Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HAYIRLI

Korax

Öne çıkan mesajlar

di said:

Peki nasil bir sakincasi var baskasinin burda yazilanlari okuyabilmesinin? Gizli olan, forum disina cikmamasi gereken nedir?

kolay paracılık kafasıyla ingilizcesi bile olmadan googleda bitcoin para kazan yazıp gelecek adamın burada başka neler varmış diye gündem bölümünden fişleme yapması.

ne çabuk unuttun "bir foruma üyeyim 20 darbe görse zarar görmeyecek zengin tipler" vakasını abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet gereksiz paranoya. Aynisi diger bolumler ya da konular icin de gecerli. Pazar Alani icin de gecerli, Garbage icin de gecerli. Kaldi ki duzgun sekilde kendini tanitmayan, mail atmayan yine uye olamiyor.

Sebepleri saymaktan cok sebep uretmeye calisiyor gibi bir haliniz var ahali.
Sosyal ağlarda paylaş

bu bitcoin suclu insanlarin ya da suc ile ilgilenenlerin kullandigi, arkasinda iz birakmamak icin tercih ettikleri sanal para birimi degil mi?

gizleyecek bir seyi olmayan usd tercih eder.
usd forumumuz var mi?
yok.
neden bitcoin sorusu akla geliyor.

konu ile ilgili su kitabi sizlere tavsiye ediyorum;
https://www.google.me/search?q=American+Kingpin&stick=H4sIAAAAAAAAAGWRu07DMBSG8QACt0UlFUsGhJg6IOXSOE1ZEUJIVEjQga1q7nHtuEmspu5jMLAxs_Ai9AEYGdh4A0ZayAWJ8T_nO_9_7LO7fdJSAkXTHJQZ84HO9VYWkWnKJu6xzdh0BX7btsURT1SyAs2N1m3RD3HqlHI-xvoYz1cAKlRRDUG13KzQNMFJSEunMqhgzXQZz4yKpYaJg7D0yS2BzRIcUJqlNZgildQZsfCXCNeyL2Kk1dIPeqlbGDmGb-Wo6AmCNHchenUi8pcViGzVLUBMVDzQErteIJnFGS6XCxDlQfVZprt-iN-rNKKmb5Gwmp0Fs5iEH-AZNNqfX-8d-Qk8vLy-gUcA29eMZR4Rtx6ZcM8dMakLdy5iHnEhHcF9-ScuWKiLXO1uyU34R0v3sHHn8REbMjfyhXQlXcK9oUdtL81ufOkMwnNGiOfwiMXSKTyUDxSnKiiba2dryw78X25-AxSs0R0nAgAA&npsic=0&sa=X&ved=0ahUKEwiCv-yw74_UAhVLIcAKHViVBssQ-BYIPw
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bu bitcoin suclu insanlarin ya da suc ile ilgilenenlerin kullandigi, arkasinda iz birakmamak icin tercih ettikleri sanal para birimi degil mi?

gizleyecek bir seyi olmayan usd tercih eder.
usd forumumuz var mi?
yok.
neden bitcoin sorusu akla geliyor.

konu ile ilgili su kitabi sizlere tavsiye ediyorum;
https://www.google.me/search?q=American+Kingpin&stick=H4sIAAAAAAAAAGWRu07DMBSG8QACt0UlFUsGhJg6IOXSOE1ZEUJIVEjQga1q7nHtuEmspu5jMLAxs_Ai9AEYGdh4A0ZayAWJ8T_nO_9_7LO7fdJSAkXTHJQZ84HO9VYWkWnKJu6xzdh0BX7btsURT1SyAs2N1m3RD3HqlHI-xvoYz1cAKlRRDUG13KzQNMFJSEunMqhgzXQZz4yKpYaJg7D0yS2BzRIcUJqlNZgildQZsfCXCNeyL2Kk1dIPeqlbGDmGb-Wo6AmCNHchenUi8pcViGzVLUBMVDzQErteIJnFGS6XCxDlQfVZprt-iN-rNKKmb5Gwmp0Fs5iEH-AZNNqfX-8d-Qk8vLy-gUcA29eMZR4Rtx6ZcM8dMakLdy5iHnEhHcF9-ScuWKiLXO1uyU34R0v3sHHn8REbMjfyhXQlXcK9oUdtL81ufOkMwnNGiOfwiMXSKTyUDxSnKiiba2dryw78X25-AxSs0R0nAgAA&npsic=0&sa=X&ved=0ahUKEwiCv-yw74_UAhVLIcAKHViVBssQ-BYIPw

baydin mudur ya. her bolumde, her konuda ayni sacma tarz, ayni sacma geyik. cekilmez oldun vallahi....
Sosyal ağlarda paylaş

La şaka maka dur parayı çekeyim daha düşmeden dedim, btc'yi tl'ye çevirdim, ohh daha düşsün de aliim dedim, şuan 200 tl zarara girdim. Neyse zaten btc'yi bozdurmam gerekiyordu, düşükten bozdurmuş oldum diye avutuyorum kendimi. Kim şu iniş çıkışları yapıyorsa lütfen 10 binin üzerindeyken yapabilir mi, 13ten 11e falan insin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...