Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

kart sınırında ne kadar adam varsa atmış sahaya yine şenor, maç sonu ağlamasına bahane oldu.

bi yandan kazanmak harbi çok önemli, herkese gerek var ama en azından sadece Medel'i riske etmemek gerekti. Haftaya Başak'a karşı en çok lazım olan adam bana kalırsa.

Umarım kartsız bitirir, Gençler'e karşı zor gerçi de işte...
Sosyal ağlarda paylaş

babel yerine love maçı getirir

bayağı iyi oynadık bence son noktada yine fazla harcadık. ama işte harcanan en net pozisyonların hepsi babel'in pozisyonları...

şu ilkinde niye çekiyorsun mesela vur sola gelişine lan işte.

onun dışında çok güvenli oynadık cidden. 2 duran top hariç hiç ciddi pozisyon görmedik kalemizde. onlarda ciddiydi harbi ama normal.
Sosyal ağlarda paylaş

tolgay'a aferin. o pas macin basindan beri beceremedigimiz kisimdi. o olmadan duzgun pozisyona giremiyorsun sonra diyorsun ki oyle degil soyle vursaydi. tek gereken talisca'nin pasi veren degil alan olmasi iste.

atiba formda ama biraz fazla hirslandi. ikinci sariyi almasin. sakin ol atibab.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

bir degil iki penalti. biri de genclerin. iki penalti es gecip ne kadar iyi hakem olunabiliyorsa o kadar iyi hakem. avantaj oynatmayi bilmedigi icin bir gol de oradan gitti.

atiba'nın penaltı gayet es geçilebilir, çoğu yerde çalmazlar ona zaten. görüşün kusursuz olması gerek. hata değil o.

gençler'in penaltısı nerede, dk kaçta? öyle bir şey hatırlamıyorum ben. kaçırmış olabilirim iddia etmiyorum da cidden gösterilmesi gerek.

avantaj kaybolmuştu o pozisyonda, ayrıca faul çalındı diye koşmayı bırakınca zaten gollük açılar oluşmuştu öyle gole gidilen pozisyon değildi. avantaj yoktu orada zaten.

gayet iyi yönetti adam. verdiği kartlara kadar her şey doğru hemen hemen. ufak tefek hatalar zatne olacak, 9/10, oyna devam.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada oyun yine müthişti, skor 1-0 zerre tatmin etmedi.

daha çok dikine oyun ile skorda gelir. ne zaman dikine oynasa bu takım çok net pozisyona girdi. benimseyebilirsek atarız her şeye rağmen.

yalnız cidden bütün hücum hattındaki öz güvensizlik kötü ya, herkes ekstra pas yapmaya çalışırken kaç pozisyon öldü. vurun ulan işte, zaten ölçüp biçip vurunca da atamıyorsunuz ak en azından top çekerken falan piç olmasın ataklar...
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

İçeride Gençleri yenmek ne zaman şampiyonluk maçı oldu lel.

Fb Gs
Gs Ts
Başak Bjk
Gs Başak
Gs Bjk

Bunlar belirleyecek şampiyonu.

mutlak favori olduğun maçları kazanamadan şampiyon olamazsın, gs bşk gibi ortada maçları öngöremezsin ama şampiyonluk için gençleri falanı evinde aksatmadan yenmen lazım

GS evinde puan kaybetmediği için şu anda potada
Sosyal ağlarda paylaş

Brugge TD'si açıklama yapmış, yönetimle konuşup Mitrovic'in opsiyonunu kullanma kararı almışlar. Bi sakatlık vs. olmazsa artık kuş uçtu yuvadan diyebiliriz.

WC'den sonra da Lazio'ya kitlerler, geçen yazmıştım bizimle değil onlarla görüşüyorlar zaten diye.

Arkasından çok imrenilerek bakılacak, şuan bile takip eden varsa zaten kaçan balığın büyüklüğünü görüyor.

Bu taraftar daha beterini hak ediyor gerçi, Vida gibi çöplere verilen paraları aklamaya çalışırken bu çocuğa çöp diyordu bu taraftar. Daha beter çöplere layık bu çomar tayfa...

Gönderenlerinde işlerinde ne kadar boktan olduğunun kanıtı olacak bu çocuğun kariyeri zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...