Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Frantic said:

Su an hala kaliteli bir santrfor lazim. Bjk gol atamazsa krize girer gol yerse degil. Pepeli savunma ama ilerde cenkle oynarsak senete advocaat feneri gibi olmamiz muhtemel sdfg

Santrfor lazım ama gol atamayınca krize falan girmiyoruz. 90dakika aynı şekikde oyun disişlinini bozmadan oynuyoruz. Kritik bursa maçı en yakın örnek.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Sosa nefretini pek anlamıyorum.

Tamam adam başta bonservisi kopartmaya çalıştı ama en sonunda 7,5M euroya gitti.

Sosa'ya olan öfkenin 100 katı Gomez'e olmalı.
Gomez tiriviri yapmadi dansozluk etmedi. Sosa geldim gittim antremana cikmam dedi sonra mecburen cikti falan. Gomez bu kadro degismezse kalmam burda dedi. Kadronun degisecegine inanmadi ve gitti. Sonuc da para kazandirmadi ama dedigini yapti adam. Oteki kivirdi durdu ama gene de istedigimizi almis olmamiz yaptigini degistirmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

Wispy said:

Sosa nefretini pek anlamıyorum.

Tamam adam başta bonservisi kopartmaya çalıştı ama en sonunda 7,5M euroya gitti.

Sosa'ya olan öfkenin 100 katı Gomez'e olmalı.
Gomez tiriviri yapmadi dansozluk etmedi. Sosa geldim gittim antremana cikmam dedi sonra mecburen cikti falan. Gomez bu kadro degismezse kalmam burda dedi. Kadronun degisecegine inanmadi ve gitti. Sonuc da para kazandirmadi ama dedigini yapti adam. Oteki kivirdi durdu ama gene de istedigimizi almis olmamiz yaptigini degistirmiyor.

sosa'ya saygım gomez'den daha büyük.

gomez'i daha çok sevmiştim, daha çok nefret ettim.

vizyonlu vizyonlu konuşup wolfsburg'a gidip playout oynadı adam.

kalsa belki EL finali oynardık.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Su gun bile sen iimkanin olsa almanyaya gitmez misin de gomeze gitmeyi cok goruyosun sdfg

ben bu darbe-terör öncesi de gitmek istiyordum zaten.

şuan gidecek kadar parayı bulsam durmam bu orta doğu çukurunda.

ancak adamın sözleri ile yaptıkları tutmadı birbirini. terör falan filan demedi. CL'de iddialı olalım, iş yapalım ona göre takım kuracaksan varım dedi. sonra gitti kümede kalmaya oynadı.

yoksa gitsin avrupa'da oynayan bir takıma, şampiyonluk kovalayan bir takıma kimse kızmazdı.

GOMEZ LAN adam, son 10 yılın en büyük 10 golcüsünden birisi adam. Belki de ona yakıştıramadığım için böyle kızıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Utku'nun bonservisini almışız, 4 yıllık sözleşme yapmışız. Umarım bu sene daha çok süre alır ve kaleye geçer.

Sosa gelirse eskiye göre daha çok iş yapar çünkü orta sahanın ortasında ve DMC olarak çok fazla görev yaptı bu sene ve adapte olmayı öğrendi. Zaten savunması iyiydi, TR'de Atiba yedeği olarak bile alınabilir lig standartlarında vs...

Tabii eski sözleşmesini bile vermeyeceksin. 2 milyondan fazla vermeyeceksin, kaçan giden adama ödül diye arttırma yapmamak gerek sadfsad
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Esh said:

Su gun bile sen iimkanin olsa almanyaya gitmez misin de gomeze gitmeyi cok goruyosun sdfg

ben bu darbe-terör öncesi de gitmek istiyordum zaten.

şuan gidecek kadar parayı bulsam durmam bu orta doğu çukurunda.

ancak adamın sözleri ile yaptıkları tutmadı birbirini. terör falan filan demedi. CL'de iddialı olalım, iş yapalım ona göre takım kuracaksan varım dedi. sonra gitti kümede kalmaya oynadı.

yoksa gitsin avrupa'da oynayan bir takıma, şampiyonluk kovalayan bir takıma kimse kızmazdı.

GOMEZ LAN adam, son 10 yılın en büyük 10 golcüsünden birisi adam. Belki de ona yakıştıramadığım için böyle kızıyorum

Her zaman planlandığı gibi gitmiyor işler.

Filipescu (ki çok iyi adamdı) da 99'da Galatasaray'dan "Daha büyük hedefleri olan bir takımda oynamak istiyorum, burası beni kesmiyor" diyerek ayrılıp Betis'e gitmişti. Hemen ayrıldıktan sonraki sene Galatasaray UEFA kupasını kazandı, Filipescu'ysa Betis'le beraber İspanya liginde küme düştü.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sosa boşasın karıyı bonservisini alsın, 2m'a başlasın yarın
forvet felan istemez, talisca'yı oraya çek cenk var babel oynayabiliyor vs adem küçük'ü al türkiye kupası'nda oynasın

aşağıdaki kadro ligin 3-4 takımı hariç hepsine fark atar
kalan takımlara ve şl'de felan da atiba'yı orta sahaya eklersin, oğuzhan / tolgay'dan biri kenara gelir

fabri
gg marcelo pepe adriano
oğuzhan sosa tolgay
quaresma talisca babel
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sosa çok ayak bacak yaptı karısıyla beraber. Yok yeni çocuğumuz oldu olacak. Terörö vs. Bonservis düşürmeye kalktı aklınca her fırsatta beni bırakın ben gideyim diyerek. Biz salak olsaydık gayet 1-2 milyona Milan a giderdi. Adam gibi deseydi, kardeşim Milan büyük takım, çocuklarım da bu ortadoğu lağımında büyüsün istemiyorum siz bir yol bulun Milan ile anlaşin. Ama bunu bizim yönetime deseydi, Milanlilarin gazına gelip bangır bangır medyada ve menajeri ile vs de yapmasaydı. Elbette saygımız var terörden dolayı gitmek isterse, ve hatta kolaylık da gösterilir ama çakallık yapana değil.

Gomez olayında ise adamın seçeneği vardı. İsterse bize gelecekti isterse başka bir takıma. Başka bir takım ve ülkeyi seçti. Bize para kaybettirmedi. Bu 500k olayi zaten gomez i bağlamaz. Ondaki olay tamamen terör ve kendi ülkesinde olmak istemesi. Saygı duyarız. Tek yavşaklık işte bizi oyalamasi idi. Onda da affedilir abi kolay bir karar değil. Gomez de biliyordu yani Beşiktaş kariyeri için iyi olacaktı Wolfsburg ise hayatı için. Adam hayatı seçti. Bak dönüp de arkasına bakmıyor. Tatlı bir anı hem o bizim için hem de biz onun için. Sosa ise 1 sene önce kaçtığı ülkeye dönmek istediği söyleniyor. Çünkü kariyeri bitecek orada kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi biz kadroyu son hafta kurduk. Degil gomez kimse beklemiyordu bir anda bu kadar kaliteli oyuncunun son anda katilacagini. Gittigi takimda sezon ortasinda kuculmeye gitcez dedi. Turkiyenin durumundan bagimsiz olarak o anki durumuna bakinca bile adamin gitmesi bir mantik icinde. Sadece isler istedigi gibi gitmedi.Hata yaptigi icin birinden nefret etmiyorum genel olarak. Ama sosa resmen dansözluk yapti menejerinin soyledigi saflari soyledi kukla gibi.Mesela mehmet ekici fenere gitcem ya simdi ya 6 ay sonra ne yaparsaniz yapin dedi kesti atti.Sacma sapan triplere sekillere girmedi.
Yoksa bende katiliyorum gomez gitmeseydi aboubakarin ve cenkin verdiginin iki katini verirdi.Adam makine gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Abi ne yavsakligi. Adam kararimi verene kadar aciklama yapmadi iste. Gitmek istiyorm kalmak istiyorm vs gibi dansoz dansoz aciklamalarda yapmadi. Gomeze laf eden das olur das.

Yok lan onu da kızarak söylemedim zaten de baya baya uzattı. İki kere fln ek süre istedi. Hani transfer yapın kalayım dedi e yaptık kalmadı sdf. Ama işte bombalar bombalar kızamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sadece bomba degil. Fiko pazarda aksami bekleyen alici. Satilmak istenen bir oyuncunun fiyatindaki pazarlik imkani agustosta hazirana kiyasla cok daha fazla. Gomez kadro bekliyor karar icin, fiko transfer doneminin sonlarini bekliyor hahaha. Fikonun yavsakligi daha cok ama kafasi iyi basiyo bu ise adamin.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Utku'nun bonservisini almışız, 4 yıllık sözleşme yapmışız. Umarım bu sene daha çok süre alır ve kaleye geçer.

Sosa gelirse eskiye göre daha çok iş yapar çünkü orta sahanın ortasında ve DMC olarak çok fazla görev yaptı bu sene ve adapte olmayı öğrendi. Zaten savunması iyiydi, TR'de Atiba yedeği olarak bile alınabilir lig standartlarında vs...

Tabii eski sözleşmesini bile vermeyeceksin. 2 milyondan fazla vermeyeceksin, kaçan giden adama ödül diye arttırma yapmamak gerek sadfsad

atibanın yedeği olarak sosa sadhsjdh
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Abi sadece bomba degil. Fiko pazarda aksami bekleyen alici. Satilmak istenen bir oyuncunun fiyatindaki pazarlik imkani agustosta hazirana kiyasla cok daha fazla. Gomez kadro bekliyor karar icin, fiko transfer doneminin sonlarini bekliyor hahaha. Fikonun yavsakligi daha cok ama kafasi iyi basiyo bu ise adamin.

Senol gunes in kansere karsi sigortasini da yapmistir sdfghsf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...