Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

FuCKiR said:

Hakkı yok tabi ki ülke puanı var işin içinde, durumumuz ortada , şampiyon takımın bile eleme ile şl ye girme durumu söz konusu. Bencil davranılacka bir ortam yok. Avrupada durumun kritik iken neden rostasyonla çıkıyousn. Ligdeki başarının amacı avrupaya gidip orda başarılı olmak değil mi?

Ulke puani olsun olmasin hakki yok ney ya. Hayir birde ulke puanini bunca yil sanki basaksehir batirdi da adamlarin yedek kadrosuna kalacak ihalesi. Yaptilar adamlar, ac davani hakime anlat istiyorsan derdini, hakki yoktu ama yedek kadroyla cikti dersin.
Sosyal ağlarda paylaş

hakkı yok bu şu demek hakkı yok. hakkı olamaz da. temsilin sebebi budur zaten. Daha iyi olduğun adamı oynatırsın, garantilersin rotasyon akdro çıkartırsın vs. ama garantilemediğin bir avrupa grubunda, üstelik çok kötü bir durumdayken, üstelik çabalasan çıkabilecekken, ligde sene sonuna çok maç var iken henüz hiçbirşey net değil iken adamlarımı dinlendireyim de kim ipler avrupayı diyemezsin. Avrupaya iplemek için gideceksin, avrupaya gittiğin dakikadan itibaren hedefin en yüksek olmalı. Bizim gibi ülkeler için bu puanlar çok önemli,tüm takımlar için çok önemli senin gruptan çıkıp puan getirmen. Katılamama durumumuz var.
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR said:

hakkı yok bu şu demek hakkı yok. hakkı olamaz da. temsilin sebebi budur zaten. Daha iyi olduğun adamı oynatırsın, garantilersin rotasyon akdro çıkartırsın vs. ama garantilemediğin bir avrupa grubunda, üstelik çok kötü bir durumdayken, üstelik çabalasan çıkabilecekken, ligde sene sonuna çok maç var iken henüz hiçbirşey net değil iken adamlarımı dinlendireyim de kim ipler avrupayı diyemezsin. Avrupaya iplemek için gideceksin, avrupaya gittiğin dakikadan itibaren hedefin en yüksek olmalı. Bizim gibi ülkeler için bu puanlar çok önemli,tüm takımlar için çok önemli senin gruptan çıkıp puan getirmen. Katılamama durumumuz var.

sanane birader isterse u19 ile çıkar lol

ozmn beşiktaşın liverpool'dan 8 yeme hakkıda yok olamaz dava açıcam
Sosyal ağlarda paylaş

Hakli ama mokoko. O zaman bir takim 0 cektiginde, sacma sapan takimlara yenildiginde, yada 8 yediginde falan hesap sorulsun. SEN KIMSIN ULKEYI DOGRU DUZGUN TEMSIL ETMEZSIN ULAN diye atar yapilsin hatta, tam ulkeye yakisir zaten.

Hatta bir adim oteye gidelim, avrupa maclarinda yersiz yersiz hareketlerden kirmizi kart gorup takimi zor durumda birakan oyunculara da dava acip hapse falan atalim. Cok temiz ulke oluruz bence.

Nasil kafalar yasiyorsunuz ya. Birde tum yazarlar tepki gosterdi demek ki hakki yok demek de priceless.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

FuCKiR said:

yahu sen bari deme kaç defa şl elemelerinde elenerek şl ye gidemedi fener. Ne istiyosunuz şampiyon takımla elemelere katılıp elenmek mi sdf. ŞL ye 2 tkaımla direk katılsak , avrupa ligine 5 takımla katılsak zorunuza mı gidecek. Cidden şu ülkede şöyle tipleri görünce başkanı da yöneticisi de hakemi de az bu ülkeye ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ben buna karşı bir şey söylemedim ki. keşke 2 takım direk gitse ŞL'ye. ama sen buna hakkı yok dersen bende kalkıp lol derim sana. gördüğün üzere istediğini yapma hakkı var ve yaptı adamlar. zoruna gidiyorsa az ötede gitsin boşuna nefesini yorma. adamlar uefa maçında yedekleri oynattılar, size karşıda çatır çatır aslarla çıktılar puanı alıp devam ettiler.

hakları yok diye bir şey yok yani. saçma savlarınızı savunmak için zorlamayın bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Hakli ama mokoko. O zaman bir takim 0 cektiginde, sacma sapan takimlara yenildiginde, yada 8 yediginde falan hesap sorulsun. SEN KIMSIN ULKEYI DOGRU DUZGUN TEMSIL ETMEZSIN ULAN diye atar yapilsin hatta, tam ulkeye yakisir zaten.

Hatta bir adim oteye gidelim, avrupa maclarinda yersiz yersiz hareketlerden kirmizi kart gorup takimi zor durumda birakan oyunculara da dava acip hapse falan atalim. Cok temiz ulke oluruz bence.

Nasil kafalar yasiyorsunuz ya. Birde tum yazarlar tepki gosterdi demek ki hakki yok demek de priceless.

Kırmızı kart örneğini iyi vermişsin, ben ordan devam edeyim. Pozisyon icabı değil de duran adama uçan tekmeyi koysa bi futbolcun kırmızı görse bu admaın hakkı var mı bunu yapmaya? yok bu kadar basit işte.
Sosyal ağlarda paylaş

hakkı var ama karşılığında cezası da var. uefa kupası maçına yedeklerle çıkmanın cezası olmadığına göre ...

evet buradan sonrasını tamamlayabilirsin

edit: ha ayrıca cezası olmasına rağmen bunu yapmayı da seçebilirdi. basketbolda koçlar takımı ateşlemek için hakemlere aşırı itiraz falan edip oyundan atılıyolar. ozmn her kural dışı hareket yapana dava açalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok zorlarlarsa yedeklerle çıkmayı da kılıfına uydurabilirler. Milli turnuvalarda "takımlar mevcut en iyi kadroyla mücadele etmek zorundadır" gibi bi madde vardı evvelki sene iyi tartışılmıştı hata. Muhtemelen kulüp turnuvalarında da vardır benzer kural uluslararası bazda. Tabii kime göre en iyi neye göre, o ayrı. "Elimdeki adamlar yorgundu, bunların daha iyi performans göstereceğini düşündüm" diyebilir t.direktör.

Öte yandan rotasyon her takımın hakkı. İster havlu atsın, ister birinciliği garantilesin, isterse arada bi yerde olsun. Ülke puanı takım performanslarına göre hesaplanır, takım performansları ülke puanına göre ayarlanmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

ben buna karşı bir şey söylemedim ki. keşke 2 takım direk gitse ŞL'ye. ama sen buna hakkı yok dersen bende kalkıp lol derim sana. gördüğün üzere istediğini yapma hakkı var ve yaptı adamlar. zoruna gidiyorsa az ötede gitsin boşuna nefesini yorma. adamlar uefa maçında yedekleri oynattılar, size karşıda çatır çatır aslarla çıktılar puanı alıp devam ettiler.

hakları yok diye bir şey yok yani. saçma savlarınızı savunmak için zorlamayın bu kadar.

Yahu bütün türkiye eleştirdi hem de en sert şekilde gs fb bjk herkes okumadıysan aç bak oku. Avrupanın anlamı gidip en iyi şekilde temisl etmektir elinden geldiğince. Aksini yapmaya da hakkın yoktur bu kadar. Bjk bş ye puan kaybetmiş yahu bjk nın puan kaybetmediği takım mı kaldı altından üstüne herkese kaybetti, bş beraberliği iyi sonuç.

"ama size karşı tam takım çıkıp puan alıp devam ettiler" napacak yani uefada puan kazandırsa bjk ya karşı puan alamaz mıydı saçmalığı kes
Sosyal ağlarda paylaş

bütün türkiye eleştirebilir. sırf eleştiriliyor diye istediğini yapamaz mı insanlar? ayrıca eleştirenleri kim otorite yaptı? onlardan banane. saçmalıyorsun iyice kendi savını savunucaksın diye. sen istediği kadar hakkı yoktu de. vardı ve yaptı. bundan sonrada yapabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Mokoko,

ben hakkı yoktu lafını bak kanunen "hakkı yok" diye kaynak göstererek yazmıyorum. Söylediğim çok basit bir mantık inatla karşı tarafta durmanız gerekmiyor. Liglerdeki başarı avrupa ile ödüllendirilir. Avrupadaki başarı puan vs de daha fazla takılımın direk katılımı, daha fazla sayıda katılımı vs ile. Yani her takım hiç önemli hangisi olduğu, garantileme vs gibi bir durumu yoksa veya ne bileyim lig sonu gelir şampiyonluk vs kritik maçındır avrupayı kenara itebilirsin. Bu durum yok iken tercihleri herkes gibi eleştiriyorum. Tabi ki apo her istediğini yapar ister 7 kişi ile de çıkar. Ben bunu normal karşılamadım bana göre amaç avrupada başarıyken olabilecek bir kadronda var iken bunu tehlikeye atman önce kendi kulubünü sonra dolaylı yoldan dier takımları da etkiliyor. Hani nerde "hakkı yok" yazıyor diye bir bakış açısını kabul etmiyorum çünkü vizyonlu adamlara ihtiyacımız var diyorum. Bu kadar basit. Silah alıp apoyu vuracak halim yok
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

FuCKiR said:

niye olm 8 yedik diye 5 puan mı kestiler bizden :( sdsafa

ya 2 görüşe de bir şey diyemiyorum aslında.

hem ne olursa olsun adamın takımı istediğini yapar diyenlere haksız diyemiyorsun

hem de, zaten ülke şampiyonu yakında playoff oynayacak 1 puana bile ihtiyacımız var diyenlere kızamıyorsun.

yani vardar, östersada falan dalga geçtik ama elenmeseler iyi olurdu en azından belçikayı yakalamak için.

bir de söyle bir durum var, lige neden önem veriyorsun ? avrupaya katılmak için, avrupayı neden boşlayıp yedekle çıkıyorsun ? lige önem vermek için. lige neden önem veriyorsun ?? sdsafa

araba nerde ? para nerde ? e araba nerde ? gibi oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Yok zaten vizyonsuzluk o konuda aksini iddia eden yok ki. Sacma sapan bir dongu, ulke futbolunun durumunu da gozler onune seren birsey hem su sacma sapan takimlara elenmek hem lige odaklanicam olaylari. Her puan onemli ulke icin ama her puani alicaz diye takimlari anlamsiz bir baski altina sokmanin da manasi yok. Oteki turlu ibre kuzey kore zira:

North Korea is the Best Korea

Elestirmede siniri cekeceksin iste. Hak-Yukumluluk vs bunlar aslinda toplumlar icin cok cok onemli kavramlar. Bizim ulkede tabi hicbir onemi yok orasi apayri. Bilmeden etmeden su kavramlari ettigin zaman ortaokulda sacma sapan hakkin yok bunu yapmaya diye bagiran kizlardan farkin kalmiyor. Ne dedigini bilmiyor oluyorsun iste.

Hocanin hakki vardi bunu yapmaya, eger takimin yoneticileri yanlis buluyorlarsa onlar da cezasini kesme imkanina sahipler. Bulmuyorlarsa elestirme noktasinda bu isin sonlanmasi dogrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...