Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

adam zaten batmış, firma kayyuma geçmiş kulüp kayyumla ödeme konusunda anlaşmıştır o zamanda ödeyecektir kalan borcu

herif konusu gündemde para kopartırım diye anlamsız bir yola girmiş galiba

bu herife ve fanatik gazetesine çok sağlam bir dava açılmalı, bu haberi yapmak spk yönetmeliğine göre net olarak suç
Sosyal ağlarda paylaş

Haberi yapmanin ne sucu var abi. Haberi yapan besiktasa suclama yoneltmiyorki suclamayi yapan iz ortaklarindan biri degil mi? Adamin soylemedigi seyleri soylemis gibi gosterse anlarim ama o zamanda adam dava acar ben boyle bisey demedim diye. Ben anlamadim sorun nerede.
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

Haberi yapmanin ne sucu var abi. Haberi yapan besiktasa suclama yoneltmiyorki suclamayi yapan iz ortaklarindan biri degil mi? Adamin soylemedigi seyleri soylemis gibi gosterse anlarim ama o zamanda adam dava acar ben boyle bisey demedim diye. Ben anlamadim sorun nerede.

yalan haber yapmak gayet suçtur, adam gazeteyle konuşmuş röportaj vermiş olabilir habercinin görevi kulübü arayarak ondan da yanıt almaktır. doğrusundan emin değilsen de iki tarafın görüşünü de yansıtırsın okuyucuya. bunların yaptığı gazetecilik değil düpedüz tetikçilik. ya bu herifin arkadaşı felandır habere izin veren kişi ya da talimatla yapmıştır.

ayrıca hisseleri borsada işlem gören şirketler hakkında böyle karalayıcı haberler yapmak ağır bir suçtur. hisse senedi manipülasyonuna girer çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

Bazı haberler tek taraflıdır. 3. sayfa haberlerinin %90'ı tek taraflıdır. Bir olay vardır. Gasteye olayı yazarsın.

Burada da bir olay var ancak olayın iki farklı tarafı var ve iki taraftan birisinin haberi yalanlama hakkı var. Bu firmanın eski sahibi ile röportaj yapmak güzel bir haberdir ama sen aynı habere Beşiktaş'ın vereceği cevabı eklemezsen habercilik değil tetikçilik olur.

Ha. Beşiktaş'ı Fanatik'ten aramışlarsa, Beşiktaş'tan konu ile ilgili yanıt da alamamışlarsa haberin içine minik bir kutu açarsın.
Kutu başlık: "Beşiktaş sessiz kalmayı tercih etti"
Kutu: "Konu ile ilgili Beşiktaş Jimnastik Kulübü yöneticileri basına açıklama yapmayacaklarını ifade etti"

Ta daaa... Miss gibin haber olur. Ama işte kulübü aramazsan, taraflardan birinin görüşüne yer vermezsen, şimdi de piç gibi kalırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Bazı haberler tek taraflıdır. 3. sayfa haberlerinin %90'ı tek taraflıdır. Bir olay vardır. Gasteye olayı yazarsın.

Burada da bir olay var ancak olayın iki farklı tarafı var ve iki taraftan birisinin haberi yalanlama hakkı var. Bu firmanın eski sahibi ile röportaj yapmak güzel bir haberdir ama sen aynı habere Beşiktaş'ın vereceği cevabı eklemezsen habercilik değil tetikçilik olur.

Ha. Beşiktaş'ı Fanatik'ten aramışlarsa, Beşiktaş'tan konu ile ilgili yanıt da alamamışlarsa haberin içine minik bir kutu açarsın.
Kutu başlık: "Beşiktaş sessiz kalmayı tercih etti"
Kutu: "Konu ile ilgili Beşiktaş Jimnastik Kulübü yöneticileri basına açıklama yapmayacaklarını ifade etti"

Ta daaa... Miss gibin haber olur. Ama işte kulübü aramazsan, taraflardan birinin görüşüne yer vermezsen, şimdi de piç gibi kalırsın.

http://imalbum.aufeminin.com/album/D20080625/435324_M1QK76S2VQN8BSPHOSMDHF2H82OCSB_pollyanna-000_H111144_L.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...