Kupası için kalmak istiyor. Biz de istiyoruz. Paraya bakıp nevrimiz dönerse takımı dağıtırız.

Intertoto Kupası > Dünya Kupası

Git Çin'e bence reyiz

said:
Ahmet Nur Çebi: Demba Ba sakat olmasa santrforu çözmüş olacaktık. Aboubakar olmasa bile dert etmeyecektik. Cenk, Ömer, Demba ile götürürdük.

Ahmet Nur Çebi: Ba 6 ay burada kaldı. 5 kuruş vermedik. €800 iki gün otel parasını ödedik. Çok iyi bir insan. Arkadaşlarına çok katkı yaptı.

Kuru kuru hamsi çekmiş başgan, Ba, Cenk, Ömer :(

Yalnız Pektemek saymadı. Gidiciliği yine garanti demek ki.

said:
Ahmet Nur Çebi: Talisca Geliyor. Tatili biraz uzatmış! Nazik konu. Adam, ‘Ben oynadım, Herkes €2-2.5M alırken ben €1.5M'a oynuyorum’ diyor.

Ahmet Nur Çebi: Biz de cimriyiz, biraz eli sıkı adamlarız. Öyle hemen helali hoş olsun diyen tiplerden değiliz.

Ahmet Nur Çebi: Ekstradan bir şeyler veririz tabi. Çünkü hak etti. Alın terinin hakkıdır. Karşılığını sunmak lazım ama biz de uçamayız yani.

Biz cimriyiz diyor da 31 yaşındaki GG'ye 2+1 anlaşmışken bi anda 4 garnati yapıp, 1.8 Aboubakar'a 3.3 maaş veren onlar değildi sanki. Talisca düzenli bi politika uygulasın maaşa 500k+ alır bence sdfds

said:

Ahmet Nur Çebi: Evet, oyuncu satma düşüncesinden vazgeçildi. Biz kadromuzu bu sene tutmak istiyoruz.

Ahmet Nur Çebi: Dönem bitmeden kesin konuşmak doğru olmaz ama kimseyi göndermeyi düşünmüyoruz. Çok güzel hava yakalandı, aile ortamı oluştu.

Ahmet Nur Çebi: Bence sezon bittiğinde bir takımda 1-2 kişi gitmeli, 1-2 kişi gelmeli. 6 kişi gönderip 7 kişi alınmamalı. Burası AVM değil.

Ahmet Nur Çebi: Marcelo’yu satmakta istekli değiliz. O.Lyon’un talebi sürüyor ama yüksek ihtimalle Marcelo kalır.

Ahmet Nur Çebi: Para gözümüzü döndürürse takımı darmadığın etmiş oluruz, 6-7 oyuncu bulmak zorunda kalırız. Yerine koyamıyorsun kolay kolay.

Burada %100 haklı da işte Marcelo için o parayı bir daha bulamazsın. Toku oyna, 10 milyona göndermeye çalış. Kalırsa zaten bonus, giderse zaten büyük kar o paraya ki tok satıcı sensin.

Herifler Lacazette ve Tolisso'dan 100 milyon euro kaldırdı. Gavatlık yaptırmayın :(

said:
Ahmet Nur Çebi: Yusuf Erdoğan benim gönlümdeki bir çocuk. Çok severim. Evet, konuşuldu. Muharrem Usta, "Transferinde öncelik sizin" dedi.

Ahmet Nur Çebi: Ben Yusuf Erdoğan'ı Şenol Güneş'in elinde parlayabilecek çocuklardan biri olarak görüyorum.

Hayırlı olsun almışlar demek ki, umarım elinde parlar. Orkan Çınar'dan vazgeçildiyse onun için yalnız...

said:
Ahmet Nur Çebi: Takımın başarısı kadronun bozulmaması çok önemli. Biz ‘Bu sene iki transferle olayı kapatabilir miyiz’ düşüncesindeyiz.

Yalnız öyle ya da böyle ortaya +1 daha gerekiyor Gökhan'dan sonra. Ya altyapıdan Eslem falan koyup şans tanıyalım ya da böyle 500-1m arası bi iskandinav falan bağlayalım.

said:
Ahmet Nur Çebi: Santrfor istiyoruz. Diego Costa yok. Mario Gomez’in geri dönüşü kesin yok. Aboubakar ile ilgiliyse görüşmeler sürdürülüyor.

Ahmet Nur Çebi: Biz özellikle ve öncelikle Aboubakar’ı istiyoruz. Çünkü bildiğimiz bir futbolcu. Şenol Güneş de böyle düşünüyor.

Ahmet Nur Çebi: Demba Ba ile hemfikiriz. Ameliyat neticesi Ağustos'ta alınacak. Doktor 1 aylık süreci nasıl geçirdiğine bakıp karar verecek.

Bir şekilde inşallah alınır Aboubakar. Çok daha fazla katkı verecek, satıp para da kazandıracak gelirse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...