Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Marquezetto said:

şuna

no pace, no smart running, very static player. In EPL, they eat you alive with these skills.

şunu demiş biri müthiş asdf

You are describing Romelu Lukaku

Aynen doğru demiş asdf.
Cenk için fakir Kane i demiş biri. O bence daha doğru bi tanım olmuş.
Cenk epl de her türlü iş yapar ama asıl la liga ya gitseydi tozu dumana katardı.
Sosyal ağlarda paylaş

orada oynamak istemiyor çünkü hızlı değil ve fiziği kötü abi, ön libero ve stoperler anında yiyor adamı
o bölgede iş yapabilmek için en azından ya hızlı olacaksın ya da sağlam fiziğin olacak yıkılmayacaksın
adam 5 senedir ikisini de geliştiremedi inanılmaz bir şekilde
oyun görüşü iyileşti, defansı gelişti ama şunlardan en azından birini geliştirmediği sürece cenk gibi çıkış yakalayamayacak imkansız yani

BiTcH_oFBaT said:

Esh said:

Oguzhan oldurulamdi forvet arkasina bi turlu.

Kac senedir deniyolar

adam orada oynamak istemiyor zaten. orta sahada oynayınca oyunu daha rahat görüyorum diye her seferinde söyledi. adamın işi atak balatıp, pass to asistleri yapmak
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

cenk umarım 3 golde falan kalır da seneye 2m'a geri alırız.

bölüm yöneticileri falan

"Beşiktaş trasferleri araştırılsın"

"Ersan Gülüm transferini unutmadık !!!" gibi yazılar yazar..

Nolur yaşansın bu nolur sdsafsa
yok lan cok daha iyi oynasın seneye tüm takımı satar baskan sırf cenk üzerinden reklam yapıp :D
Sosyal ağlarda paylaş

fiziği de hızı da gayet gelişti ya, yapmayın etmeyin. hani at gibi koşmuyor tamam hızını yine kenara at ama fiziğindeki gelişme bayağı bayağı iyi.

yıkan eden, vücut koyan bir adam hiçbir zaman değildi ve olamayacak tahminen ama onu bile yer yer yapmaya başladı.

fizikli adamdan beklentiniz n'diaye, medel, ne bileyim josef gibi falan adamsa zaten hiçbir zaman öyle olmayacak oğuzhan öyle biri sdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

ühühü tosun paşa :'(

Fikrer başkan 28 milyon transfer bütçesi yapsa hayvan takım kurar da bu pinti kesin 3-5 harcar anca :D

Abi dogrusu da o olmali zaten. Bu paranin temiz 20msi borc odemeye falan gitmeli. Yatirimlik oyuncu alinmali sonra da. Cenki 28e gonderip yerine 20 milyona adam alacaksak manasi yok zaten. Sustainable degil.
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu borç ödemesine gidecek bence de.
boyko - pedro - veli - aras - pektemek zaten gönderilmek isteniyor bunlar dışında cenk zaten gidici, tosiç ve talisca mümkünse gidecekler.

bunlar yerine vida geldi, ba gelir, ek bir genç forvet (yüksek ihtimal larin) ve bence arda gelecek. arda konusu bıçak gibi kesildi cenk satışı ve forvetten sonra açıklayacaklar gibi geliyor bana.

kadroyu gençleştirmeyi yaza bırakacaklar gibi zaten 25m satış yaptığı dönemde kime oyuncu sorsak 5 katını söylerler değerinin.
Sosyal ağlarda paylaş

ffp kısıtlaması yokken borç ödemek daha önemli, zaten sportif gelirine oranla her sene yapabileceğin harcama artıyor. bjk zaten borçlarını azalttıkça paralel olarak harcama kotası da büyüyecek.

tabii 20 milyon borç yatırıp, 15 milyonluk adam alırsan o büyüme olmaz. borcu ödesen de ödemesen de yatırım yapmak şart yeni oyunculara.

zaten kadro deli yaşlanıyor, almanya'daki tdlerin yaş ortalamasına yaklaşıyor kadro yaşı. bırak bundan sonra işte gençleri kovala. para basılacaksa da 14-15'e stabileceğine 6-7 ver en azından döngüyü yakala.

çok alıp satan şeklinde kulüp olursan transferde de eline koz geçer.

atıyorum tamamen, bugün gider ts'den yazıcı'yı alırsın. sonraki satıştan pay koydurup %20 falan misal bonservisini ucuza kapatırsın. çünkü oyuncu sattığını gören kulüp bunu da nasılsa parlatırsa satar bize oradan da para gelir der.

ts atıyorum 15'e adam satamaz ama görülüyor ki bjk artık belirli çapa getirdiği adamları 15'e satabiliyor. ben bunu onlara vereyim der.

tabii şampiyonluk hayal perestliğinde bir anadolu takımı vs. olmaması gerek de bunları zaten herkes düşünüyor sdafsad

yazıcı'yı satarsın gidersin ucuza yine ts'den abdulkadir alırsın atıyorum yine. gidersin sonra bero alırsın misal. ts'de seni gelir kapısı olarak görür.

tabii bu almanya'daki, ispanya'daki falan sistem. bizim ülkeye gelmez de denemekten zarar çıkmaz asdfasdsd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...