Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

aynen rooney becerse 2 tane asmisti. attirir ama ona rooney uzun vadede. bir alissinlar.

said:
The Cyle Larin transfer announcement from Besiktas is not official, according to Orlando City there is no agreement and "Cyle is under contract until 2019. He is not a free agent and we will take action against Besiktas for announcing this today."

haydaaaaa
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

aynen rooney becerse 2 tane asmisti. attirir ama ona rooney uzun vadede. bir alissinlar.

said:
The Cyle Larin transfer announcement from Besiktas is not official, according to Orlando City there is no agreement and "Cyle is under contract until 2019. He is not a free agent and we will take action against Besiktas for announcing this today."

haydaaaaa

Castillo > TS transferinde de aynısı olmuştu.

çaylak kontratların son 2 yılı yanılmıyorsam kulüp opsiyonlu oluyor ama maaşın bilmem kaç katı tarzı bir şey ödersen serbest kalıyorsun mu neydi. mls'te bir de oyuncular kulüplerin değil, ligin malı gibi bir şey oluyorlar tam olayı hatırlamıyorum karışık bir şey vardı.

larin yani tazminatı ödeyip serbest kalabiliyor. söylendiği kadarıyla zaten larin cezayı kendi maaşından bireysel olarak ödeyip gelecek. eğer ihale bjk'ye yıkılırsa ödemeyi bonservis olarak bjk yapacak total maaşından düşülecekmiş. anlaşmada da belirtilmiş bu dediler.

yani transfer yatmaz bu saatten sonra ama MLS'in yaptırımı önemli olacak.

MLS mesela Castillo için yüklü miktarda bi para istemişti. TS de lig yönetimi ile anlaşıp 3 milyon dolar kiralık, ardından 1 milyon dolar ödeme yaparak almıştı bonservisi.

Biz de bonservis kesinlikle yok, o paralara çıkmayacak deniyor ama bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben de aynı hocayla gitmek isterim de yaptığı hatayı görmek istemeyen, egosu sürekli ağır basan ve sırf bu yüzden o hatayı sürekli tekrarlayan adam ile de aynı senaryonun sürekli oynamasını da istemem.

başarıya olmasa da bir hedefe odaklı birini görmek isterim. kaybetse de çabalayan, deneyen adam görmek isterim. ŞL'de nasıl yapıyoruz, ediyoruz cidden anlam veremiyorum ama o oyunun çeyreğini geç, %10'unu bile ligde ortaya koyamıyor bu takım. bambaşka bir şey oynuyor.

rakibi açamıyor, çünkü denemiyor. çünkü rakibe çalışmayan bir hoca, herkese aynı şeyi oynayan ve hiçbir şekilde değişiklik yapmayan bir hoca var. kaçıncı dakikada kimin çıkıp gireceği bile belli artık bjk'de.

değişik şeyler görsek de patlasak benim zaten umrumda değil. ben bundan sıkıldım.

adam kansere çare arayacağına bir de inatla daha fazla kanser edici şeyleri tüketip, arttırmaya kasıyor. daha çok orta diyor. vida'ya bile orta çalıştırtıyor ya.

bu adamla değil, bu adamın bu kafa yapısıyla olmaz onu yine diyorum.

derdim şg ile değil, egosuyla. değişse, değişebilse zaten desteklemeye devam ederim. halen diyorum teknik-taktik bütün rezilliklerine rağmen halen iyi bir hoca ve bjk'de teknik direktörlük harici her görevde görmek isterim.

ben halen seviyorum hocayı, saygım kalmadı sadece yaptıkları yüzünden. gerçeklikten koptuğu için. aradaki fark bu benim gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

fergie hata yaptığını anladığında ona göre önlem alan, yeni şeyler deneyen bir adamdı. başarısız olsa da en azından denerken başarısız olurdu. yaşına ve bütün huysuzluğuna rağmen en azından adapte olmaya çalışırdı, bazen beceremezdi ama denerdi.

öyle olsun, gelsin 10 sene kalsın şg.

şu haliyle değil. bilic'ten zerre farkı yok şu haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...