Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Tekrarlıyorum. Olm manyak misin(iz). Geez tatlı bebek isa.

Abi atinc atinc. Hani robocop olduğu için koşamayan, en ufak müdahalede topu alabileceği pozisyonda kafaya uçan tekme atan atinc. Ula Leipzig bu adama para verdi o kadar neden bırakıyor demiyorsunuz da atinc da oynarmis. Sivassporda oynar evet ama Beşiktaş'ta değil. Titi yi bilmiyorum da neden iki boktan seçenek arasında daha az boktanini seçelim ya da aynı boktanlikta olanı ama bizim çocuk olanı seçelim?

Abi atinc da oynar şu ana kadar duyduğum en saçma yorum diyeyim en hafif şekliyle. Cidden şaka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bonservisli oyuncumuz olacaksa süre alır, hata da yapar stopere göre yaşı çok genç. üst seviye stoper alamıyor işte takım pepe'nin maliyet tavan, maicon'a 7m, vida'ya 8m, acerbi'ye 15m fiyat çekiliyor. takımda daha forvet yok.

bence yapılacak en iyi şey yarım sezon badstuber / vermaelen riskine girip ara transferde bonservissiz vida almak. pepe olmuyorsa marcelo badstuber vida tosiç atınç yeterli, mitroviç 30+ maç oynayacağı bir avrupa kulübüne kiralanmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

atınç geçen sene ne kadar kritik maçımız varsa neredeyse hepsinde oynadı. ki bana kalırsa yaşına,tecrübesizliğine rağmen baya da iyi oynadı. adamda gerekli mental yapı var bence. tek ihtiyacı olan şey sürekli oynamak. ama atınc'ın dengesizligine katılıyorum. Fiziksel olarak çok güçlü abi adam ikili mücadelelerde çoğu zaman gücünü ayarlayamıyor ki zaten ligimiz en ufak ikili mücadelelerde-darbelerde taklalar atan oyuncularla dolu.

bence yarım sezon oynatılsa-sabredilse bizi 10 sene götürür. Ha tabi kesin şampiyon olmamız gereken sezonda atınç yarım sezon tolere edilebilir mi? bence de hayır.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bence de öncelik stoper değil de.

Neden olmasın yahu? Gir premier lige, random stoper search yap. For loan diye arat. Yaşı da 25 ve üzeri olsun. Gözünü kapat parmağını birinin üstüne koy. Emin ol tosic ve atinc tan çok daha iyi olacaktır. Hatta for sale ya da mutsuz diye de aratabilirsin search ü genişletmek istiyorsan. Muhtemelen onları da kiralarlar kontratı 1 sene falan kalmadıysa. Yıllık ücret de neyse veririz neden kasılıyor bu kadar anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Ula Leipzig bu adama para verdi o kadar neden bırakıyor demiyorsunuz da atinc da oynarmis.

öncelikle leipzig'e ragnick aldırdı ve oynatıyordu. sakatlanana kadar as oynadı, bayağı iyiydi. sakatlandı 3.5 ay forma giyemedi sonrasında toparlanamadı ama dmc olarak falan süre alması için oynatıldı, denendi.

leipzig birinci lige çıkınca ragnick bıraktı ve yerine hasenhuttl geldi anlaşma gereği. o da stoperde bi tecrübeli bi genç isterim dedi. genç tercihlerini daha seri olan orban'dan yana yaptılar. atınç yedekti, BJK ŞL'de oynatma vaadi ile kiraladı ki öyle yolladılar.

Orban ayrıca Hasenhuttl'ın eski öğrencisi oradan da torpilliydi asdfasd

said:
atınç geçen sene ne kadar kritik maçımız varsa neredeyse hepsinde oynadı. ki bana kalırsa yaşına,tecrübesizliğine rağmen baya da iyi oynadı. adamda gerekli mental yapı var bence. tek ihtiyacı olan şey sürekli oynamak.

This.

Son Fener maçı mesela tek hatası vardı o da daha maçın 20'li dakikalarında sağdan akan Lens'e faul yapıp durdurmak isterken kaçırdı ve kartlık bir faul yaptı arkadan. Onun dışında hatası olmadığı gibi RVP'ye falan ortadan gelenlere top göstermedi. Marcelo daha çok hata yaptı o maçta mesela ama işte Atınç'a kalır ihale BJK taraftarında.

Atınç-vari adamlar düzenli oynamak zorunda, pişirilmeleri gerekiyor. Fiziklerine uygunda adamlarla oynamaları şart birkaç post öncede yazmıştım.

Mesela ŞG geçen sene ilk yarı onu çok iyi tutturmuştu. Rhodolfo mesela Atınç kadar ağırdı. Ersan ileride basıp bozuyor Rhodolfo da arkada süpürücülük yapıp, top çıkarıyordu oyun kuruyordu. Aynısını Atınç - Marcelo / Mitrovic ile yapabilirsin yine.

Atınç'ın Leipzig'e 7'ye gitmesinin en temel sebebi defalarca yazdım pasörlüğü. Özgürlük tanındığında çok iyi oyun kurabiliyor ve uzun top oynayabilyior.

Ragnick onu bu özelliği yüzünden DMC olarak çok denedi ama ağırlığı önde onu aksattı. Tutmamıştı.

Ağırlık handikabına çözüm bulursan Atınç ciddi anlamda çok kaliteli oyuncu. Ama işte BJK ve ŞG daha çare bulamadı, bulmak da istemedi.

Hal böyle olunca Atınç'ın tekrar kiralanması hem BJK'ye zarar hem çocuğa zarar net şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...