Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Price Check] MSI GS70

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

1600X'e kıytırık fan takacağınıza 1600 alın abi. Wraith zaten EVO 212'yle aynı tier bir soğutucu ki bir yandan board'u da soğutuyor. 3.8-3.9 çalıştırırsınız muhtemelen, 4'e çıkmayabilir 1600.

480/580 pahalı çünkü minerlar hücum ettiler kartlara, stoklar eridi gitti, fiyatlar fırladı. İkinci el 980/980ti da bakılabilir o aralıklarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

para kisitliysa 248VG alcan zaten. ips falan ugrasmayacaksin

1500 lere cikacaksan da benim monitoru siddetle tavsiye ediyorum.

4k ya da heralde

ryzen 1600
B350 anakart
16 ram
rx580 kart
all in one 600w lik kasa

4k yapar heralde

şu haliyele 4k tl. önceki topladığım intelli, gtx 1060 lı makineden dahamı performanslı bu şimdi? fiyat aynıya geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.amazon.de/gp/product/B01GELBO1C/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1
2200 TL ye falan gelmiyor mu?

1800 o karta vermektense bu daha mantıklı değil mi?

bana bi 7700k ve m2 slotlu anakart ve ram tavsiye etsenize.

Bir de en ucuz nerden alacağımı? :P

Taktım bu bilgisayar işine almam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Malibu said:

Bu bilgisayar malzemelerini Amazondan mı alıyoruz bu arada? Yoksa TR den mi alacağız? Rotweiler devam etseydi şu işe ne güzel olacaktı :(

bir iş arkadaşımı baya hayalkırıklığına uğrattı. ekimde parası gönderilen, "iki ay beklersiniz ha baştan kabul edin" dediğinde ok denilen, aralıkta ülkeye getirdiğini söylediği kartı mayısa kadar kargoya vermeye fırsat bulamayıp para iadesi yaptı. büyük ihtimalle tedarik zinciri kurudu başkasına sattı bir şey oldu, kartı temin edebilmek için oyaladı. aslında uzun bir topik açacaktım gün gün ne oldu diye de ticari itibarım zedeleniyor diye tribe girer forumda drama döner diye kasmadım. forumda da var benzer sıkıntılar yaşayan da adam bildiğin üste çıkıp efeleniyor diye ses etmiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gold için benim iş yerime daha yakın diye bir kere ürün teslim almıştım da her yerinden amme hizmeti yapıyormuş gibi ukalalık akıyordu, yarı fiyatına verse gene almam diye notumu vermiştim de beni dinlememişti pis şişman, başına gelmiş işte.

Talep fazlalığından biraz totosu kalkmış arkadaşın belli ki, ortada bir fatura vb. de olmadığı için istediği gibi at koşturuyor. Sanki bavul ticaretinden maaşına ek gelir kazanıp anca geçinen kendi değil de millet aç bilaç bekleyip iki lokma için eline bakıyor gibi bir hava oluşturmuş kafasında, biraz da bilinçsiz tüketici davranışından kaynaklanıyor tabii. Bir gün kendinden atarlı birine denk gelir, akıllanır :p
Sosyal ağlarda paylaş

Cpu-gpu basinda Arada 500 lira fark varsa yaptigi is amme hizmet olur

Risk her zaman var, paranin ustune yatmis mi adam?

Yani savunmam kendisini de bavul ticaretiyle magdur olabilmeyi bastan kabul ediyonuz zaten sdfg.

Terms&conditions var sozlu olarak.

Adam sizden toplasa 10 kartlik para, foruma girmeyebilir de bi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Amazoncomdan ryzen 1700 gümrük dahil 363 dolara geliyor. 1270 tl ediyor.

Dragonfire said:

Esh said:

para kisitliysa 248VG alcan zaten. ips falan ugrasmayacaksin

1500 lere cikacaksan da benim monitoru siddetle tavsiye ediyorum.

4k ya da heralde

ryzen 1600
B350 anakart
16 ram
rx580 kart
all in one 600w lik kasa

4k yapar heralde

şu haliyele 4k tl. önceki topladığım intelli, gtx 1060 lı makineden dahamı performanslı bu şimdi? fiyat aynıya geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

1600X'e kıytırık fan takacağınıza 1600 alın abi. Wraith zaten EVO 212'yle aynı tier bir soğutucu ki bir yandan board'u da soğutuyor. 3.8-3.9 çalıştırırsınız muhtemelen, 4'e çıkmayabilir 1600.

480/580 pahalı çünkü minerlar hücum ettiler kartlara, stoklar eridi gitti, fiyatlar fırladı. İkinci el 980/980ti da bakılabilir o aralıklarda.

msi radeon rx580 armor 8gb oc ekran kartı suan toplam 256 euroya geliyor
oda 1014 tl yapıyor.

tabi stokta görünmüyor gelince gönderilecegi notu var.

mantıklı değil mi sunu almak ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...