Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Mantıklı olan zaten o parayı öyle değerlendirmek. Eldeki stoper rotasyonu ligi bir sene daha her şekilde götürür, lig üstü kalitesi var BJK dörtlüsünün her rotasyonda.

E zaten bi şampiyonluk daha iyice netleştirir çoğu şeyi, ben mesela 4-5'e forvet bağlar kalan para ile genç 2-3 tane alırdım.

Misal hep diyorum. Yusuf Acer'i bağlamak gerek Altınordu'dan. Sol bek arkasına koy Adriano yanında pişsin. O çocuk olursa önündeki 5 seneyi kapatırsın. Altınordu'daki en potansiyelli çocuklardan.

Ne bileyim orta saha rotasyonuna bi adam denersin Atiba yedeği vs...

Gider de gider.

Pepe - Marcelo fazla lüks.

Geçen demiştim işte Skrtel - Kjaer nasıl bu lig için ekstra lüks ise Pepe - Marcelo da öyle oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

6 aylık kiralık gelir aynen de zaten Costa bu kadar tatavası yapılacak bi adam değil. Hani dünya yıldızı desen değil, istikrarlı bir yetenek desen değil. Leblebi golcüsü desen değil. Bu yaşında totalde 4 gerçekten iyi sezonu var falan filan gider de gider.

Pepe neyse de Costa'ya çok kekoca bir diloluk yapıyor bizim tinerciler cidden.

Ha gelse iyi olur, her şekilde lig kalitesinin 5 kat falan üstünde vs. de yani 7/10 diyelim. Böyle diloluk yapınca 9/10 adam falan bekliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

6 aylık kiralık gelir aynen de zaten Costa bu kadar tatavası yapılacak bi adam değil. Hani dünya yıldızı desen değil, istikrarlı bir yetenek desen değil. Leblebi golcüsü desen değil. Bu yaşında totalde 4 gerçekten iyi sezonu var falan filan gider de gider.

Pepe neyse de Costa'ya çok kekoca bir diloluk yapıyor bizim tinerciler cidden.

Ha gelse iyi olur, her şekilde lig kalitesinin 5 kat falan üstünde vs. de yani 7/10 diyelim. Böyle diloluk yapınca 9/10 adam falan bekliyorsun.

(facepalm)

http://images.dailystar.co.uk/dynamic/58/photos/881000/620x/51881.jpg

inb4 almeida gol atamıyordu ama şöyle iyi forvetti böyle iyi forvetti.

inb4ception e ama öyle abi, sırtı dönük bla bla
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de,

eğer lens'i alamayacaksak (yani birileri satılıp para gelmeyecekse) direkt hiç uğraşmadan volkan şen'i alalım. karaktersiz falan biraz götü başı ayrı oynar bursa apaçisi olduğu için ama yetenekli ve şenol güneş'in elinde şov yapar. fener'den de teneke bağlanıp gönderildiği için artistlik de yapamaz, iyi bir yedek rotasyon oyuncusu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...