Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

futbol bölümündeki laf sokma çabanızı bu yıl da ayakta alkışlıyorum. belli ki konu ne olursa olsun fark etmiyor.

tasarımın konuşulduğu noktada hiçbir anlam ifade etmiyor o beyaz ve siyah. hiçbir ayrıcalığı yok X takımın bu tarz ürününün olup başka takımın olmaması. demek istediğim oydu. konunun çıkış noktasını ıskaladın sanırım.

ayrıyeten fakirliği = dobloculuk olarak görmek muazzammış ama tabi.
keşke arada sırada süper lig konularından çıkıp biraz hava alsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

kimse laf sokmaya çalışmıyor, sen tam bir drama queen'sin.

tasarımı beğenene de kimse laf söylemiyor ama sen tutup "yeaaa düz siyah üzeri şu bu ehe ehe herkes yapar" dersen haklı olarak dalga geçen insanlar olacaktır.

zira sen 2 liraya düz siyah tişört basıp üzerine kendin paintte yaptığın bir şey koyunca güzel olsa bile o bir marka olmuyor ve senden başka kimse giymiyor, bu nedenle ürünün asıl piyasaya sürülüş amacından sapılıyor. yani bahsettiğin baştan sona saçma.

fakirlik = dobloculuk olduğunu da kimse kastetmedi, onun genel kabul gören eşiti buradaki anlamıyla vizyonsuzluk oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dalga geçmeye bi sen çalıştın çünkü konuyu kaba etinden anlamışsın. zira kimse ürünlerin marka değerine ve kalitesine laf etmedi. o yüzden vizyonsuzluk içerikli mesajın da baya isabetsiz. kendin de bastırabilirsine kadar indirgemem konuşulan şeyin tamamen tasarım olmasından dolayıydı, bir önceki mesajımda da söylemiştim ama okumadan cevap verdiğin belli.

gerçi kaptan barizlik yaptığın mesaja cevap vermem benim hatamdı, kabul ediyorum. sadece teşekkür etsem daha iyi olurdu muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece tasarım diye bir olay yok, hiç bir ürün sadece tasarımdan oluşamaz. öyle olsa kimse bu paraları verip bu malı almaz zaten. dark gibi lcw alırım diyene bir şey demiyor zaten kimse evet alabiliyorsun ama les benjamis ile iş birliği yapan kulübün mallarına ben sanayide yaptırırım bunu kafasına giriyorsan saçmalıyorsundur işte basbayağı.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece tasarım diye bi olay var, zaten ürünleri kaliteli bir markanın mallarını incelerken tasarımdan başka neyi konuşmamı bekliyorsun, tabi ki tasarımını konuşucam.

sırf marka için konulmuş düz renkli ürüne yaptığın yorum da baya gereksiz geldi. çünkü kimsenin o 2 ürün için "şu takımlı olmadığıma üzüldüğüm tek detay, resmen efsane" diyeceğini sanmıyorum. konu tasarım olunca da o ürünler için durumu en baside indirgeyerek örnek verdim doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Demba Ba'nın Göztepe ile olan sözleşmesi sezon sonunda bitiyor, gelecek sezon Beşiktaş'ta oynamasını istiyorum. Sezon sonu geldiğinde Demba Ba'nın transferine bakacağız."

Taraftarı dinleyen, menajere çalışan, vasatlığı savunan leş bi yönetim haline geldiler iyice. Esasen ŞG'den daha suçlu birileri varsa şu oluşumda onlarda bunlar.

Erdal Torunoğulları'nı küstürmeyi başardıklarında zaten bunların olacağı belliydi ama bayağı erken oldu. Aysal dönemi GS'sini yaşıyoruz, çöküşümüz onlardanda hızlı olacak ama.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=30&kisiID=1721847

Bu arada her Demba'da yurt içi transfer yazıyor?

Bu ilk transfer olduğunda da BJK aldı, kiraya verdi Göztepe'ye diye haberler çıkmıştı ki Göztepe şuan demba'ya aylık 40.000 euro ödüyormuş. yani maaşını da bjk çekiyor gibi bir şey olabilir.

bjk'nin her ne kadar geçen sezon ki kiralık olayından sonra bitiş tarihi vs. belli olsa da niye yurt içi transfer diye girili orası?

Gerçi son takımı da TR'den diye yurt içi yazılmış olabilir otomatik olarak, ama işte en baştaki haberler vs. şüphelendirmiyor değil.

Ahmet Bulut'un adamı Demba, ona para kaçırmak için her boku yapar Fikolar.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bir şey demedi zaten, millet velveleye veriyor ortalığı bilinçli olarak

said:
gazeteci : beşiktaş, demba ba'yı alacak mı?

fikret orman : daha konuşmadık. hele bu maç evvelinde rakibimizin bir oyuncusu olduğu için bunları konuşmak doğru değil. konuşmayalım, bu konuyu kapatalım.demba ba beşiktaş'ın bir evladıdır, o da hep böyle hissediyor. beşiktaşlılar da öyle hissediyor. biz de böyle hissediyoruz. sezon sonu geldiğinde bakarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...